Rüyada “Saç” Görmek

Saç
Rüyada saç görmek, rüya sahibinin iş hayatında rakiplerine karşı galip geleceği savaşlara gireceğine, kendi adını yüceltecek başarılara ulaşacağına yorulur.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada saç görmek, bu rüya özellikle kadınlar için oldukça hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada saç görmek, rüya sahibinin manevi anlamda olduğu kadar manevi anlamda da yükselişe geçeceğine işaret eder. Rüyada saç görmek, kişinin kendine olan inancı artarak her geçen gün dahada güçleneceğine, saygınlık kazanacağına delalet eder. Rüyada saç görmek, rüya sahibinin iş hayatında rakiplerine karşı galip geleceği savaşlara gireceğine, kendi adını yüceltecek başarılara ulaşacağına yorulur. Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı sıkıntılara bir sünger çekerek yeni hayatına uyum sağlayacağına ve iyi işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek, görülen bu rüya görüldüğü şekle göre farklı anlamlarda yorumlanmaktadır. Saçın uzun olması, kısa olması, kıvırcık saç olması, düz saç olması, boyalı saç olması şeklinde çeşitlere ayrılmaktadır. Bu rüya daha çok kadınlar tarafından sıkça görülür ve bu sebepten olacak ki kadınlar üzerinde yorumlanır. Rüya sahibinin yaşamış olduğu hayatının belli bir döneminde çektiği sıkıntıların son bularak düze çıkacağına ve şansının açılmasıyla işlerinin yolunda gideceğine yorumlanır. Kişinin beklemediği biranda eline geçecek toplu paraya ( şans oyunları, miras vb. ) işaret eder. Kişinin açılan talihini çok iyi şekilde değerlendireceğine, geçmişte yapmış olduğu hataları bir daha tekrarlamamak üzere yoluna bakacağına delalet eder. İş hayatında sağlam adımlar ile ilerleyerek adını başarılı projelerin altında görmeye nail olacaktır. Çevresinde bulunan, zaferini kıskanan kişilere karşı girdiği savaşlarda zaferler ile çıkacaktır. Oldukça hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır.

Özelliklerine Göre Rüyada Saç Görmek

Rüyada Uzun Saç Görmek

Rüyada uzun saç görmek, rüya sahibinin her konuda aydınlatıcı bilgilere sahip olacağına yorumlanır. Uzun saç aynı zamanda kişinin ömrünün uzayacağına ve hayatını edindiği tecrübeleri ile yaşayacağına işaret eder. Diğer bir ifadeyle rüya sahibinin feraha çıkacağına ve yaşamış olduğu sıkıntılarından, çözüm bulamadığı sorunlarından üzülmeden, kırılmadan kolaylıkla atlatacağına yorumlanır.

Rüyada Siyah Saç Görmek

Rüyada siyah saç görmek, bu rüya daha kadınlar üzerinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi evli ise eşinin dirayetli, sadık, dürüst bir kişiliğe sahip olacağına işaret eder. Bekar bayanlar için ise, gelecek zaman içinde evleneceğiniz, hayatınızı birleştireceğiniz kişinin bu saygın özelliklere sahip olacağına delalet eder. Rüyada görülen siyah saç rengi çok koyu bir renk ise bu rüya sahibinin ilerde çok zengin bir kimse ile izdivaç yolunda sağlam adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada Kızıl Saç Görmek

Rüyada kızıl saç görmek, rüya sahibinin gerek aile çevresi, gerekse arkadaş, iş çevresi içinde çok sevilen ve sempati duyulan bir karaktere sahip olduğuna yorumlanır. Sahip olunan bu özellik sayesinde rüya sahibi bulunduğu her ortam içerisinde karşı tarafa varlığını açıklıkla fark ettirecektir.

Rüyada Kır Saç Görmek

Rüyada kır saç görmek, rüya sahibinin gerek ailesine gerekse çevresine karşı yoğun bir şekilde güvensizlik duygusuna kapılacağına işaret eder. Kişinin içinde bulunduğu bu karmaşıklık uzun bir süre canını sıkacaktır.

Rüyada Kıvırcık Saç Görmek

Rüyada kıvırcık saç görmek, rüya sahibi evli yada bekar fark etmeksizin yoğun gönül ilişkiler içerisinde olup sevinç ve mutluluğu doyasıya yaşayacağına delalet eder. Yaşanan bu gönül ilişkilerinin rüya sahibinin hayatını huzur içinde yaşamasına da vesile olacaktır.

Rüyada Sarı Saç Görmek

Rüyada sarı saç görmek, hayat boyu yaşanacak başarının, mutluluğun, huzurun, sevginin, sağlığın en müjdeli habercisi olarak yorumlanır görülen bu rüya.

Rüyada Saç Dökülmesi Görmek

Rüyada saç dökülmesi görmek, bu rüya daha yaşanacak maddi kayıpların haberine işarettir. Rüyanızda saçınızın döküldüğünü görüyor iseniz elinizden bir eşyanızı çıkaracağınıza, çalınacağına veya kaybedileceğine yorumlanır. Yaşanacak sıkıntıların manevi yönden değil maddi yönden ağırlıklı olacağına işaret eder. Kişinin yaşayacağı sağlık sorunlarına, iş hayatında bulunmuş olduğu kıdemin alt tabakasına ineceğine, parasal sorunların artacağına delalet eder.

Rüyada Saça Kına Yaktığını Görmek

Rüyada saça kına yaktığını görmek, rüya sahibinin çok sevineceği müjdeli haberler alacağına, kalabalık içinde yaşanacak mutlu olaylara yorumlanır.

Rüyada Yemekten Saç Çıktığını Görmek

Rüyada yemekten saç çıktığını görmek, rüya sahibinin aile içinde veya yakın çevresinde biri yada birileri ile ağız ağza gelip münakaşa edeceğine delalet eder.

Rüyada Saç Kestiğini Görmek

Rüyada saç kestiğini görmek, rüya sahibinin iş hayatında emek harcayarak elde ettiği kariyerinin sarsılacağına ve zorlu bir süreç içinde olacağına yorumlanır. Rüya sahibi evli ise eşi ile arasında yaşanacak tartışmalara, kavgalara işarettir. Kişinin haksız yere başkaları tarafından iftiralara maruz kalacağına yorulur. Kişinin hayatında yaşanacak olumsuz durumlara işaret eder.

Rüyada Saç Kazıttığını Görmek

Rüyada saç kazıttığını görmek, rüya sahibinin utanç duyacağı ve hayatı boyunca bir gömlek gibi üzerinde taşıyacağı işlenmiş bir günaha delalet eder.

Rüyada Saç Taradığını Görmek

Rüyada saç taradığını görmek, rüya sahibinin bulunduğu çevre içinde yeni dostluklar kuracağına, uzun süreli güzel arkadaşlıklar edineceğine işaret eder.

Rüyada Saç Ördüğünü Görmek

Rüyada saç ördüğünü görmek, iş hayatınızda yapmış olduğunuz çalışmaları ince detayına kadar ele alarak uzun soluklu başarılara imza atacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin sanatsal faaliyetlere de merak saracağına, sosyal yaşantısının renkli olacağına işaret eder.

Rüyada Saçının Beyazladığını Görmek

Rüyada saçının beyazladığını görmek, normalde bakıldığında olumsuzluklara işaret gibi görünse de aslında bu rüya hayırlara yorulması ile birlikte başarıları, mutluluğu, parayı, saygıyı ve daha iyi olan birçok olumlu tarafı simgelemektedir. Aynı zamanda evli çiftler için erkek çocuk müjdesine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.