Rüyada “Tarla” Görmek

Tarla
Rüyada tarla görmek ne manaya gelir; geleceğini hazırlaması ve yaptığı işlerden hayırlı kazançlar elde etmeye. Rüyada tarla görmenin islami yorumu
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Tarla Görmek

Rüyada tarla görmek rüya sahibinin geleceğini hazırlamasına işarettir. Rüyada tarla görmek, kişinin yaptığı işlerden hayırlı kazançlar elde ederek maddi ve manevi sıkıntılarından bir ömür kurtulacağına yorumlanır. Rüyada tarla görmek, kişinin yaptığı işlerde muvaffak olup birine bin katar ve rızkı artar. Rüyada tarla görmek aynı zamanda hayırlı nasip kapılarının açılması haram dan ve hileden uzak durmaya işaret eder. Ekmeğini helali ile kazanacağına Allahu teala rızkını ona göre bol tutacağına tabir edilir. Rüyada tarla görmek kişi kendisi gibi başkalarının da rızkına vesile olacağına ve bol sadaka dağıtacağına, maneviyatına bundan sonraki yaşantısında önem vereceğine yorulur.

Rüyada Tarla Ekmek

Rüyada tarla ekmek yani bir iş hayatına başlayacağınıza ve bu yeni gireceğiniz işte muvaffak olup helal kazanç elde edeceğinize işaret eder. Rüyada tarla ektiğini görmek kişinin iş hayatını temsil eder ve yeni başlangıçlar içinde olduğuna yorulur.Bundan sonraki hayatınızda maddi sıkıntılardan uzak bir yaşam süreceğiniz ve geleceğiniz için yapacağınız yatırımlarınızdan bir ömür boyu maddi kazanç sağlayacağınıza işaret eder. Rüyada tarla ekmek ve rüyada ektiğiniz tarlanın mahsulünü toplamak başarılarınız ile sıkıntıları geride bırakacağınıza delalet eder.

Rüyada Tarla Sulamak

Rüyada tarla sulamak bereketli bir iş kazancınızın olacağı fakat yeni bir iş sektörüne başladığınız ve bu işlerde geçireceğiniz zorlukların ilerde sizler için büyük bir rızk kapısı olacağına yorumlanır. Rüyada tarla suladığını görmek ve suladığınız mahsulün büyüdüğünü görmek yavaş yavaş yaptığınız işlerin kazancını toplamaya başlayacağınıza işaret eder. Bu güzel rüya aslında rüya sahibine manevi bir işaret olarak bilinir azminden ve ideallerinden vazgeçmemesi gerektiği ve yapmış olduğu uğraşların bedelini yakın bir zamanda alacağının işareti olarak bilinir.

Rüyada Tarlada Ekin Biçmek

Rüyada tarlada ekin biçmek bu zamana kadar verdiğiniz uğraşların karşılığını alacağınız ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınız demektir. Rüyada ekin biçtiğini gören kişi bir anda yaşadığı sıkıntıları geride bırakarak huzura, muhabbete, berekete ve kafasını koyduğu hayallerinin gerçekleşmesine yorumlanır.İmamı nablusi rüyada tarlada ekin biçtiğini gören kişiye şu şekilde yorumda bulunmuştur; rüyayı gören kişi hak yolunda helal kazançlar elde ederek rızk ve bereketinin artacağı tüm sıkıntılarından kurtulup manevi huzura, berekete varacağını buyurmuştur.

Rüyada Tarla Sürmek

Rüyada tarla sürmek rüya sahibinin iş hayatında sıkıntılarının olduğu fakat bu sıkıntıları yeni bir işe başlangıç yaparak atlatacağına işaret eder. Bazı rüya yorumlarında ise rüyada tarla sürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin devlet dairesinde makam ve mevkiye kavuşacağı bir işinin olacağı fakat bu iş için kudretli ve söz sahibi birinden yardım alacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Tarla Almak

Rüyada tarla almak iş yeri açacağınıza yada farklı kazancı yüksek olan bir işe başlayacağınıza işaret eder. Rüyada tarla aldığını görmek iki farklı yorum taşır ilki rüyayı gören kişi iş yerini büyüteceği ve rızkının ona göre artacağı, diğeri ise rüyayı gören kişi yapmış olduğu işlerden vazgeçip yeni bir rızk kapısı bulacağına yorumlanır.

Rüyada Tarla Kazmak

Rüyada tarla kazmak uğraşı ve meşakkati olan işler yaparak evine helal kazanç sokmaya çalışan alın terini dökerek bir yerlere gelmeye çalışan bir kişi olduğunuza işaret eder.

Rüyada Tarlada Yürümek

Rüyada tarlada yürümek rüya sahibinin keşif amaçlı iş sektörleri aradığı ve seçici bir özelliği olduğu için helal kazancını aradığına ve haramdan uzak durarak iyi bir kazanç kapısı aradığına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Tarla Görmek

Rüyada yeşil tarla görmek emeklerinizin ve uğraşlarınızın göz önünde olduğu ve yakın bir zamanda sıkıntılarınızdan kurtulacağınız yorumudur. Rüyada yeşil tarla biçmek ise zamansız bir anda büyük bir borcun altına girerek bu zamana kadar yaptığınız yatırımlarınızı bir anda kaybedeceğiniz demektir.

Rüyada Sürülmüş Tarla Görmek

Rüyada sürülmüş tarla görmek bereketli ve kazancı bol olan bir işe başlayacağınıza ve bu sayede geçmişten kalan borçlarınızı bitireceğinize yorumlanır. Rüyada sürülmüş tarla görmek iş ortaklığı olarak yorumlanır, yani yeni işinizde hayırlı maneviyatına düşkün olan bir kişiye ortaklık yapacağınıza işaret etmektedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.