Rüyada “Uzamak” Görmek

Uzamak
Rüyada uzamak görmek, rüya sahibinin uzun zamandan beridir hayalini kurduğu, yapmak ve yaşamak istediği her şeye kavuşacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada uzamak görmek, rüya sahibinin uzun zamandan beridir hayalini kurduğu, yapmak ve yaşamak istediği her şeye kavuşacağına işaret eder. Rüyada uzamak görmek, bir türlü imkansızlıklardan ulaşamadığı şeylere vakti zamanı geldiğinde sahip olacağına yorumlanır. Rüyada uzamak görmek, yaşamış olduğu sıkıntıları ve sorunlarını tek tek çözüme ulaştıracağına delalet eder. Rüyada uzamak görmek, rüya sahibinin parasal ve ruhsal konularda artık daha huzurlu olacağına, maddi sıkıntıları aşacağına yorulur. Yaşantısına rahatsızlık veren durumlara son vererek güzel, hayırlı haberler alacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşamış olduğu sağlık sorunlarından kurtularak tez vakitte şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada Uzamak Görmek

Rüyada uzamak görmek, rüya sahibinin uzun zamandır yapmak istediği, hayalini kurduğu işe sahip olacağına işaret eder. Kişinin uzun yıllar bir gaye , amaç için çaba gösterdiğine, emek verip çalıştığına yorumlanır. Rüya sahibinin inancı ve azmi sayesinde her işin üstesinden gelerek kendini kanıtlayacağına yorulur. Yaşamış olduğu sıkıntıların, üzüntülerin üzerine bir perde çekerek sıfırdan yeni bir hayata başlayacağına işaret eder. Kişinin yaşadığı sıkıntılı, sorunlu günlerine rağmen umudunu yitirmeyerek yeni arayışlar içinde olacağına yorumlanır. Hayatı boyunca sahip olduğu her şeyi alın teri dökerek, bileğinin hakkı ile kazanacağına delalet eder. İnsanlara samimi ve çıkarsız yaklaşımı çevresi tarafından takdir görecek, sevgi duyulacaktır. Sağlık açısından da belli bir dönem büyük sıkıntılar yaşasa da dermanını, şifasını bulup sağlığına kavuşacaktır. Rüya sahibinin azdan çoktan yardımları sayesinde aldığı hayır duaları ile ayakta duracağına alamet eder. Rızkının, bereketinin bolluğuna, huzura ve mutluluğa delalet eder.

İslami Yorumu, rüyayı gören kişinin ilim ve irfanı artar, sahip olduğu makam, mevki güzel olur. İşinde kar edeceği başarılara ulaşıp, hakkı olanı alıp fazlasını Allah’ın mübarek kullarına verecektir. Kişinin Allah katında en güzel mertebelere layık olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin sağlık içinde uzun bir ömür süreceğine ve istediği her şeye nail olacağına işaret eder.

Diyanet Yorumu, kişinin devlet kapısında mevki sahibi olup ilminin artacağına delalet eder. El sürdüğü işlerde hayır göreceğine, aldığı dualar sayesinde aile içinde huzuru, mutluluğu bulacağına, rızkının bereketli olacağına yorumlanır. Sağlıklı uzun ömür yaşayacağına ve nefes aldığı her gün için Allah’a şükredeceğine delalet eder.

Rüyada Boyu Uzamak

Rüyada boyu uzamak, rüya sahibinin aile, akraba, çevre içinde sevilen, sayılan biri olacağına yorumlanır. Maddi açıdan sıkıntılı bir işe girişeceğine, sabır ve şükür ile bu işinde üstesinden gelerek yüzünün güleceğine delalet eder. Endişeli ve üzüntülü günleri bir daha hatırlamamak adına geride bırakacağına, yeni ufuklara yelken açacağına işaret eder. Aileden, dostlardan görülecek maddi manevi yardım ile işlerini yoluna koyarak huzura, mutluluğa kavuşacağına yorumlanır. Hayatında sıkıntı yaratan, zarar veren kişi yada kişilerden uzak durarak sağlam insanlarla birlik olacaktır.

Rüyada Saçı Uzamak

Rüyada saçı uzamak, rüya sahibinin ayağına gelen yeni fırsatları çok iyi şekilde değerlendirerek başarı basamaklarını bir bir çıkacağına işaret eder. Kısa zaman önce yaşamış olduğu can sıkıcı olayların üzerini gelen iyi haberler ile bir nebzede olsa örterek keyfinin yerine geleceğine yorumlanır. Parasal açıdan birazda olsa rahatlaması öz güvenini yerine getirecek, cesaretini yeniden kazandıracaktır. İş hayatında kendini gösterme, kanıtlama imkanları bulacak ve istediği hayata bir adımda olsa yaklaşacaktır.

Rüyada Sakalı Uzamak

Rüyada sakalı uzamak, yardımsever, hoşgörülü ve hayırsever olmasından ötürü her zaman insanların güvenini kazanmış, yapmış olduğu iyiliklerin karşılığını bulmuştur.Toplum tarafından çok büyük sevgi ve saygı seline layık görüleceğine, sağlıklı bir ömür süreceğine delalet eder. İş hayatında alın teri dökerek elde etmiş olduğu başarısına gölge düşürecek kişi yada kişilerden uzak duracaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.