Rüyada “Şeftali” Görmek

Şeftali
Rüyada şeftali görmek ne anlama gelir; kısmet, şans, para, bolluk, bereket ve rahat bir yaşam anlamına gelir. Rüyada şeftali görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Şeftali Görmek

Rüyada şeftali görmek, rüya sahibi için hem iyiye hemde kötüye yorumlanmaktadır. Rüyada şeftali görmek, rüya sahibi için kısmet, şans, para, bolluk, bereket ve rahat bir yaşam anlamına gelir. Rüyada şeftali görmek, kişinin hayatında hep şanslı olacağına, kazancının ve işinin yerinde olacağına yorumlanır. Rüyada şeftali görmek, rüya sahibinin yaşamında maddi sıkıntılar çekmeyeceğine ve zorluklar yaşamayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi bekar ise karşısına hayırlı bir kısmetin çıkacağına ve evlilik yolunda ilerleyeceğine işarettir.

Kişi evli ise eşiyle her daim mutlu mesut yaşayacağına yorulur. Bu rüyayı gören kişi için iyi yönde yorumlanmasıdır. Aynı zamanda birde kötü anlamda yorumlanır. Rüyasında şeftali gören kişi içine kapanacak, çok üzülecek ve hayata küsecek olaylar yaşayacağına delalet eder. Kişi yaşayacağı kötü olayların etkisinde kalarak bir boşluğa düşecek ve insanlardan kaçacaktır. Buda kişinin ileri ki zamanlarda ruhsal bunalımlar yaşayacağına ve sağlık sorunları çekeceğine işarettir.

Rüyada Şeftali Yemek

Rüyada şeftali yemek, rüya sahibi rüyasında tatlı şeftali yiyor ise hayatında ağız adının hiç bozulmayacağına ve mutlu bir yaşam süreceğine işarettir. Kişi yaşamı boyunca sıkıntı çekmeyecek ve maddi sorunlar yaşamayacaktır. Rüya sahibinin rüyasında yediği şeftali ekşi ise bu kişinin hayatında şüpheli ve çok kuruntulu olacağına yorulur. Rüya sahibi kafasında olayları çok büyütecek ve yanlış düşüncelere sebep verecektir.

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Rüyada şeftali ağacı görmek, rüya sahibinin hayatına giren asil, hoşgörülü, alçak gönüllü ve zengin bir kimseyle evlilik yolunda ilerleyeceğine işarettir. Kişi bu kişiyle mutlu ve güzel bir hayat sürecek ve hiç sıkıntı çekmeyecektir. Rüyayı gören kişi bayan ise buda kendisinin zengin, kibar ve saygılı biriyle yakınlaşacağına işarettir.

Rüyada Şeftali Toplamak

Rüyada şeftali toplamak, rüya sahibi inandığı bir işe girecek ve başarıya ulaşarak kazanç sağlayacaktır. Kişi bu işini büyüterek kar ve kazancını artıracağına yorulur. Bilgilerini, tecrübelerini kurduğu yeni işinde göstererek başarıya ulaşacaktır.

Rüyada Şeftali Suyu İçmek

Rüyada şeftali suyu içmek, rüya sahibi için hayırlara işarettir. Sağlık sorunu yaşayanlara şifa, sıkıntı ve darlık çekenlere derman olamaya delalet eder. Kişinin borçlarını ödeyerek sıkıntılı günlerinden kurtularak rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada Şeftali Reçeli Görmek

Rüyada şeftali reçeli görmek, aile içinde huzura ve mutluluğa yorumlanır. Aynı zamanda zenginlik ve kısmet anlamına da gelmektedir. Hane içinde berekete ve iyi geçinmeye delalet eder.

Rüyada Şeftali Çekirdeği Görmek

Rüyada şeftali çekirdeği görmek, kişi için iyi ve güzel bir birlikteliğin temelinin atılacağına işarettir. Evli bayanların hamilelik müjdesi alacağına, bekar birinin hayırlı kısmet ile evleneceğine delalet eder. Kişinin aile hayatı gibi iş hayatında da mutlu olacağına ve başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada Ham Şeftali Yemek

Rüyada ham şeftali yemek, rüya sahibi için hastalık olarak nitelendirilir. Yolunda giden yaşamın biranda yaşanan sağlık sorunları neticesinde altüst olacağına yorumlanır. Aynı zamanda işlerin kötüye gideceğine, iflas etmeye ve borçlanmaya delalet eder.

Rüyada Şeftali Satmak

Rüyada şeftali satmak, kişinin hayatını yoksullara, kimsesizlere, hastalara yardım etmeye adayacağına işarettir. Kişi çevresinde gördüğü yardıma muhtaç insanlara maddi ve manevi yardımlarda bulunacak ve hayır dualarını alacaktır. Aynı zamanda zor günler geçiren bir dosta uzatılacak yardım eline delalet eder.

Rüyada Kasayla Şeftali Görmek

Rüyada kasayla şeftali görmek, kişinin beklenenden fazla para kazanacağına ve mutlu bir hayat süreceğine delalet eder. Kişi kazandığı her kuruş için Allah’a dua edecek ve haline şükredecektir. Kişinin aynı zamanda tok gözlü biri ile evleneceğine yorulur.

Rüyada Şeftali Bahçesi Görmek

Rüyada şeftali bahçesi görmek, kişinin ev almak için para biriktirdiğine yada taksitle ev alacağına delalet eder. Kişinin zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu hayatı yaşamaya çalışacağına yorulur.

Rüyada Çürük Şeftali Görmek

Rüyada çürük şeftali görmek, evli kişilerin sorunlarını çözemeyerek ayrılacaklarına işarettir. Güzel başlayan ama sonradan hüzün yaşanan bir ilişkinin habercisidir.

Rüyada Şeftali İkram Etmek

Rüyada şeftali ikram etmek, kişinin kazancını başkalarıyla paylaşacağına işarettir. Kişinin işinde yeni ortaklıklar kuracağına yorulur. Kişinin kendisi gibi eli açık biriyle evleneceğine ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Şeftali Bulmak

Rüyada şeftali bulmak, kişinin şans talihinin açılacağına ve kısmetinin artacağına yorumlanır. İşinde ilerleyecek, kariyer yaparak yükselecek ve kazancı artacaktır.

Rüyada Şeftali Çalmak

Rüyada şeftali çalmak, kişinin nefsine yenik düşeceğine ve yanlış yolda ilerleyeceğine yorumlanır. Kişi ailesinin onay vermeyeceği bir işe girecek ve hatalı işler yaparak başını sıkıntıya sokacaktır.

Rüyada Kırmızı Şeftali Görmek

Rüyada kırmızı şeftali görmek, kişinin büyüyerek ailenin bütün yükünü omuzlarına alacağına işarettir. Anne ve babasının hayır duasını alacağına ve hayırlı bir evlet olacağına yorumlanır.

Rüyada Sarı Şeftali Görmek

Rüyada sarı şeftali görmek, kişinin ani kararlar alacağına işarettir. Kişi aile büyüklerine danışmadan aldığı kararlar neticesinde sıkıntılar yaşayacağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.