Rüyada “Uyarılmak” Görmek

Uyarılmak
Rüyada uyarılmak görmek, rüya sahibinin ailesinden, eşinden, arkadaşlarından, patronundan alacağı eleştirilere ve yaptığı hataları tekrarlamamasına yorulur.

Rüyada uyarılmak görmek, rüya sahibinin ailesinden, eşinden, arkadaşlarından, patronundan alacağı eleştirilere ve yaptığı hataları tekrarlamamasına yorulur. Rüyada uyarılmak görmek, rüya sahibinin yanlış anlaşılacağına ve haksızlıklara, acımasızlıklara hayatı boyunca maruz kalacağına işaret eder. Rüyada uyarılmak görmek, bu rüyayı gören kişiler kendi çıkarları doğrultusunda yalan konuşmaya mecbur kalacak ve çevresindekilere mahcup olacaktır. Rüyada uyarılmak görmek, kişinin aile büyükleri tarafından tasvip edilmeyen kişiler ile arkadaşlık kuracağına, yanlış yollarda yürüyeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin hayatına mal olacak sonuçları bilmeden doğru olmayacak işlere girişeceğine, farklı maceralar peşinde koşacağına işaret eder.

Rüyada Uyarılmak Görmek

Rüyada uyarılmak görmek, bu rüya kişinin kim tarafından uyarıldığına göre değişiklik gösterir. Kişinin ailesi tarafından tasvip edilmeyen işlere kalkışması ve bilinçsiz hareket etmesinden ötürü sürekli kaybetmesine yorulur. Rüya sahibi yeterli bir iş tecrübesi olmadığı halde büyük yatırımlı işlere kalkışacak ve akabinde kaybeden taraf olacaktır. Hataları yüzünden hem kendini hemde ailesini maddi sıkıntıların içine sokacaktır. Kişinin iyi niyetli ve tecrübesiz oluşu iş sektöründeki kurtlar tarafından hemen fark edilip yem olarak kullanılacaktır. Rüya sahibinin ailesi, çevresi tarafından defalarca uyarılmasına rağmen yine yanlış kararlar doğrultusunda geri dönüşü olmayacak hatalar yapacaktır. Hayatın acımasızlıklarına ve haksızlıklarına maruz kalmakla beraber rüya sahibi gerçekleri yaşaya yaşaya öğrenme fırsatı bulacaktır. Yanlış insanlar ile kurulan dostluklar kişinin hayatını dahada altüst edecek ve insan yüzüne bakamayacak bir duruma sokacak. Hatalarının en ağır bedeli  tasvip edilmeyen bir hayatın içinde yaşam mücadelesi vermek olacaktır.

Rüyada Allah Tarafından Uyarılmak

Rüyada Allah tarafından uyarılmak, rüya sahibinin haram olan rızkın peşinde koşarak maneviyata önem vermeyeceğine işaret eder. Kişinin Allah’ın kullarına kötülük yaparak hayatını sürdüreceğine, başkasının namusuna, ekmeğine göz dikeceğine, yanlış yollara sapacağına alamet eder. Kişinin gördüğü bu rüya kendisine açılan tövbe kapısını görmeye ve bu kapıdan biran önce yaptıklarından pişmanlık duyup geçmeye işaret eder. Kişinin yaptığı kötülükler sonunda ikilemlere düşeceğine bir tarafının vicdan azabı duyacağına, diğer tarafının zevk aldığına yorumlanır. Kişinin çok büyük bir imtihandan geçeceğine ve başarılı olursa günahlarının af olup tövbesinin kabulüne delalet eder.

Rüyada Aile Tarafından Uyarılmak

Rüyada aile tarafından uyarılmak, daha çok genç kimseler için yapılan hatalara, kaçırılan fırsatlara işaret eder. Rüya sahibinin düşünmeden hareket etmesi sonucu iş hayatında ayağına gelen fırsatları kaçıracağına yorumlanır. Aile bireylerinden destek göremeyen rüya sahibinin hata üstüne hata yapacağına ve sonunda çok üzüleceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin yaşadığı ve sonu kötü biten bir olay neticesinde kendine ders çıkardığına yorulur. Kişinin ömür boyu kulağında taşıyacağı acı ama kalıcı bir küpe taşıyacağına işaret eder. Kişinin yapmak üzere olduğu bir hatadan söylenen ikaz ve uyarılar sonucunda geri dönmesine, kıl payı kurtulmasına yorumlanır. Rüya sahibinin almak üzere olduğu kararlarda daha bilinçli olması ve dikkatli hareket etmesi gerekir. Olaylara direk atlamak yerine etraflıca düşünüp doğru hamle yapması gerekmektedir.

Rüyada Polis Tarafından Uyarılmak

Rüyada polis tarafından uyarılmak, kişinin resmi kurumlar ile arasında yaşanacak tatsız olaylara işaret eder. Kişinin verilen görevleri yerine getirmemesinden kaynaklanan ve ileri zaman diliminde karşısına çıkacak yasal cezalara alamet eder. Yaşanan olaylar karşısında sinirlerine hakim olamama ve küçük çaplı sorunları dahada büyük bir hale getirmeye işaret eder. Kişinin istemeyerek de olsa kalp kıracağına ve bundan büyük üzüntü duyacağına yorulur. Kişinin uzun süredir hayalini kurduğu, gerçekleşmesini istediği bir projesinin suya düşeceğine işaret eder. Kişinin kendini güçsüz ve aciz hissetmesi, ümitsizliğe kapılması, sağlığı açısından çok yıpranacağına işarettir.

Rüyada Biri Tarafından Uyarılmak

Rüyada biri tarafından uyarılmak, rüya sahibinin maddi açıdan yaşadığı kayıpların iç dünyasından da hayallerini, umutlarını ve daha pek çok şeyi alıp götüreceğine yorulur. Kişinin artık hayattan bir beklentisinin olmayacağına, peşinde koşacağı hedeflerinin artık imkansız oluşuna işaret eder. Kişinin yaşadıklarından ötürü özgüvenini kaybetmesine ve insanlardan uzaklaşarak kendi kabuğuna çekileceğine yorumlanır.

Rüyada Ölü Biri Tarafından Uyarılmak

Rüyada ölü biri tarafından uyarılmak, kendisi ile alakalı çok mutlu olacağı, sevineceği güzel gelişmelerin yaşanacağına yorumlanır. İşlerinin hayırlı ve bereketli olacağına, rızkının her geçen dahada çoğalacağına delalet eder. Geçte olsa şansının, kısmetinin açılacağına ve bu fırsatı çok iyi değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada Namaz Kılmak İçin Uyarılmak

Rüyada namaz kılmak için uyarılmak, uzun yıllar sonunda hakkı olanı alacağına, emeklerinin boşa çıkmadığını görerek Allah’a şükür duyacağına delalet eder. Rızk kapılarını sonuna kadar aralayacağına, zengin bir hayat süreceğine işaret eder. Rüya sahibinin girdiği her savaşta düşmanlarına karşı zaferler kazanacağına rivayet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.