Rüyada “Urup” Görmek

Urup
Rüyada urup görmek, zekası ve becerisi sayesinde sağlam işlere imza atan rüya sahibinin istemeden de olsa adının kötü olaylara karışacağına yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada urup görmek, iş hayatında yaptığı çalışmalar ile adından söz ettiren rüya sahibinin bir anlık yapmış olduğu hata yüzünden başarısının sarsıntıya uğrayacağına delalet eder. Rüyada urup görmek, zekası ve becerisi sayesinde sağlam işlere imza atan rüya sahibinin istemeden de olsa adının kötü olaylara karışacağına yorumlanır. Rüyada urup görmek, rüya sahibinin istemeyerek de olsa yapmış olduğu hatalar maddi manevi sıkıntılar yaşamasına neden olacaktır. Rüyada urup görmek, kişinin uzun yıllar emek harcayıp, alın teri dökerek kazandığı kariyerini kaybedeceğine yorulur. Sıkıntılı ve çok üzüleceği bir döneme geçiş yapacağına işaret eder.

Rüyada Urup Görmek

Rüyada urup görmek,rüya sahibinin çok iyi giden iş hayatının biranda yaşanan aksiliklerden ötürü sarsıntıya uğrayacağına işaret eder. Yaptığı projeler, kazanç sağlayan sağlam çalışmaları ile adından söz ettiren ve kariyerinde çok iyi yerlere gelen rüya sahibinin yaşadığı talihsizliklere yorumlanır. Rüya sahibinin istemeden de olsa yapmış olduğu bir hata yüzünden uzun yıllar çalışarak sahip olduğu kariyerini bir çırpıda kaybedeceğine işaret eder. Kişinin eski ihtişamına yeniden kavuşmak için arayışlar içinde olacağına ve her fırsatı değerlendirmeye alacağına yorulur. Kişi ayağına gelen fırsatları titizlikle değerlendirse de şansızlık yakasına yapışmış bir kere boşa kürek sallıyor olacaktır. Rüya sahibinin yaşadıklarından ötürü çok üzüleceğine ve sürekli kendini suçlayarak canını dahada yakacaktır. Rüya sahibinin içinde bulunduğu bu duruma aile bireyleri de çok üzülecek ve zor gününde yanında olacaktırlar.

Rüyada Urup Aldığını Görmek

Rüyada urup aldığını görmek, rüya sahibinin uzun süredir üzerinde çalıştığı projelerinin başarılı olması ile birlikte sahip olduğu kariyerinde en üst seviyelere yükseleceğine işaret eder. Hayatının artık daha farklı olacağına ve büyük projeler içinde yer alacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yaşadığı bu değişikliklere rağmen sanki hayatının bir yerinde yapmak isteyip de yapamadığı bir takım eksiklikleri hissedeceğine yorulur. Kişinin bu durumdan dolayı üzüntü duyacağına, hayalindeki projeyi gerçekleştiremeyeceği için hep bir pişmanlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Urup Verdiğini Görmek

Rüyada urup verdiğini görmek, hayatınızda yeri ve değeri büyük olan kişilere karşı sürprizler yapmak isteyeceğinize yorumlanır. Kişinin kolay yollardan para kazanacağına, parasal yönden eli bonkör insanlar ile birlikte olacağına işaret eder. Kişinin sahip olduğu herşeyi alın teri dökerek değilde ailesinin, arkadaşlarının desteği ile sahip olmanın verdiği rahatlıkla hatalar yapacağına yorulur. Kişinin yanlış insanlar ile arkadaşlık kurarak hem kendine hemde ailesine zarar vereceğine yorulur.

Rüyada Urup Altın Görmek

Rüyada urup altın görmek, rüya sahibinin iş hayatında meydana gelen ufak tefek sıkıntıları çok başarılı bir şekilde çözeceğine işaret eder. Kişinin bu başarısı kendisine her zaman kazanç olarak geri dönüş yapacaktır. Hayatına zarar veren kişiler ile arkadaşlığını keserek yeni dostluklar edineceğine yorumlanır. Eline geçen iş fırsatlarını çok iyi şekilde değerlendireceğine, hayırlı bir kısmet ile izdivaç yolunda ilerleyeceğine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.