Rüyada “Vermek” Görmek

Vermek
Rüyada vermek görmek, rüya sahibinin gireceği her işte verdiği sağlam kararlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada vermek görmek, görülen bu rüya, rüya sahibinin kaşı tarafa verdiği şeye bağlı farklılık gösterir ve ona göre yorumlanır. Rüyada vermek görmek, verilen şey olumlu ise, kişinin çok büyük işler başaracağına, güzel ve hayırlı olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyada vermek görmek, rüya sahibinin gireceği her işte verdiği sağlam kararlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanır. Rüyada vermek görmek, verilen şey olumsuz ise, rüya sahibinin girişeceği işlerde başarısız olacağına ve bu işlerin kişiye hayır getirmeyeceğine yorumlanır. Kişinin günden güne maddi sıkıntılarının çıkılmaz bir hal alacağına, zor günlerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Vermek Görmek

Rüyada vermek görmek, görülen rüya, rüya sahibinin karşı tarafa vereceklerine göre farklı anlamlarda yorumlanır. Rüya sahibi karşı tarafa ya olumlu bir şey verecek yada olumsuz bir şey verecektir, buda iyi şeylerin veya kötü şeylerin habercisidir. Rüya sahibi olumlu bir şey verirse, kişinin iş hayatında imkansızları başaracağına ve bu sayede gücünü herkese göstereceğine delalet eder. Mutlu olacağı, duyunca sevineceği güzel haberler alacağına, aile içinde bereketinin, huzurunun eksik olamayacağına yorumlanır. Rüya sahibi olumsuz bir şey verirse, kişinin adeta lanetlenmiş gibi elini hangi işe atsa başarısız olacağına, hüsrana uğrayacağına işaret eder. Kişinin yaşadığı krizden ötürü günden güne kazancının düşeceğine ve bununda sağlık sorunlarını getireceğine delalet eder.

Rüyada Su Verdiğini Görmek

Rüyada su verdiğini görmek, rüya sahibinin alçak gönüllü oluşu ve iş hayatında yanında yer alan yada yer almayan herkesi ayırmaksızın yardım elini uzatacağına işaret eder. Kişinin kazancının artması, yaşam tarzının değişmesi, oturduğu muhitin değişmesi halinde bile yine yardımlaşmayı bırakmayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin kimseden karşılık beklemeden iyilik yapacağına ve aldığı hayır dualarından güç bulacağına alamet eder.

Rüyada Borç Verdiğini Görmek

Rüyada borç verdiğini görmek, rüya sahibinin topluma karşı namuslu, dürüst, iyi, merhametli bir kişi olarak bilinip, saygı duyulacağına yorumlanır. Rüya sahibinin örnek bir vatandaş olmasına rağmen yaşanacak bazı kötü olaylar karşısında mağdur olacağına ve adının iftiralara karışacağına yorulur. Kişinin yaşadıkları karşısında çok büyük üzüntü duyacağına ve insanlara karşı güven sarsılması yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibi kendini mağdur eden bu kişileri ortaya çıkarak ve hayatından bir daha sokmamak üzere yok sayacaktır.

Rüyada Para Verdiğini Görmek

Rüyada para verdiğini görmek, kişinin iş hayatında kendini gösterme fırsatı bulacağına ve başarıları sayesinde adından oldukça söz ettireceğine yorulur. Kişinin hakkı olan makam, mevkiye tez vakitte sahip olacağına ve yeni terfi ile kazancının da artacağına işaret eder. Kişinin hayatı boyunca hayalini kurduğu yada kurmadığı her şeye sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Kan Verdiğini Görmek

Rüyada kan verdiğini görmek, yaşamı boyunca sürekli sıkıntı, çile, yoksulluk çeken rüya sahibinin şansının biranda açılacağına ve para kazanacağı bir işinin olacağına yorumlanır. Atacağı doğru adımlar ile hayatının daha rahat bir hal alacağına, yaşamının kolaylaşacağına işaret eder.

Rüyada Selam Verdiğini Görmek

Rüyada selam verdiğini görmek, kişinin karşılık beklemeksizin gerçek, samimi dostluklar kuracağına yorulur. Kişinin aile, akraba, arkadaş gibi kalabalık içinde yer alıp güzel sohbetler içinde olacağına işaret eder.

Rüyada Ekmek Verdiğini Görmek

Rüyada ekmek verdiğini görmek, kişinin kazancı artıkça başkalarına ekmek kapısının açılacağına ve kişinin alın teri ile rızkını kazanacağına yorumlanır. Rüya sahibinin helal lokmasını başkaları ile paylaşacağına ve rızkını paylaştıkça çoğalacağına delalet eder.

Rüyada Sadaka Verdiğini Görmek

Rüyada sadaka verdiğini görmek, kişinin karşılık beklemeden Allah rızası için yapacağı iyiliklere işaret eder. Rüya sahibinin helal yollardan, alın teri dökerek kazandığı rızkının bir payını hayır amaçlı dağıtacağına ve bu sayede huzur bulacağına delalet eder. Kişinin aldığı hayır duaları ile ettiği dualarının kabul olacağına ve kutsal topraklara yüz sürme şerefine nail olacağına yorulur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.