Rüyada “Siyah Deniz” Görmek

Siyah Deniz
Rüyada siyah deniz görmek, kötü ve üzücü haber alacağına, işindeki karışıklıklar ve düzensizlikler yüzünden zor günler geçireceğine delalet eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada siyah deniz görmek, rüya sahibinin yakın zaman içinde kötü ve üzücü haber alacağına, işindeki karışıklıklar ve düzensizlikler yüzünden zor günler geçireceğine delalet eder. Rüyada siyah deniz görmek, bu güne kadar yolunda giden hayatının biranda kabusa dönüşeceğine ve mutluluğuna gölge düşeceğine yorulur. Rüyada siyah deniz görmek, rüya sahibi evli ise yolunda giden evliliğinin kabusa dönüşeceğine, yaşanan yanlış anlaşmalar ve kıskançlıklar yüzünden ayrılıkların olmasına yorulur. Rüyada siyah deniz görmek, kişinin çevresindeki düşmanlara karşı mücadele vereceğine ve bu kişilere karşı ayakta durmaya çalışacağına işaret eder. Bu rüya kötüye yorumlandığı kadar iyiye de yorumlanır. Rüya sahibinin asaletini, saygınlığını, kudretini temsil eder.

Rüyada Siyah Deniz Görmek

Rüyada siyah deniz görmek, kişinin psikolojik olarak zayıf bir bünyeye sahip olduğuna ve olaylar karşısında tepki veremeyecek kadar aciz olacağına yorulur. Yaşanacak küçük problemleri büyüterek sorun haline getirmeyi ve içinden çıkılmaz durum yaratmayı kendine amaç edineceğine yorulur. Rüya sahibinin olmasını istediği işlerde hayal kırıklığı yaşayarak üzüntü duyacağına işaret eder. Bekar kişilerde ise bu rüya gönül işlerinde uğradığı hüsrana ve yaşadığı kalp kırıklarına yorulur. Evli kişiler için ise evliliklerinin üzerinde kara bulutların olduğuna yorumlanır. Rüya sahibi aile hayatı olduğu kadar iş hayatında da başarısızlıklara uğrayacak ve bununla beraber yaşamını dahada kötüye yönlendirecektir. Siyah deniz aynı zamanda kişi için asaletin, gücün, kuvvetin, zekanın, kudretin temsili olarak nitelendirilmelidir.

Rüyada Siyah Denizde Yüzmek

Rüyada siyah denizde yüzmek, hayat şartlarının zor olmasına rağmen rüya sahibinin hırsı ve inadı sayesinde zorluklara karşı mücadele ederek üstesinden geleceğine yorumlanır. Rüya sahibi küçük yaştan itibaren bir şeyleri kendi başına başarması sayesinde alın teri ile bir yerlere geleceğine işaret eder. Kişinin refaha ermek kendinden ödün vereceğine ve sabırla çalışmaya devam edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin bilinçli harcamaları neticesinde yaşanacak ekonomik krizi hasar görmeden atlatacağına yorulur.

Rüyada Dalgalı Siyah Deniz Görmek

Rüyada dalgalı siyah deniz görmek, rüya sahibinin yaşayacağı son haftaların iş konusunda çok önemli olacağına işaret eder. Ev içinde yaşanacak husumetlerin kardeşler arasında kavgalara ve eşler arasında ise kırgınlıklara işaret eder. Aynı zamanda hane içine giren dedikoducu, fesat komşuların varlığına işaret eder. Duyulmakta olan yanlış sözler yüzünden çiftler arasında küslükler ve ayrılıklar yaşanacaktır.

Rüyada Durgun Siyah Deniz Görmek

Rüyada durgun siyah deniz görmek, kişinin iş hayatında emek ve çaba göstererek makam, mevki elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin kariyerinde bir güneş gibi doğacağına ve geleceği ile alakalı sağlam adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Deniz Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyada siyah deniz görmek psikolojik yorumu, rüya sahibinin evhamlı olmasına ve ufak şeyleri dahi çok büyüterek kendisine zarar vermesine yorulur. Rüya sahibi kendini güvensiz ve tam anlamıyla eksik hissetmesine, kompleks içinde olmaya yorulur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.