Rüyada “Urgan” Görmek

Urgan
Rüyada urgan görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu çevresi tarafından sağlam temeller üzerine kurulmuş saygınlık ve sevgisinin olacağına yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada urgan görmek, görülen bu rüya iyiye ve kötüye olmak üzere iki şekilde yorumlanır. Rüyada urgan görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu çevresi tarafından sağlam temeller üzerine kurulmuş saygınlık ve sevgisinin olacağına yorumlanır. Rüyada urgan görmek, rüya sahibinin iş hayatında yapacağı işler ile başarısına yenilerini katarak geleceğini teminat altına alacaktır. Rüyada urgan görmek, kişinin sahip olduğu makam koltuğunun kendisine gurur ve güç sağlayacağına, yapacağı her işte kendinden emin olacağına yorumlanır. Rüyada urgan görmek, rüya sahibinin emek harcayarak bir yerlere geldiği yaşantısında maddi sıkıntısının olmayacağına ve rahat bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Urgan Görmek

Rüyada urgan görmek, rüya sahibinin yaptığı işler ile adından söz ettireceğine ve toplum önünde büyük bir saygınlık kazanacağına işaret eder. Kişinin yeniliklere açık olan hayat felsefesi sayesinde yeni işler, sağlam ortaklıklar ve karlı kazançların kapısını aralayacaktır. Rüya sahibinin zengin fikirleri sayesinde yaptığı çalışmalarında bir çok kişiye ekmek kapısı aralayacaktır. Sahip olduğu makam mevkinin vermiş olduğu özgüven ve güç sayesinde hiçbir işe girişmekten kaçınmayacaktır. Aynı zamanda bu rüya olumlu olduğu kadar olumsuz olarak da yorumlanmaktadır. Kişinin kendi isteği dışında bazı talihsizlikler yaşayacağına, aşılması zor sıkıntılar ile uğraşacağına yorumlanır. Kişinin güzel giden hayatının beklenmedik biranda altüst olacağına ve mutsuzluğun kapılarını aralayacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına inandığı projelerinin aksiliklere uğrayacağına ve geri plana atılarak üzerinin kapatılacağına yorulur.

Rüyada Düğümlü Urgan Görmek

Rüyada düğümlü urgan görmek, görülen bu rüya zamansız gelinecek bazı kötü olaylara işaret eder. Rüya sahibinin yaşanacak bu olaylar karşısında tedbir alması gerektiğini ve fazla darbe almadan atlatmaya çalışmasına yorulur. Rüya sahibinin iş hayatında olduğu kadar özel hayatında da aşılması zor sıkıntılar yaşayacağına ve hatta bu süreçte ayrılıklara kadar gidileceğine delalet eder. Kişinin evlilik hayatında ise eşi ile sürekli karşı karşıya kalacağı anlaşmazlıklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Urgan Çekmek

Rüyada urgan çekmek, rüya sahibinin iş hayatında başarıları çekemeyen bazı kişiler tarafından haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibi iş hayatında ikili mücadelelere girerek hem makamını korumaya çalışacak hemde rakiplerine karşı canla başla savaşacaktır. Kişinin bu büyük mücadelede maddi zarara uğrayacağına ve bu sıkıntılara rağmen alnının akıyla üstesinden geleceğine işaret eder. Rüya sahibi rakiplerine karşı dişli bir savaşçı olduğunu ispat edecektir.

Rüyada Urgan İp Görmek

Rüyada urgan ip görmek, rüya sahibinin bazen hayatının keyifli, mutlu, güzel geçeceğine bazende sıkıntılı, sorunlu, üzücü bir dönem yaşayacağına işaret eder. Kişinin iş hayatında göstermiş olduğu başarıları ile sahip olduğu makamı hak edeceğine, bazende rakipleri yüzünden büyük sıkıntılar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Boynunda Urgan Görmek

Rüyada boynunda urgan görmek, rüya sahibinin iş hayatında kendinden üst makamlardaki kişilerin emri altına girerek onların verdiği komutlar ile yaşayacağına yorumlanır. Kişinin adeta kulluk edeceğine ve insanlara kendini aciz biri olarak yansıtacağına işaret eder. Rüya sahibinin yakın zaman içinde kendisi için hayırlı olmayacak işlere kalkışacağına ve bu süreçte ailesini de sıkıntıya sokacağına yorumlanır.

Rüyada İnce Urgan Görmek

Rüyada ince urgan görmek, kişinin olaylar karşısında soğukkanlı olacağına ve en zor anında bile çıkış yolu bulacağına yorumlanır. Hane içindeki bolluğa, berekete, huzura, mutluluğa, sevince, sağlığa işaret eder. Kişinin sevdiği insanlar ile bir araya gelerek hoş vakit geçireceğine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.