Rüyada “Tabak” Görmek

Tabak
Rüyada Tabak Görmek ne anlama gelmektedir; evinin rızkını kazanmak ve ekmek parası için koşturduğu işlere işaret eder. Rüyada tabak görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Tabak Görmek

Rüyada tabak görmek,rüya sahibinin evinin rızkını kazanmak ve ekmek parası için koşturduğu işlere işaret eder. Rüyada tabak görmek, kişinin kimseye muhtaç olmadan süreceği yaşama ve borçsuz geçireceği ömre delalet eder. Rüyada tabak görmek, rüya sahibinin rahat bir hayat yaşamak için arayışlar içine gireceğine yorulur. Rüyada tabak görmek, rüya sahibinin yüksek mevkilerde ve çok paralarda gözü olmadığına işaret eder. Rüya sahibi kendi yağında kavrulacak kadar bir kazanç elde etmek isteyecek ve her haline şükredecektir. Aç gözlü olmayacak ve asla harama el uzatmayacak, azla yetinmesini bilecektir. Rüya sahibinin hayattan beklentisi evinde bir tas çorbası kaynasın, huzuru yerinde olsun ve sevdikleri yanında olsun. Rüya sahibinin asla harama el uzatmayacağını, kul hakkı yemeyeceğine ve böyle insanlarla asla bir araya gelmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin iyi ve temiz niyetli olması karşısına dürüst insanların çıkacağına yorulur. Doğru insanlarla karşılaşıp ve güzel işler yapacağına yorumlanır. Rüya sahibinin bu kişiliği sayesinde çevresi tarafından sayılan, sevilen ve takdir edilen biri olacağına delalet eder.

Rüyada Tabak Almak

Rüyada tabak almak, rüya sahibinin uzun zamandır peşinde koştuğu işin kendisine hayır getireceğine delalet eder. İş hayatını düzene sokacak, durmuş olan işleri açılacak ve kendisine farklı iş kapıları açılacaktır. Rüya sahibi zor dönemin ardından işini yoluna koyarak rahat bir nefes alacak, eski ihtişamlı günlerine geri dönecektir. Yeni firmalar ile anlaşmalar yaparak kazancını dahada artıracak ve yeni yatırımlarda bulunacaktır.

Rüyada Tabak Kırmak

Rüyada tabak kırmak, kişinin yaşayacağı hayal kırıklığına ve kedere rivayet eder. Rüya sahibinin hayalini kurduğu ve çok istediği bir şeyin gerçekleşmemesi sonucunda kalp kırıklığı yaşayacağına yorumlanır. Yaşadıkları karşısında hüsran duyacak ve uzun süre etkisinden kurtulamayacaktır.

Rüyada Tabak Yıkamak

Rüyada tabak yıkamak, rüya sahibinin para konusunda hesabını doğru yapmayarak zarar etmesine delalet eder. Rüya sahibinin kendine yetecek kadar iyi geliri olmasına rağmen fazla harcamaları yüzünden maddi sıkıntılara düşecektir. Kazancını dengede tutup ilerleyeceği yerde aksine hep geriye düşerek elindekini de kaybedecektir.

Rüyada Tabak Hediye Almak

Rüyada tabak hediye almak, rüya sahibinin uzun zamandır beklediği müjdeli haberi alacağına yorulur. İşiyle alakalı iyi haberler alacağına ve yaşanan olumlu olaylar karşısında çok mutlu olacağına işaret eder. Aynı zamanda kısmet ve şans anlamına gelmektedir.

Rüyada Boş Tabak Görmek

Rüyada boş tabak görmek, rüya sahibinin maddi sıkıntılar yaşayarak iflas edeceğine ve fakir hayatı süreceğine yorulur. Aynı zamanda kişinin aradığı mutluluğu ve huzuru yanlış yerlerde hatta yanlış insanlarda aradığına delalet eder.

Rüyada Porselen Tabak Görmek

Rüyada porselen tabak görmek, kişinin çok uzakta olan bir yakınından güzel haberler alacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin güzel bir hediye alacağına ve çok mutlu olacağına yorumlanır. Rüyada porselen tabağın kırıldığını görmüş ise, rüya sahibinin çok sevdiği biri tarafından incitilerek hak etmediği sözler duyacağına alamet eder.

Rüyada Dolu Tabak Görmek

Rüyada dolu tabak görmek, rüya sahibinin zenginliğe, mülke ve bolluğa ulaşacağına delalet eder. Kişinin işleri açılacak ve kazancını dahada artıracaktır.

Rüyada Bakır Tabak Görmek

Rüyada bakır tabak görmek, kişinin bulunduğu ortamda sevilmeyen ve dışlanan biri olduğuna işaret eder. Kişinin son derece huysuz ve sinirli biri olduğuna yorulur. Aynı zamanda iki yüzlü samimiyetsiz insanların varlığına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.