Rüyada “Uzun Etek” Görmek

Uzun Etek
Rüyada uzun etek görmek, rüya sahibinin iş hayatında kendisini hedef alan düşmanlarını bileğiyle değil aklı ile mağlup edeceğine delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada uzun etek görmek, rüya sahibinin kendine biçilen ömrü istikrarlı bir şekilde yaşayacağına ve üstün zekası sayesinde düşmanlarını altüst edeceğine yorumlanır. Rüyada uzun etek görmek, rüya sahibinin iş hayatında kendisini hedef alan düşmanlarını bileğiyle değil aklı ile mağlup edeceğine delalet eder. Rüyada uzun etek görmek, iş hayatında kurnaz davranan kişilere asla prim vermeyeceğine, kendi doğrularından şaşmayacağına yorumlanır. Rüyada uzun etek görmek, göstermiş olduğu emeklerinin, çabalarının karşılığını fazlasıyla alacağına, üst mevki amirlerinin takdirlerine layık görülecektir. Kişinin hayatı boyunca hak ettiği saygıyı, sevgiyi, itibarı göreceğine ve çevresindeki insanlar tarafından fikir hocası olarak görülecektir.

Rüyada Uzun Etek Görmek

Rüyada uzun etek görmek, rüya sahibinin göstermiş olduğu başarısının, azimli çalışmasının iş ortamında bazı kişi yada kişilerin huzuru kaçıracağına işaret eder. Rüya sahibinin hak ettiği itibarı, saygınlığı bileğinin hakkı ile değil üstün zekası sayesinde elde edeceğine yorumlanır. Kişinin yıllara dayalı tecrübeleri, bilgisi ve yeniliğe açık zekası sayesinde en üst makamlara bir bir yükseleceğine delalet eder. Rüyasında uzun etek gören bayanların uzun soluklu bir işe adım atacaklarına işaret eder. Evli bayanlar için ise, başta eşi olmak üzere ailesinden takdir göreceği güzel davranış ve ahlaka sahip olacağına yorumlanır. Çevresi tarafından çok sevileceğine ve saygı duyulacağına işaret eder.

Rüyada Uzun Etek Giydiğini Görmek

Rüyada uzun etek giydiğini görmek, rüya sahibi için çıkılacak uzun hayırlı bir yolculuğa delalet eder. Rüya sahibinin ruhsal açıdan aydınlanacağına, kişisel gelişimine katkı sağlayacak bir hayat seçeceğine işaret eder. Kıtalar arası yapılacak yolculuğunda habercisidir. Rüyada uzun etek giydiğini gören bir erkek ise, kişinin aile içinde büyük sıkıntılar yaşayacağına, eşinin tarafı ile söz atışmaları içinde olacağına yorumlanır. Rüyayı gören bekar bayan ise, ömrünün geri kalan süresini mutlu, huzurlu, sağlık içinde geçireceği bir evlilik yapacağına yorulur. Uzun soluklu ilişkilerin yaşanacağına, uzun süreli kazanç sağlayan işlere girileceğine delalet eder.

Rüyada Uzun Etek Aldığını Görmek

Rüyada uzun etek aldığını görmek, görülen bu rüya kişinin aldığı eteğin rengine göre farklı biçimde yorumlanır. Etek siyah ise, rüya sahibinin uzun bir süre etkisinde kalacağı üzücü olaylar yaşayacağına işaret eder. Etek kahverengi ise, kişinin kararsızlıklar ve endişeler içinde olacağına yorumlanır. Yeşil ise, kişinin manevi hayatına daha ağırlık vereceğine ve dini görevlerini yerine getirmek konusunda daha dikkatli olacağına delalet eder. Beyaz ise, kişinin bekar ise evleneceğine, evli ise çok mutlu yuvasının olacağına yorumlanır.

Rüyada Uzun Etek Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada uzun etek görmenin psikolojik yorumu, kişilerin iş hayatları olsun, gerek sosyal hayatları olsun yaptıkları işler ile kalıcı olmayı hedeflediklerine yorulur. Başkalarının gözünde itibar, saygınlık, ün kazanma hırslarının olacağına ve tarihe isimlerini yazdıracak girişimlerde bulunacaklarına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.