Rüyada “Uzun Tırnak” Görmek

Uzun Tırnak
Rüyada uzun tırnak görmek, rüya sahibinin başarılarla dolu bir hayata sahip olacağına ve bulunduğu mevkiye  emek dökerek tek başına geleceğine yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada uzun tırnak görmek, rüya sahibinin başarılarla dolu bir hayata sahip olacağına ve bulunduğu mevkiye  emek dökerek tek başına geleceğine yorumlanır. Rüyada uzun tırnak görmek, rüya sahibinin kendini başta ailesine ve çevresine ispat etmek için sürekli çalışmalar, araştırmalar içinde olacağına işaret eder. Kişinin hayatında bazı şeyleri başkalarının yardımı olmadan da yapabileceğini göstererek kendine olan öz güvenini kazanacağına delalet eder. Rüyada uzun tırnak görmek, kişinin başarılarla, takdirlerle dolu bir hayatının olacağına, zoru başarma odaklı karakterini dışa yansıtacağına yorulur. Rüyada uzun tırnak görmek, kişinin kolay yoldan para kazanmak varken, alın teri ile kazanılan parayı tercih edeceğine yorumlanır.

Rüyada Uzun Tırnak Görmek

Rüyada uzun tırnak görmek, rüya sahibinin kolay yada zor hayatı olmasının kendi için bir önemi yok. Başkalarının yardımları, desteği ile bir yerlere gelmek yerine kendi çabaları ile kendini göstermeye çalışacağına yorumlanır. Kişinin emek, alın teri kelimelerinin ne anlama geldiğini çok iyi bildiğine ve hayatını bu yolda çizeceğine delalet eder. İş hayatında kolay para kazanmak varken, rüya sahibinin doğru kararlar ile adım adım ilerlemeyi tercih edeceğine işaret eder. Uzun tırnak normalin daha üstünde bir uzunlukta ise, rüya sahibinin üstünü ört pas etmeye çalıştığı bir ayıbının olduğuna yorulur.  Rüya sahibinin geç olmadan kabahatinin farkına vararak kendine çeki düzen vermesi gerekir.

Bakımlı uzun tırnak görmek, rüya sahibinin çevresindeki kişiler tarafından kıskanılan bir hayatının olacağına ve başarılı bir iş hayatı kariyerinin olacağına işaret eder. Rüya sahibi bekar ise, çevresi tarafından çok göz önünde olacağına ve yaptığı işler ile insanların ilgisini çekeceğine yorumlanır.

Bakımsız uzun tırnak görmek, elindekilerin kıymetini bilmeyerek dahada borca batarak sefil bir hayat süreceğine işaret eder. Rüya sahibinin birikimlerini yanlış alanlarda değerlendirerek kaybedeceğine ve bitmek bilmeyen sıkıntılar içine düşeceğine yorumlanır.

Rüyada Uzun Tırnak Kestiğini Görmek

Rüyada uzun tırnak kestiğini görmek, bu rüya İslam’i açıdan sünnet sayılır. Aynı zamanda kişinin başkasına olan borcunu ödemek için elinden çıkacak paraya işaret eder. Kesilen tırnak ojeli ise bu borcun altın olarak ödeneceğine, tırnak boyasız ise borcun başka bir ülkenin para birimi olarak ödeneceğine alamet eder.

Rüyada Uzun Temiz Tırnak Görmek

Rüyada uzun temiz tırnak görmek, rüya sahibinin çok kuvvetli ve kudretli bir kimse olacağına yada çok yakınında böyle bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin durumu kötüyse iyiye gideceğine, mal, mülk, altın ve parasının her geçen gün kat kat artacağına, bolluk içinde yüzeceğini işaret eder. Rakiplerine karşı büyük savaşlar verip zaferler kazanacağına, düşmanlarını yenilgiye uğratarak kendine zarar vermelerini engelleyeceğine delalet eder.

Rüyada Uzun Beyaz Tırnak Görmek

Rüyada uzun beyaz tırnak görmek, rüya sahibinin çevresi tarafından çok anlayışlı ve yardımsever bir kişi olarak tanınacağına, bu sebepten sevgi, saygı duyulacağına yorumlanır. Deneyimleri, bilgileri ve kültürlü kişiliği sayesinde insanların fikir danışmanı olacaktır.

Rüyada Uzun Renkli Tırnak Görmek

Rüyada uzun renkli tırnak görmek, bu rüya tırnaktaki renklere göre farklı olarak yorumlanmaktadır. Tırnaklar sarı renkte ise, rüya sahibinin aile içinden yada yakın bir arkadaşının vefat haberini alacağına delalet eder. Tırnaklar kırmızı veya yeşil renkte ise, hane içinde bir kişinin çok ağır hastalık geçirip vefat edeceğine, uzun süre acısının yaşanacağına yorumlanır. Tırnaklar beyaz renkte ise, rüya sahibinin sağlık içinde uzun mutlu bir yaşantısının olacağına işaret eder.

Rüyada Uzun Tırnak Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada uzun tırnak görmenin psikolojik yorumu, rüya sahibinin hayata karşı her türlü mücadeleyi verdiğine, zorluklara karşı göğüs gerdiğine yorumlanır.  Ailesininde maddi manevi sorumluluklarını üzerine aldığına işaret eder. Uzun tırnak bazen insanların çok çileli bir hayata sahip oldukları için dışa karşı saldırgan kişiliklerini ortaya çıkartmaya yönelik bir rüyadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.