Rüyada “Uzanmak” Görmek

Uzanmak
Rüyada uzanmak görmek, kişinin geçim sıkıntısı çekmeyeceği, sağlığının ve huzurunun yerinde olacağı, hayatının bolluk için sürüp gideceğine yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada uzanmak görmek, kişinin geçim sıkıntısı çekmeyeceği, sağlığının ve huzurunun yerinde olacağı, hayatının bolluk için sürüp gideceğine yorumlanır. Rüyada uzanmak görmek, rüya sahibinin hayallerine ve hedeflerine kavuşmak için elde edeceği fırsatları sabırsızlık içinde bekleyeceğine delalet eder. Rüyada uzanmak görmek, kişinin elini attığı her işte şansının yaver gideceğine ve zorluğun ne olduğunu bilmeden hayatını sürdüreceğine yorumlanır. Rüyada uzanmak görmek, kişinin aile desteğini arkasına alarak maddi bakımdan bir çok işe gözü kapalı gireceğine işaret eder. Bazen başarılı olsa da bazende hüsrana uğrayacaktır. Ailesinin maddi manevi yanında oluşu rüya sahibine güven verecektir.

Rüyada Uzanmak Görmek

Rüyada uzanmak görmek, rüya sahibinin bir eli yağda bir eli balda olan hayatının tam olarak ana merkezini işaret eder. Kişinin mal varlıklı bir aile üyesi olması her türlü işini kolaya sürükleyecektir. Yapmak istediği işlerde başarılı olsun yada olmasın maddi kaybı olmayacaktır çünkü en büyük destekçisi ailesi olacaktır. Kişinin rahat yaşam tarzı kendini her ne kadar mutlu etse de davranışları toplum tarafından hoş karşılanmayacaktır. Kişinin çevresine karşı göstermiş olduğu davranışlarından ötürü hayıflanacağını ve toplum dışına itilerek yanlışlıklara sürükleneceğine işaret eder. Rüya sahibinin uygunsuz yaşam tarzından ötürü aile büyükleri tarafından uyarılarak daha düzgün yaşamaya yönlendirilecektir. Kişinin çok geçte olsa hayatının en güzel çağlarını boş yaşadığının farkına vararak kendi ile alakalı gelecek kaygısı içinde olacağına yorumlanır.

Rüyada Uzandığını Görmek

Rüyada uzandığını görmek, rüya sahibinin parlak olan geleceğinin habercisidir. Rüya sahibinin gerek özel hayatında gerekse meslek hayatında başarılı ve mutlu olacağına delalet eder. Hayallerinin gerçekleşmesi için kendinden fedakarlık göstererek daha çok iş atılımlarında bulunacağına yorumlanır. Zamanı geldiğinde yaşamış olduğu zorlukların, çektiği sıkıntıların son bulacağına işaret eder.

Rüyada Sırt Üstü Uzandığını Görmek

Rüyada sırt üstü uzandığını görmek, yaşamış olduğu şanssızlıkların, talihsizliklerin son bularak elinin bollaşacağını, bereketinin artacağına işaret eder. Hayatının geri kalan ömründe hayallerindeki gibi bir hayat süreceğine, istediği her şeyi yapacağına yorumlanır. Kişinin ailesine çok güzel bir hayat sunacağına, mutluluğun eksilmeyeceği, sağlıklı bir ömrün habercisidir.

Rüyada Yere Uzanmak

Rüyada yere uzanmak, yoğun geçen iş temposunun hafifleyeceğine, hayatın biraz daha kolaylaşacağına, sağlığın ve huzurun her daim yerinde olacağına delalet eder. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek hayırlı güzel olaylar yaşayacağına, sahip oldukları için Allah’a şükredeceğine yorumlanır.

Rüyada Yatağa Uzanmak

Rüyada yatağa uzanmak, görülen bu rüya iki şekilde yorumlanmaktadır. Uzanılan yatak temiz ise, kişinin sahip olduklarıyla yetineceğine, ailesi ile beraber mutlu bir ömür süreceğine yorumlanır. Uzanılan yatak kirli ise, rüya sahibinin geçim derdine düşeceğine, sıkıntılarının artacağına, mutsuz olacağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.