Rüyada “Üzerlik” Görmek

Üzerlik
Rüyada üzerlik görmek, rüya sahibi için iyiye yorulmadığı gibi kişinin kötü günler geçireceğine ve can sıkıntısı yaşayacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada üzerlik görmek, rüya sahibi için iyiye yorulmadığı gibi kişinin kötü günler geçireceğine ve can sıkıntısı yaşayacağına işaret eder. Rüyada üzerlik görmek, rüya sahibinin güzel giden hayatının biranda altüst olacağına ve hayatına girecek kötü niyetli kişilerin olacağına yorumlanır. Rüyada üzerlik görmek, fesat, kıskanç, hileci, aç gözlü kişi yada kişilerin rüya sahibinin hayatına girerek maddi ve manevi zararlar vereceklerine delalet eder. Rüyada üzerlik görmek, hane içindeki huzurun, mutluluğun bozulacağına ve dağılması zor olacak kara bulutların hane üzerine çökeceğine alamet eder. Kişinin iş hayatında zarara uğrayacağına, kısmetlerinin, şansının kapanacağına delalet eder.

Rüyada Üzerlik Görmek

Rüyada üzerlik görmek, rüya sahibinin maldan, mülkten ve paradan yana çok büyük kayıplar yaşayacağına, iflasın eşiğine kadar geleceğine delalet eder. Bu rüya hayra yorulmaz ve gören kişi için iyi değil kötüye işaret eder. Kişinin yolunda giden hayatının hiç beklenmedik anda altüst olacağına, sıkıntılarının artacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin hayatına girecek fesat, kıskanç, kötü niyetli insanların varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu kişileri dost, arkadaş gibi görecek ve içine sokacaktır. Bu insanlar zehirlerini yavaş yavaş batıracak, en büyük darbeyi biranda yaparak rüya sahibini temelden yıkacaktır. Alın teri ile kazandığı bütün malını, mülkünü ne olduğunu anlamadan kaybedecek, parasızlığa kadar düşecektir.

Rüyada Üzerlik Tohumu Görmek

Rüyada üzerlik tohumu görmek, rüya sahibinin başında dolaşan kara bulutlara, sıkıntılara, sorunlara, belalara, çileye, zahmete ve yaşanacak hayal kırıklarına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında belirsizliklere düşeceğine ve sağlığından dolayı canının sıkılacağına yorumlanır. Özel hayatında ve iş hayatında mutsuzluklar, sorunlar peşini bırakmayacak, çaresizliğe düşecektir.

Rüyada Üzerlik Otu Görmek

Rüyada üzerlik otu görmek, rüya sahibinin rakiplerine ve düşmanlarına karşı güçsüz, zayıf olacağına, düşmanları tarafından büyük bir yenilgiye maruz kalacağına delalet eder. Uzun sürecek bir bunalıma girileceğine ve bu durumun özel hayatıyla beraber iş hayatını da etkileyeceğine işaret eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin fakirliğine, hastalığına, mutsuzluğuna yorumlanır.

Rüyada Üzerlik Yakmak

Rüyada üzerlik yakmak, rüya sahibinin gelecekteki hayatı için hayırlı olacak bazı adımlar atacağına işaret eder. Yapmış olduğu ufak yatırımlı işlerin ilerde büyük karlar getireceğine, kısmetinin, şansının açılacağına delalet eder. Kaybettiği mutluluğunun, huzurunun yerine geleceğine, yüzünün tekrar güleceğine işaret eder.

Rüyada Üzerlik Tohumu Yemek

Rüyada üzerlik tohumu yemek, rüya sahibinin gireceği birçok işte kararsızlığa düşeceğine, yanılgılara düşerek sürekli geri adım atmakta kalacağına yorumlanır. Bazende kişinin kendini sessizliğe, yalnızlığa bırakacağına, kendi iç dünyasında yaşadığı sorunlarına çözüm bulacağına işaret eder.

Rüyada Üzerlik Tüttürmek

Rüyada üzerlik tüttürmek, rüya sahibinin uzun süredir hasret kaldığı mutluluğu, huzuru yeniden bulacağına, şansının, kısmetinin açılacağına işaret eder. Bazende bu rüya kişinin yaşayacağı sağlık sorunlarına, ağız tatsızlığına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.