Rüyada “Uzak” Görmek

Uzak
Rüyada uzak görmek, rüya sahibinin kendisine yakın gördüğü kişilere karşı duyduğu sevgiye, aileye olan düşkünlüğüne ve hassasiyetine işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada uzak görmek, rüya sahibinin kısa sürelide olsa işi gereği ailesinden, sevdiklerinden ayrı kalacağı bir seyahate çıkacağına ve özlem, hasret duygusu yaşayacağına yorulur. Rüyada uzak görmek, rüya sahibinin kendisine yakın gördüğü kişilere karşı duyduğu sevgiye, aileye olan düşkünlüğüne ve hassasiyetine işaret eder. Rüyada uzak görmek, rüya sahibinin anne ve babaya düşkünlüğünün artacağı, duygusal bir döneme gireceğine yorumlanır. Rüyada uzak görmek, kişinin ailesini memnun etmek için gayret çaba göstereceğine, var gücüyle çalışıp güzel bir hayat sunacağına işaret eder. Evli çiftler için bu rüya aile içinde bir müddet esecek soğuk rüzgarların olacağına delalet eder.

Rüyada Uzak Görmek

Rüyada uzak görmek, rüya sahibinin ailesine ve hayatında değer verdiği kişilere duyduğu yoğun sevgiye yorumlanır. Kişinin ailesine olan düşkünlüğünü en çok ayrı kaldığında hissedeceğine ve duygusal süreçler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında bulunduğu pozisyondan dolayı çok sık yurt dışına yada şehirler arası seyahat edeceğine yorumlanır. Kişinin bu uzun yolculuklarda ailesine olan sevgisinin dahada artacağına ve hasret, özlem duygusu içinde olacağına işaret eder. Kişinin iş dışındaki zamanlarında bile ailesi ile birlikte olma arzusu duyacağına, yalnız kalmaktan korkacağına yorulur. Kişinin hayatı boyunca kalabalık bir aile ortamının olacağına ve kendini bu küçük topluma karşı sorumlu hissedeceğine yorulur. Kişinin insanları mutlu etmek için kendinden ödün vereceğine, emek, çaba ve gayret göstererek bir şeyleri başarmak için uğraşacağına yorumlanır. Evli çiftler için ise yaşanacak ufak çaplı tartışmaların bir müddet devam edeceğine ve aile ortamında soğuk rüzgarların eseceğine işaret eder.

Rüyada Uzak Bir Yere Gittiğini Görmek

Rüyada uzak bir yere gittiğini görmek, rüya sahibinin yalnız kalıp başını dinlemeye ihtiyaç duyacağına yorumlanır. Yaşadığı olaylar karşısında uzun bir süre kendini toparlayamayacak. Çevresinde yer alan kişilere karşı tavrını koyacak kendine zarar verenler ile yanında olanlar olarak arkadaşları arasında sınıflandırma yapacaktır. Kişinin huzura kavuşmak için bulunduğu ortamı terk ederek mekan yada uzun süreli şehir değişikliği yapacağına işaret eder. Hatalarını ve doğrularını sakin kafa ile düşünecek, geri kalan yaşantısında ikinci bir yanlışa yer vermeyecektir. Yaşamış olduğu acılar, üzüntüler, sıkıntılar kişiyi erken yaşına göre çabuk olgunlaştıracaktır. Kişinin inzivaya çekilip kendi ile yalnız kalacağına yorumlanır.

Rüyada Uzak Memleketlere Gittiğini Görmek

Rüyada uzak memleketlere gittiğini görmek, rüya sahibinin sonu gelmeyen, çıkış yolu bulamayacağı bir işe kalkışacağına işaret eder. Kişinin sonunu bilmediği, başarılı olacağını sandığı ama umduğunu bulamayacağı, bilinmezliklere sürüneceği bir durum içinde olacağına alamet eder. Hayatı boyunca kendisinden çok sürekli etrafındakileri düşünen rüya sahibinin bencil insanlar yüzünden üzüleceğine yorumlanır. Hayatının dönüm noktasına geldiğini sandığı bir dönem içinde kendi ile alakalı büyük değişiklikler yapacağına delalet eder.

Rüyada Uzak Akraba Görmek

Rüyada uzak akraba görmek, rüya sahibinin moralini bozacak, ağız tadının kaçmasına neden olacak olaylar yaşayacağına işaret eder. Hayatının olumsuz yönde her gün daha kötüye sürüp gideceğine yorumlanır. Rüya sahibinin güvendiği, dost bildiği kişilerden beklenmedik biranda kötülük göreceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. Sevdiğinizi düşündüğünüz kişinin aslında en büyük düşmanınız olduğunu öğreneceksiniz.

Rüyada Uzak Şehre Taşındığını Görmek

Rüyada uzak şehre taşındığını görmek, kişinin ailesine ve sevdiklerine zarar gelmemesi için çaba göstereceğine, en büyük çözümü başka bir şehre gitmekte bulacağına yorulur. Bazende kişinin mutlu olmak adına eylemlerde bulunacağına, maddi kazancı artıracak atılımlara kalkışacağına işaret eder.

Rüyada Uzak Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada uzak görmenin psikolojik yorumu, hayatı boyunca insanlar ile arasına mesafe koyan ve yalnızlığı ile mutlu olan kişilerin varlığına işaret eder. Başkalarına ihtiyaç duymadan kendi başına yaşamayı seven kişilerin daha çok gördüğü rüyadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.