Rüyada “Saç Kesmek” Görmek

Saç Kesmek
Rüyada saç kesmek görmek, rüya sahibinin uzun yıllar çalışması ve vücudunun gerek duyduğu dinlenmeyi yapamamasından ötürü yorgun düşmesine yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada saç kesmek görmek, kişinin aile hayatında yaşadığı sorunları iş hayatına yansıtarak sorunlarının içinden çıkılması zor bir hal almasına sebep olacağına işaret eder. Rüyada saç kesmek görmek, rüya sahibinin uzun yıllar çalışması ve vücudunun gerek duyduğu dinlenmeyi yapamamasından ötürü yorgun düşmesine yorumlanır. Rüyada saç kesmek görmek, kişinin hayatına ilişkin göstermiş olduğu çabalara rağmen sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulamamasına işaret eder. Rüyada saç kesmek görmek, rüya sahibinin geniş bir aile içinde yaşam sürmesine ve kendi sorunlarının dışına çıkarak başkalarınında sıkıntılarını üzerine alacağına işaret eder.

Rüyada Saç Kesmek Görmek

Rüyada saç kesmek görmek, rüya sahibinin sorumluluğunu aldığı ve bakla yükümlü olduğu insanların hayatında yer alacağına işaret eder. Sonu gelmeyen sıkıntılarının olacağına ve her geçen gün bu sıkıntıların üstüne aşılması zor yeni zorlukların ekleneceğine yorumlanır. Rüya sahibinin aile içinde yaşadığı huzursuz, mutsuz hayat iş hayatına yansıyacak ve yaptığı çalışmalardan verim alamayacaktır. Hayatı boyunca sürekli çalışma içinde olan rüya sahibinin bu sebeplerden dolayı sağlık sorunlarının olacağına ve vücudunun iflas edeceğine işaret eder. Beyninin ve vücudunun uzun süreli bir dinlenmeye ihtiyaç duyacağına ama lakin ailevi sorunlarından dolayı bu ihtiyacı sürekli erteleme içinde olacağına yorumlanır. Bazende bu rüya kişinin yaşadığı yaşam koşullarına göre farklılık gösterebilir. Yaşadığı zorlukların giderek dahada kolay bir hal alacağına ve feraha erdiği zaman aslında bütün sorunlarından, sıkıntılarından kurtulmuş olacağına delalet eder.

Rüyada Kendi Saçını Kestiğini Görmek

Rüyada kendi saçını kestiğini görmek, rüya sahibinin tamamen kendinden kaynaklanan sorunlar karşısında çözüm odaklı olamayacağına ve bu durumun iş hayatına olduğu kadar aile hayatına da yansıyacağına işaret eder. Bu rüya bazı alimler tarafından ise, kişinin yapmış olduğu hatalardan pişmanlık duyarak geri dönmesine, günahları için tövbe edip doğru yolu bulmasına yorumlanır. Kişinin yapmış olduğu hatalardan yine kendi çabaları ve bulduğu çözümler ile kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Başkasının Saçını Kesmek

Rüyada başkasının saçını kesmek, rüya sahibinin iş hayatında göstermiş olduğu başarılar, övgüler kendisini mutlu etse de yakın çevresinde arkadaş gördüğü bazı kişilerin huzursuz olacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin bazı kişiler tarafından uğrayacağı kötülüklere ve yaşayacağı sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin mutlu olmasını istemeyen, başarılarını kıskanan tabiri caizse sağlığında bile gözü olan kişilerin varlığına delalet eder.

Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek

Rüyada saçının kesildiğini görmek, rüya sahibinin uzun bir zaman dilimi içerisinde maddi ve manevi olarak ihtiyaç sahibi olan kişilerin yardımına koşacağına, bu yoğun koşturmada vücudunun bitkin düşeceğine işaret eder. Rüya sahibi başkalarının sıkıntılarına derman oldukça kendini sürekli ikinci plana atmasına yol açacaktır. Başka bir değişle bu rüya, kişinin yaşamış olduğu zor ünleri, sıkıntıları geride bırakarak birazda olsa rahat nefes alacağına, yüzünün güleceğine  yorulur.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek, rüya sahibinin başta kendi dış görünümü olmak üzere hayatında çok büyük değişiklikler yapacağına yorumlanır. Rüya sahibinin alışa gelmiş yaşam tarzından uzaklaşarak yeni heyecanlara uyum sağlayan bir karaktere bürüneceğine işaret eder. Kişinin geçici yada uzun süreli bir değişkenliğe yelken açacağına yorulur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.