Rüyada “Uçak Düştüğünü” Görmek

Uçak Düştüğünü
Rüyada uçak düştüğünü görmek neye işarettir; can sıkıcı, moral bozucu, olumsuz kötü olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüyada uçağın düştüğünü görmek islami
Rüyanın Tabiri : ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Uçak Düştüğünü Görmek

Rüyada uçak düştüğünü görmek, rüya sahibinin can sıkıcı, moral bozucu, olumsuz kötü olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüyada uçak düştüğünü görmek, rüya sahibinin işlerinin aksayacağına ve aksilikler yaşayacağına yorulur. Rüyada uçak düştüğünü görmek, hayatında tersliklerin baş göstereceğine, sıkıntılarının ve sorunların dahada artarak can sıkıcı hal almasına işaret eder. Rüyada uçak düştüğünü görmek, Rüya sahibinin yaşantısı her geçen gün dahada karmaşık bir hal alacak ve içinden çıkılmaz bir durum haline geleceğine delalet eder. Görülen bu rüya, rüya sahibi için yaşanacak kısmetsizliklerimizle ve şansızlıkların habercisidir adeta. Rüya sahibinin hem iş hayatında, hemde aile hayatı içinde mutsuzluklar yaşayacağına ve çok üzüleceğine işaret eder. Rüyada bindiğin uçağın düştüğünü görmek sahibinin elinde olmayan koşullar içinde bir takım sıkıntılı günler geçireceğine ve yaşayacağı olaylar karşısında zayıf düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin aynı zamanda uzak bir yerden canını sıkacak olumsuz bir haber alacağına yorumlanır.

Rüyada Uçağın Denize Düştüğünü Görmek

Rüyada uçağın denize düştüğünü görmek, rüya sahibinin melanetli olaylar yaşayacağına ve kötü haberler alacağına işaret eder. Kişinin hüsrana uğrayacağına ve mutsuz olacağına yorulur. Rüya sahibinin özel hayatında ve iş hayatında bir takım tatsız, can sıkıcı olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüyada uçak kazası görmek rüya sahibinin bu sebepten üzüntülü, sıkıntılı, huzursuz olacağı zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Uçağın Düştüğünü Görmek

Rüyada uçağın düştüğünü görmek, bu rüya başlı başına uğursuzluk sayılmaktadır. Rüya sahibinin az maaşlı bir işte çalışarak kıt kanaat geçinmeye çalışacağına ve maddi sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin ay sonunu zor getireceğine, yoksulluğa düşeceğine ve günden güne dahada kötüye gideceğine yorulur.

Rüyada Uçak Düşmesi

Rüyada uçak düşmesi, rüya sahibinin iş hayatında sıkıntılar yaşayacağına ve kazanç kapılarının yüzüne kapandığına işaret eder. Gelir kapılarının kapanıp, sürekli karşısına bir duvar gibi dikilen aksiliklerin ve zorlukların dahada artmasına işaret eder. Rüya sahibinin içinde bulunduğu bu kötü şartları rakipleri değerlendirecek ve kendisine karşı bir koz olarak kullanacaktır.

Rüyada Uçak Düştüğünü Duymak

Rüyada uçak düştüğünü duymak, kazalara ve belalara bulaşmaya, geçim derdine düşmeye, hayırsız kişilerle yan yana gelmeye işaret eder. Kişinin kötü ve olumsuz olaylar yaşayacağına, huzurunu kaçıracak işlere bulaşacağına yorulur. Rüya sahibinin sağlık durumunun kötüye giderek ciddi rahatsızlıklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüyada uçak kazası görmek, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. İşlerinin ve özel hayatının sarpa saracağına, yaptığı plan ve projelerinden fayda görmeyeceğine, aksiliklerin üst üste yaşanacağına delalet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin çevresinde kötülük yapmak isteyen ve zarar vermeye çalışan kişilerin varlığına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.