Rüyada “Unutmak” Görmek

Unutmak
Rüyada unutmak görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında kafasının çok karışık ve dağınık olacağına, bazı konularda karar almakta zorlanacağına yorumlanır. 
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada unutmak görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında kafasının çok karışık ve dağınık olacağına, bazı konularda karar almakta zorlanacağına yorumlanır. Rüyada unutmak görmek, rüya sahibinin iş hayatında çok fazla zaman harcayacağına ve geleceğini garanti altına almak adına atılımlarda bulunacağına yorulur. Rüyada unutmak görmek, rüya sahibinin işiyle fazla haşır neşir olmasından ötürü zihninin dolu olacağına işaret eder. Rüyada unutmak görmek, kişinin tempolu iş hayatından dolayı özel hayatı ve sosyal hayatından uzaklaşacağına ve ailesine gereken ilgiyi gösteremeyeceğine yorumlanır. Kişinin kendini bile zamanla unutacağına adeta bir makine gibi sürekli çalışmaya kurulacağına işaret eder.

Rüyada Unutmak Görmek

Rüyada unutmak görmek, rüya sahibinin kendisine ve ailesine daha iyi bir gelecek sunabilmek için hayatından vazgeçeceğine yorumlanır. Kişinin özel hayatına ve sosyal hayatına gereken ilgiyi, alakayı göstermeyerek hatta zamanla bu meziyetini kaybetme olasılığının olacağına işaret eder. Rüya sahibi sürekli iş hayatında başarılarının daha fazla olmasına, sahip olduğu mevkinin sürekli bir üstüne çıkma hırsına yorumlanır. Zihnini sürekli iş ile alakalı konularla dolduran ve hatta işiyle fazla haşır neşir olmaya kadar ilerleten rüya sahibinin hayatında aslında büyük bir boşluğun açılacağına yorulur. Kişinin bu süreçte sağlığına dikkat etmemesi, bedenini gereğinden fazla yorması geleceğinde yaşayacağı ağır hastalıkların habercisidir. Hayatı boyunca hep daha fazlasını isteyen rüya sahibinin gözünü önüne geçilemeyen bir hırs bürümüştür. Kişinin yoğun çalışmaya ara vererek kendine vakit ayırması gerektiğinin  bir işaretidir bu rüya.

Rüyada Çanta Unutmak

Rüyada çanta unutmak, görülen bu rüya iki şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin uzun zamandır planını yaptığı ve son ana kadar kesin kılınan iş seyahatinden yada tatil planından vazgeçeceğine işaret eder. Diğer bir anlam olarak kişinin işlerinde parasal sıkıntıların baş göstereceğine, rızkının azalarak geçiminin zorlaşacağına yorumlanır.

Rüyada Anahtar Unutmak

Rüyada anahtar unutmak, bu rüya hiç hayra yorulmaz. Rüya sahibinin maddi sıkıntılara gireceğini ve uzun yıllar alın teri dökerek sahip olduğu evini, arabasını kaybedeceğine işaret eder. Kaybettiklerinin vermiş olduğu üzüntü, sıkıntı ile dirayetinin zayıf düşeceğine ve gözyaşı dökeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin çaresizlik ile baş başa kalacağına ve çıkış yolu bulamayacağına yorulur.

Rüyada Bavul Unutmak

Rüyada bavul unutmak, rüya sahibinin varması gereken yere ulaşmanın nail olmayacağına ve hayır umduğu bir yoldan geri döneceğine delalet eder. Rüya sahibinin Bismillah diyerek çıkacağı yolun sonuna yaşadığı şanssızlıklardan dolayı varamayacağına alamet eder. Görülen bu rüya şansızlık olarak yorumlanır ve rüya sahibi için uyarı niteliğindedir.

Rüyada Ayakkabı Unutmak

Rüyada ayakkabı unutmak, rüya sahibinin hayatında beklenmedik biranda güzel gelişmelerin yaşanacağına, keyfinin yerinde olacağına işaret eder. Kişinin hayatının kolaylaşacağına ve istediği gibi yaşamına yön verebileceğine yorulur. Ticaret hayatında büyük yol katedeceğine ve şansının, kısmetinin açılacağına yorumlanır.

Rüyada Cüzdan Unutmak

Rüyada cüzdan unutmak, uzun zamandır en yakınlarından bile sakladığı bir sırrın vermiş olduğu yükten kurtulacağına ve rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Rüyada Birşey Unutmak

Rüyada birşey unutmak, rüya sahibinin aile içinde ve iş hayatında çok büyük sıkıntılarının olacağına, bu durumun sağlığına ciddi zararlar vereceğine işaret eder. Kişinin hem ruhen hemde bedenen kendini çok yoracağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.