Rüyada “Uyuşturucu” Görmek

Uyuşturucu
Rüyada uyuşturucu görmek, rüya sahibinin türlü türlü musibetlerle karşılaşacağına, başının beladan kurtulmayacağına ve aile içi büyük sıkıntılara yorulur.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada uyuşturucu görmek, rüya sahibinin türlü türlü musibetlerle karşılaşacağına, başının beladan kurtulmayacağına ve aile içi büyük sıkıntılara yorulur. Rüyada uyuşturucu görmek, rüya sahibinin başında dolaşan kara bulutlara, hak etmediği kaba sözlere maruz kalmaya delalet eder. Rüyada uyuşturucu görmek, kişinin üzerinde kem gözlerin olacağına, etrafını kötü niyetli düşmanların saracağına, ayağını kaydırmak için iftiralar atılacağına yorumlanır. Rüyada uyuşturucu görmek, rüya sahibinin yaşadığı bu kötü olaylar sonucu özgürlüğünün kısıtlanacağına ve mutsuz günler yaşayacağına işaret eder. Dökülecek gözyaşlarına, üzüntülere, acılara, sıkıntılara, mutsuzluklara, strese ve kişinin yaşadıklarından ötürü sağlığını kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Uyuşturucu Görmek

Rüyada uyuşturucu görmek, rüya sahibinin çevresini art niyetli insanların saracağına ve bu kişilerin rüya sahibinin hayatını altüst edeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin hanesinde kara bulutların dolaşacağına, aile içinde huzurun bozulacağına ve iş hayatında art arda aksiliklerin yaşanacağına işaret eder. Kişinin bir türlü kendini toplayamamasına ve başının beladan kurtulmamasına yorumlanır. Etrafında düşmanları tarafından örülen bir duvar olacağına ve alın teri dökerek elde ettiği malı mülkü, saygınlığı bir çırpıda kaybedeceğine yorumlanır. Kişinin yaşadığı sıkıntıların azalmak yerine her geçen gün dahada artacağına, bu sebepten sağlığını yitireceğine işaret eder. Parasal sıkıntılardan dolayı harcamalarda kısıtlamalara gidileceğine ve kurtuluş amaçlı eldeki malların satışa sunulacağına yorumlanır. Yaşanan bu sorunların aile içinde de huzuru kaçıracağına, eşler arasında sürekli yaşanacak kavgalara işaret eder. Rüya sahibinin yaşadıklarından dolayı büyük bir strese gireceğine, gözyaşı dökeceğine, sağlığından olacağına yorulur.

Rüyada Uyuşturucu Kullandığını Görmek

Rüyada uyuşturucu kullandığını görmek, rüya sahibinin yanlış yollara sapacağını, hakkı olmayan mala mülke el uzatacağına, haram rızk peşinde koşacağına delalet eder. Gayri meşru yollardan kazanılan kirli paralar ile hayatını yaşayacağına, ailesinin boğazından helal olmayan lokmayı geçirteceğine alamet eder. Ailesinin ve kendisinin onurunu zedeleyecek işlere karışacağına, kötü arkadaşlıklar kurarak her geçen gün işlediği günahlarının dahada artıracağına yorumlanır. Kişinin gaflete düşeceğine ve geri dönüşü olamayan yanlış sularda yüzeceğine, bile bile hayatını karartacağını işaret eder.

Rüyada Uyuşturucu Kullanan Birini Görmek

Rüyada uyuşturucu kullanan birini görmek, rüya sahibi için görmek istemediği, başına bela olacak, kötü niyetli kişi yada kişilerin varlığına yorulur. Bu yabancı kişi rüya sahibine bir dost gibi yaklaşacak ve yavaş yavaş içten kötülüğünü yayacaktır. Kişinin yaşayacağı büyük üzüntülere, sıkıntılara, streslere, acılara ve her olayın ardından dökeceği göz yaşına delalet eder.

Rüyada Uyuşturucu Satmak

Rüyada uyuşturucu satmak, rüya sahibinin yaşanacak bir kötülüğe direk yoldan olmasa da dolaylı yoldan ortak olacağına, suç olduğunu bile bile yapmaktan kaçınmayacaktır. Kişinin gözü önünde işlenen bir günaha mani olamak yerine göz yumarak ortak olacağına işaret eder.

Rüyada Uyuşturucu Yakalattığını Görmek

Rüyada uyuşturucu yakalattığını görmek, rüya sahibi hakkında gözle görülmeyen ama kulaktan kulağa duyulan haberlerden dolayı insanlar arasında konuşulacağına yorulur. Kişinin çevresindeki arkadaşları, dostları tarafından dışlanarak yalnızlığa mahkum edileceğine işaret eder. Ailesi tarafından bile büyük tepki alacağına, rüya sahibinin yaşanan olaylarla hiçbir alakasının olmadığına, iftiraya uğradığına kimsenin inanmayacağına yorumlanır.

Rüyada Uyuşturucu Satıcısı Görmek

Rüyada uyuşturucu satıcısı görmek, rüya sahibinin günah işlemeye ve hata yapmaya yönlendirecek kişi yada kişilerin varlığına yorumlanır. Rüya sahibinin her geçen içinde bulunduğu çamura dahada batacağına ve başta ailesi olmak üzere çevresiyle ilişkilerini koparacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.