Rüyada “Siyah Saç” Görmek

Siyah Saç
Rüyada siyah saç görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca acısıyla, tatlısıyla yaşamış olduğu duyguları çok yoğun bir şekilde hissettiğine yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada siyah saç görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca acısıyla, tatlısıyla yaşamış olduğu duyguları çok yoğun bir şekilde hissettiğine yorumlanır. Rüyada siyah saç görmek, aile hayatı, iş hayatı ve hatta özel hayatı olmak üzere olaylar karşısında çok büyük tepkiler verdiğine işaret eder. Rüyada siyah saç görmek, rüya sahibinin gereğinden fazla sevineceğine, üzüleceğine, ağlayacağına, güleceğine delalet eder. Rüyada siyah saç görmek, rüya sahibinin bu yoğun duygular içerisinde olması aşk hayatında baskıcı yönünü ortaya çıkaracaktır. Geçmişte yaşamış olduğu sıkıntılı zor günlerinin izlerini hala üzerinde taşıyacağına yorumlanır.

Rüyada Siyah Saç Görmek

Rüyada siyah saç görmek, rüya sahibinin hayatında sürekli geçmişin izlerini taşıyacağına ve olaylar karşısında sürekli yanlış tepkiler içerisinde olacağına yorumlanır. Kişinin olaylar karşısında gereğinden fazla tepki vermesi başta ailesi olmak üzere çevresindeki insanları rahatsız edecek noktaya getirecektir. Rüya sahibi sosyal hayatı gibi aşk hayatında da yanlış yollarda yürüyecek ve bu durum ilişkisini olumsuz etkileyecektir. Uzun süreli değil kısa süreli ilişkilerin peşinde koşacağına ve evlilik amaçlı birliktelikler kuramayacağına delalet eder. Çevresindekilere zarar vermekten kaçınıp, kendini yıpratan, hayatına geçmişinin etkisinde kalarak günden güne zarar vereceğine işaret eder. Kişinin yalnızlığa esir olacağına ve kendi içinde bir dünya kurarak tek başına yaşam süreceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Saç Kesmek

Rüyada siyah saç kesmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu ruhsal bozukluklardan ötürü aile bireyleri ile karşı karşıya kalacağına işaret eder. Yaşanacak sıkıntıların çözülemeyeceğine ve rüya sahibinin ailesi ile arasında bağ kopukluğu yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin biran önce içinde bulunduğu bunalımdan kurtularak hayatına çeki düzen vermesi gerektiğine işaret eder. Rüya sahibi için başlı başına uyarı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada Siyah Saç Boyatmak

Rüyada siyah saç boyatmak, rüya sahibinin ortaklık kurarak giriştiği işlerde zamanla yaşanacak sıkıntıların varlığına işaret eder. Ortakların birinin yaşadığı sıkıntı diğer kişinin maddi hayatını da sıkıntıya düşürecektir. Yaşanacak problemlerin sonunu beklemeden başlangıçta alınacak önlemlerin olacağına yorumlanır. Maddi kayıpların uzun bir süre devam edeceğine aile ortamı dışında başkalarına yansıtılmadan halledilmeye çalışılacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Saç Boyamak

Rüyada siyah saç boyamak, rüya sahibinin içinde olduğu sıkıntılı, zor günlerini ailesine, sevgilisine yansıtmamaya çalışarak ruhsal bir boşluk içine düşeceğine yorumlanır. Yaşanacak üzüntülere, mutsuzluklara, acılara, göz yaşlarına, parasal sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin yaşamış olduğu sıkıntıları başkaları ile paylaşmak yerine kendi içinde yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Siyah Saç Dökülmesi

Rüyada siyah saç dökülmesi, rüya sahibinin parasal konularda çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, harcamalarında kısıtlamalara gideceğine yorumlanır. Uzun yıllar boyunca çalışarak elde etmiş olduğu birikimlerini, yatırımlarını kaybetme riski ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. İş hayatında yaşamış olduğu problemlerden ötürü başka firmalar ile yapmış olduğu anlaşmalar bozuntuya uğrayacaktır. Uzun zamanlı sürecek maddi sıkıntıların yaşanacağı kötü bir döneme girilecektir.

Rüyada Siyah Saç Uzaması

Rüyada siyah saç uzaması, rüya sahibinin oldukça bereketli, şanslı, kısmetli bir döneme gireceğine, yaptığı her işin hayır ile sonuçlanacağına işaret eder. Göstermiş olduğu başarılar sayesinde mutlu, huzurlu ve zengin bir hayat süreceğine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.