Rüyada “Saç Dökülmesi” Görmek

Saç Dökülmesi
Rüyada saç dökülmesi görmek, rüya sahibi için yokluğa, fakirliğe, kıtlığa, hastalığa, maddi kayba, itibar yitirmeye ve başarısızlığa işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada saç dökülmesi görmek, bu rüya gören kişi için hiç hayırlara yorulmaz. Rüyada saç dökülmesi görmek, rüya sahibi için yokluğa, fakirliğe, kıtlığa, hastalığa, maddi kayba, itibar yitirmeye ve başarısızlığa işaret eder. Rüya saç dökülmesi görmek, rüya sahibinin her geçen gün işinde itibar kaybedeceğine ve bulunduğu makam mevkiden alınacaktır. Rüyada saç dökülmesi görmek, kişinin yakın gördüğü, maddi ve manevi her şeyini paylaştığı bir kimse tarafından büyük bir kazık yiyeceğine delalet eder. Rüya kafadaki saçın tamamen dökülmesi üç kağıda ve hileye işaret eder. Kişinin kendisine dikkat etmesi ve hayatı ile alakalı alacağı konularda mantığıyla hareket etmesi gerekir.

Rüyada Saç Dökülmesi Görmek

Rüyada saç dökülmesi görmek, rüya sahibinin altüst olan hayatının önceden habercisi niteliğinde ve hayırlara yorulmayan bir rüyadır. Rüya sahibinin kötü bir sürece gireceğine, maddi ve manevi sahip olduğu her şeyi bir bir kaybedeceğine işaret eder. Saygınlığı, itibarı, bulunduğu makam ve sahip olduğu birçok şey elinden uçup gidecektir. Aynı zamanda kişinin yakın gördüğü kişi yada kişilerden yiyeceği kazıklara, iftiralara yorumlanır. Rüya sahibinin yaşamış olduğu sıkıntılarının, sorunlarının her geçen gün dahada artacağına ve birde bunun üstüne aile büyüklerinden birinin acı haberine alacağına delalet eder. Kişinin yaşamış olduğu bu sıkıntıların zaman olarak ne kadar süreceği bilinmez ama rüya sahibinin zorluklara karşı yinede daha tedbirli davranması önerilir.

Rüyada Saç Dökülerek Kel Kalmak

Rüyada saç dökülerek kel kalmak, rüya sahibinin yapmış olduğu işlerde bir türlü kazanç sağlayamayacağına, karşılaşılan sorunlar yüzünden beklenmedik durumlara düşüleceğine yorumlanır. Rüya sahibinin ciddi anlamda parasal kayıplar yaşayacağına işaret eder. Yeni ortamlar arayışında olunulsa da yinede sonuç başarısızlık gösterecektir. Kişinin yıllardır yapmış olduğu birikimler suyunu çekecek ve maddi harcamalarda kısıtlamalara gidilecektir.

Rüyada Tutam Tutam Saç Dökülmesi

Rüyada tutam tutam saç dökülmesi, rüya sahibinin birçok konuda hayal kırıklığına uğrayacağına ve bu sebepten ötürü öz güven eksikliği yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin art arda yaşadığı mağlubiyetlerden sonra hayatında daha temkinli olacağına ve hayal kurmaktan vazgeçerek belli bir sınır içinde hayatına yön vereceğine yorumlanır.

Rüyada Tel Tel Saç Dökülmesi

Rüyada tel tel saç dökülmesi, aile bireylerinden birinin yaşayacağı büyük sağlık sorunlarına, sıkıntılardan dolayı borçlara girileceğine yorumlanır. Aynı zamanda hane içinde yaşayan bir kişinin acı haberinin alınacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında ve aile hayatı içinde yaşamış oldukları karşısında kendini zayıf görmesine yorumlanır. Kişinin insanlardan kaçarak kendini dört duvar arasına kapatıp yalnızlığa sığınacağına işaret eder. Rüya sahibi için bir türlü sonu gelmeyen, sıkıntılar ve sorunlarla dolu aşılmaz bir sürecin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Yıkanırken Saç Dökülmesi

Rüyada yıkanırken saç dökülmesi, rüya sahibinin hayırlı bir iş önemli adımlar atacağı zamanda beklenmedik sıkıntıların çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin yakın arkadaşları ile bazı konularda zıt kararlara düşerek münakaşa yaşayacağına yorumlanır. Kişinin içinde bulunacağı stres ve geçirdiği sinir bunalımından dolayı geçici sağlık sorunları yaşamasına delalet eder. Rüya sahibinin elinde olan birikimini bilinçsiz yatırımlara harcayarak parasal sıkıntıların yaşanmasına sebep olacağına yorumlanır. Kısa süre içinde yaşanan büyük çaplı sıkıntılar, sorunlar hane üzerinde kara bulutların dolaştığının habercisidir. Rüya sahibinin iş hayatında üst mevki kişiler ile ağız ağza tartışma içinde olacağına, içinde bulunduğu projelerin zaman içinde patlak vereceğine işaret eder.

Rüyada Hastalıktan Saç Dökülmesi

Rüyada hastalıktan saç dökülmesi, rüya sahibinin yolunda giden hayatının hiç ummadığı biranda altüst olacağına, kurduğu hayallerin yıkılacağına yorumlanır. Yaşanan sorun ve sıkıntıların düzelme göstereceği yerde aksine günden güne dahada kötüye gideceğine işaret eder. Kişinin türlü zorluklar ile mücadele içinde olacağına, aile ortamına yansıyan sorunların büyük kavgalar ile sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada Yastığa Saç Dökülmesi

Rüyada yastığa saç dökülmesi, rüya sahibinin hayatı boyunca kurduğu hayallerine tam kavuştum diyeceği biranda yine sıkıntıların baş göstereceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşayacağı hayal kırıklığına, mutsuzluğa, üzüntüye, acıya ve göz yaşına delalet eder. Yaşadığı olaylardan ötürü sürekli kendini suçlama gereği duyacağına, şansının kapalı olduğa inandığı için hayatı ile alakalı bir şeyler yapma isteğini kaybedeceğine yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya çiftler arasında yaşanacak ayrılıkların habercisidir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.