Rüyada “Ustura” Görmek

Ustura
Rüyada ustura görmek, rüya sahibinin yaşayacağı düşmanlıklara, tartışmalara, kavgalara, sıkıntılara, anlaşmazlıklara ve bunlardan doğacak intikama yorulur.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada ustura görmek, rüya sahibinin yaşayacağı düşmanlıklara, tartışmalara, kavgalara, sıkıntılara, anlaşmazlıklara ve bunlardan doğacak intikama yorulur. Rüyada ustura görmek, işbirliği yaptığı ortağı ile anlaşmazlıklara düşeceğine, orta çıkar yol bulamayarak bu birlikteliğe son vereceğine işaret eder. Rüyada ustura görmek, kişinin ani kararla yollarını ayırdığı kişi ile arasındaki çekişmeyi devam ettirip intikam arayışları içinde olacağına yorulur. Rüyada ustura görmek, rüya sahibinin uğradığı haksızlığı unutmayarak zamanı geldiğinde hakkını fazlasıyla arayacağına işaret eder. Kişinin hayatına kötü etken eden kişilere hesap soracağına ve düşmanlarına karşı sağlam durarak yıkılmadığını göstereceğine yorumlanır.

Rüyada Ustura Görmek

Rüyada ustura görmek, görülen bu rüya iki şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin erkek bebek sahibi olacağına ve çocuğunu kendisine doğru gelen hayat içinde büyüteceğine yorumlanır. Başka bir şekilde ise kişinin haksızlığa uğrayarak hayatının mahvolacağına, sıkıntılı bir döneme gireceğine işaret eder. Kişinin iş ortağı ile bazı konularda özellikle parasal konularda anlaşmazlıklar yaşayacağına, ufak çaplı atışmalar içinde olacağına yorumlanır. Kişinin bu tartışmalar neticesinde yollarını ayırma kararı alarak ortaklıklarına son vereceğine ama yinede atışmalara devam edeceğine yorulur. Rüya sahibinin uzun yıllar birlikte çalıştığı ortağına karşı sevgiden çok artık nefret, kin besleyip intikam alma peşinde olacağına işaret eder. Kişinin suçsuz yere uğradığı haksızlıklardan dolayı hayatının altüst olacağına ama zamanı geldiğinde bu insanlara karşı büyük savaşlar açacağına yorulur. Kendine yeni hedefler belirleyip bu yolda sağlam adımlarla ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Ustura İle Tıraş Olmak

Rüyada ustura ile tıraş olmak, rüya sahibi adına yaşanacak talihsizliklere, şansızlıklara ve kısmetsizliğe  işaret eder. Kişinin iş hayatında büyük emek harcadığı, üstünde gece gündüz çalıştığı projelerinin tutmayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına yorumlanır. Kişinin üst üste yaşadığı sorunlar ve sıkıntılardan dolayı özgüvenini yitireceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayata karşı büyük bir imtihan vereceğine ve sonunda sabırla hakkı olanı alacağına yorulur. Uzun bir aradan sonra eski gücüne kavuşarak yeni projelerle kendini ispatlayacağına işaret eder.

Rüyada Ustura Kullanmak

Rüyada ustura kullanmak, rüya sahibinin başarılarını çekemeyen ve ayağını kaydırmaya çalışan düşmanlarına karşı dimdik ayakta durarak kendini ispatlayacağına yorulur. Kötü niyetli insanların yüzünü güldürmemek için çok büyük uğraşlar vereceğine, işlerine dört elle sarılıp başarıdan başarıya koşacağına işaret eder.

Rüyada Ustura İle Saç Kesmek

Rüyada ustura ile saç kesmek, rüya sahibinin uzun yıllar birlikte çalıştığı, ekmeğini paylaştığı, ailesinin içine soktuğu, dost bildiği bir kişiden kazık yiyeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin çok büyük hayal kırıklığı yaşayacağına, uzun süre göz yaşı akıtacağına, yaşadığı olayın sebebini araştıracağına işaret eder.

Rüyada Ustura İle Yaralanmak

Rüyada ustura ile yaralanmak, rüya sahibinin iş hayatında çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, harcamalarda kısıtlamalara gideceğine yorumlanır. Kişinin zorlu bir süreç içine girerek çıkış yolları arayacağına ve bu zaman içerisinde dostunu düşmanını tanıyacaktır.

Rüyada Ustura İle Kovalanmak

Rüyada ustura ile kovalanmak, rüya sahibinin üst üste gelen sıkıntı ve belalar ile uğraşacağına, bu durumda en büyük desteği ailesinden göreceğine yorumlanır.

Rüyada Ustura İle Kavga Etmek

Rüyada ustura ile kavga etmek, rüya sahibinin ailesi ile bazı konularda fikir ayrılığına düşerek tartışmalar yaşayacağına yorumlanır. Kişinin yaşadığı zor günlerden dolayı huzurunun ve mutluluğunun kaçacağına işaret eder.

Rüyada Ustura İle Et Kesmek

Rüyada ustura ile et kesmek, rüya sahibinin yerli yersiz yaptığı konuşmalarından dolayı insanların canını yakacağına ve kalp kıracağına yorumlanır. Rüya sahibinin boş boğaz olduğuna ve çevresi tarafından bu davranışı yüzünden sevilmediğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.