Rüyada “Umursamamak” Görmek

Umursamamak
Rüyada umursamamak görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bir olay karşısında sakinliğini koruyarak büyük tepkilere yer vermeyeceğine işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada umursamamak görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bir olay karşısında sakinliğini koruyarak büyük tepkilere yer vermeyeceğine işaret eder. Rüyada umursamamak görmek, rüya sahibinin kavga eden iki arkadaşın arasına girerek orta yolu bulacağına, onları konuşması ile ikna edeceğine yorumlanır. Rüyada umursamamak görmek, yoğun iş temposunda çalışan rüya sahibinin işlerine biraz ara vererek dinlenmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada umursamamak görmek, yaşam temposunu düşürerek başta kendine olmak üzere ailesine, dostlarına vakit ayıracağına yorumlanır. Huzur içinde geçecek sakin yaşam tarzına ve hayata umutla bakılacak gönül penceresine delalet eder. Rüya sahibinin hayatı akışına bırakarak sakin bir yaşam tercih edeceğine yorumlanır.

Rüyada Umursamamak Görmek

Rüyada umursamamak görmek, rüya sahibinin iş hayatında ve aile içi konularda hemen karar vermemesi gerekeceğine, sakin kafayla düşünerek doğru yolu bulmaya çalışmasına yorumlanır. Rüya sahibinin kendi dışında yada kendininde sebep olduğu olaylar karşısında sakinliğini koruması gerekeceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin münakaşa eden iki kişi arasına girerek orta yolu bulacağına, adaletli kişiliği sayesinde doğruyu yanlışı kolay ayırt edeceğine yorumlanır. Koşturmalı geçen iş temposundan sıkılan rüya sahibinin artık kendine ve ailesine zaman ayırma vaktinin geleceğine işaret eder. Tatil amaçlı bulunduğu şehir dışına çıkarak uzun süre huzur içinde dinleneceğine yorulur. Rüya sahibinin hayata farklı bir pencereden bakması yaşamını dahada kolaylaştıracak ve kendine has yaşam biçimi ile huzurlu bir ömür sürecektir. Rüya sahibinin tez canlı değil ağır başlı olmasına ve yaşanan sıkıntıları, sorunları sakin kafayla verdiği kararlar ile kendi lehine çevireceğine işaret eder.

Rüyada Kavga Edip Umursamamak

Rüyada kavga edip umursamamak, gerçek hayatta rüya sahibinin başkalarının sözlerine kulak asmayacağına, insanların yaptıkları uyarıları dikkate almayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin kendisi için söylenen, iyiliğini düşünen insanları önemsemeyerek bildiğini okuyacağına işaret eder. Kişinin bencil davranışlarından dolayı başının belaya bulaşacağına ve bu dönemde kendisinin iyiliği için uğraşan arkadaşlarının kıymetini anlayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin karşılaştığı olaylar karşısında sakince düşünmeyerek, çabuk kararlar verip hızlı hareket edeceğine yorulur. Bu sebepten ayağına gelen birçok fırsatı kendi hataları yüzünden kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Hiç Kimseyi Umursamamak

Rüyada hiç kimseyi umursamamak, rüya sahibinin duygusal bir boşluk içine düşeceğine, çocukluk döneminden kalma ilgi eksikliğinin geç yaşlarda dışa vuracağına yorumlanır. Ailesi ve çevresi tarafından ihmal edildiğini ve duygularının önemsenmediğini düşüneceğine işaret eder. Rüya sahibinin sevdiği tarafından terk edilme, terk etme ve sevgi eksikliği korkusunun olacağına yorumlanır. Kişinin içinde yaşadığı duygusal buhran yüzünden hayatına kısıtlamalar getireceğine yorumlanır.

Rüyada Ağlayan Birini Görüp Umursamamak

Rüyada ağlayan birini görüp umursamamak, hayatında önemli bir yeri olan dostunun, sevgilisinin, akrabasının yada ailesinden birinin zor günlerinde yanında olmak yerine görmezden geleceğine yorulur. Yakın dostlar arasında kırgınlık olacak ve birbirlerine karşı duydukları sevgiyi, saygıyı sınama durumunda kalacaklardır. Rüya sahibinin hayatında yer alan insanlara karşı  bencil davranması onu yalnızlığa sürükleyecektir.

Rüyada Umursamamanın Psikolojik Yorumu

Rüyada umursamamanın psikolojik yorumu, gerçek hayatta sıkıntıları, sorunları olan kişilerin başkalarının hayatlarıyla ilgilenerek kendi hayatlarını unutmaya çalıştıklarına işaret eder. Kişinin sorunları ile kendini üzmek yerine önemsemeyip hayatına devam edeceğine yorulur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.