Rüyada “Varis” Görmek

Varis
Rüyada varis görmek, rüya sahibinin emek harcayıp, alın teri döktüğü işinde hakkı olanı alamaması ve bundan duyacağı üzüntüye işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada varis görmek, rüya sahibinin emek harcayıp, alın teri döktüğü işinde hakkı olanı alamaması ve bundan duyacağı üzüntüye işaret eder. Rüyada varis görmek, kişinin iş hayatındaki maddi sıkıntılarının aile ortamını da ciddi anlamda etkileyeceğine, sıkıntılarının dahada artacağına yorumlanır. Rüyada varis görmek, rüya sahibinin hiç olmayacağı kadar zor günler yaşayacağına, beklediği desteği göremeyeceğine delalet eder. Rüyada varis görmek, kişinin kar getireceğini düşündüğü işlerde düşünülenin aksine zarar edeceğine yorumlanır. Kişinin iş sektöründeki itibarının zedeleneceğine işarettir. Kişinin sevdiği kişi yada eşiyle tartışmalar yaşayacağı konuların olacağına, ortak nokta bulamayacaklarına yorumlanır.

Rüyada Varis Görmek

Rüyada varis görmek, rüya sahibinin iş konusunda zor günler yaşayacağına ve sıkıntılarını aile içine yansıtarak huzursuzluğun olacağına işaret eder. Rüya sahibi emeklerinin, çabalarının karşılığını alamayacak ve parasal sıkıntıya düşecektir. Kişinin birikimini iyi değerlendirmek amaçlı yeni işlere yatıracağına, lakin beklediği gibi gitmeyerek yatırımının zarar edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşanılan zor günleri aşmak için bir mucize beklediğini, gelir kapısı aradığına, şans ve kısmetinin tamamen kapanacağına yorumlanır. Evli çiftler arasında yaşanacak tartışmalara, kavgalara ve ayrılıklara işaret eder. Kişinin sevgilisi ile bazı konularda zıt düşeceğine ve uzun süreli küslüğe sebep olacağına yorumlanır.

Rüyada Bacakta Varis Görmek

Rüyada bacakta varis görmek, kişinin düzenli giden iş hayatının ve mutlu aile saadetinin biranda bozulacağına işaret eder. İş hayatında büyük çalışmalara imza atmış, aile hayatıyla örnek gösterilirken ne olduğunu anlamadan hayatının altüst olacağına delalet eder. Kişinin çok büyük sorunlar yaşayacağına, işlerinin durma noktasına geleceğine, her geçen gün işlerin zorlaşacağına yorumlanır.

Rüyada Ayakta Varis Görmek

Rüyada ayakta varis görmek, rüya sahibinin ileri yıllarında daha rahat bir hayat sürmesi için şimdiden çok çalışması gerekeceğine ve yeni işlere girerek kazancını iki misli artıracağına yorumlanır. Rüya sahibinin emeklerini zamanı geldiğinde fazlası ile alacağına işaret eder. Ailesini ve kendini ömür boyu rahat yaşatacak bir iş kuracağına delalet eder. Kişinin hayallerine bir bir kavuşacağına, dualarının kabul olacağına yorulur.

Rüyada Varis Çorabı Görmek

Rüyada varis çorabı görmek, rüya sahibinin iş hayatında yeteneklerini ispat edeceği bazı projelere imza atacağına işaret eder. Kişinin üst makamların takdirini toplayarak işinde ilerleme fırsatı yakalayacağına yorumlanır. Kariyer basamaklarını bir bir çıkarak kendine sağlam bir gelecek hazırlayacağına delalet eder.

Rüyada Varis Patlaması

Rüyada varis patlaması, iş hayatında bir türlü istediğini bulamayan rüya sahibinin çok yakın bir akrabasından göreceği maddi destek ile birazda olsa feraha çıkacağına işaret eder. Yapmış olduğu yatırımlarda kar ederek şansının yaver gideceğine, parasal sıkıntıları aşarak yeni yatırımlar içinde olacağına yorumlanır.

Rüyada Varis Ameliyatı Olmak

Rüyada varis ameliyatı olmak, rüya sahibinin bekar hayatına son vererek helal süt emmiş bir kişi ile yuva kurarak mutlu olacağına yorumlanır. Kişinin gerek iş hayatında gerekse evlilik hayatında istediği herşeye sahip olacağına, mutlu bir hayatın içinde huzurla yaşayacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.