Rüyada “Vedalaşmak” Görmek

Vedalaşmak
Rüyada vedalaşmak görmek, rüya sahibinin yeri geldiğinde gözyaşı dökeceğine, bazende çok sevineceği anlar yaşayacağına, mutlu olacağına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada vedalaşmak görmek, bu rüya bir çok anlamda yorumlanmaktadır. Bazen rüya sahibi için iyi bazende kötü anlamlar ifade eder. Rüyada vedalaşmak görmek, rüya sahibinin yeri geldiğinde gözyaşı dökeceğine, bazende çok sevineceği anlar yaşayacağına, mutlu olacağına delalet eder. Rüyada vedalaşmak görmek, rüya sahibinin işinde hakkı olan terfiyi alacağına, işinin ehli olacağına ve kendi işini kurarak başına geçeceğine yorumlanır. Rüyada vedalaşmak görmek, rüya sahibi kafasını karıştıran ve sürekli hata yapmasına sebep olan kişi yada kişileri bir daha görmemek üzere hayatından çıkaracağına işaret eder. Kişinin sevdiği kişilerden ayrılacağına yada hiç ayrılmamak üzere bir araya geleceğine yorumlanır.

Rüyada Vedalaşmak Görmek

Rüyada vedalaşmak görmek, rüya sahibinin olumlu yönden baktığında işinde ve özel hayatında istediklerinin olacağına, mutlu bir beraberliğinin, başarılı bir iş hayatının olacağına yorulur. Rüya sahibinin çok sevineceği, mutlu olacağı müjdeli haberler alacağına, dualarının Allah katında kabul göreceğine delalet eder. Bu rüya olumlu olduğu kadar olumsuz yönde de yorumlanır. Rüya sahibinin sevdiklerinden ayrılacağı, sıkıntılara düşeceği, sağlık sorunları ile savaşacağı bir döneme gireceğine yorulur. Kişinin güzel giden hayatı biranda altüst olacak ve hayalleri bir bir suya düşecek, umutları tükenecektir. Kişinin içinde olduğu duruma göre bu rüyayı iyi yönde yada kötü yönde yorumlayıp ona göre hayatına yön vermesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Eşiyle Vedalaştığını Görmek

Rüyada eşiyle vedalaştığını görmek, rüya sahibinin eşiyle ciddi anlamda karşı karşıya kalacağı bir döneme gireceğine işaret eder. Yaşanacak ciddi tartışmalara, fikir ayrılıklarına ve karşılıklı ayrılmalara delalet eder. Kişinin eşiyle yada sevgilisi ile yaşayacağı sıkıntılı günlerde her konuda alttan alması gerekeceğine yoksa gerçekten ayrılacağına işaret eder.

Rüyada Vedalaştığını Görmek

Rüyada vedalaştığını görmek, kişinin bir dönem mutluluktan, sevinçten göz yaşı dökeceğine, bazende üzüntüden göz yaşlarını akıtacağına delalet eder. Rüya sahibinin feraha ererek mutlu olacağına, esenlik bulmaya ve sıkıntılarından kurtulmaya işaret eder. Kişinin yaşayacağı zorluklardan ders çıkartacağına ve bundan sonraki adımını geçmişini göz önünde bulundurarak atacağına yorumlanır.

Rüyada Arkadaşıyla Vedalaştığını Görmek

Rüyada arkadaşıyla vedalaştığını görmek, kişinin ciddi sorunlar yaşamasına neden olacak sıkıntılarının olacağına, çözüm yolları arayışına düşeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin duyacağı büyük bir üzüntüye yada kişinin aile bireylerine yaşatacağı büyük üzüntüye alamet eder.

Rüyada Veda Görmek

Rüyada veda görmek, rüya sahibi için hiç iyiye yorulmaz. Bu rüya gören kişi için uğursuzluk olarak görülür. Kişinin dermansız hastalıklara yakalanacağına, hayallerine bir bir veda edeceğine, dökülecek göz yaşına ve duyulacak ölüm haberine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.