Rüyada “Ölü Balık” Görmek

Ölü Balık
Rüyada ölü balık görmek, iş konusunda kısmetlerinin kapalı olacağına adeta elini neye sürse zarar edeceğine delalet eder. En güncel islami yorumlar burada.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada ölü balık görmek, rüya sahibinin ardı ardına yaşayacağı şanssızlık olarak yorumlanır. Rüyada ölü balık görmek, rüya sahibinin iş konusunda kısmetlerinin kapalı olacağına adeta elini neye sürse zarar edeceğine delalet eder. Rüyada ölü balık görmek, rüya sahibinin ayağına gelen kısmetleri doğru yönde değerlendiremeyip bundan ötürü pişmanlık duyacağına ve üzüntüye kapılacağına işaret eder. Rüyada ölü balık görmek, kişinin ayağına gelecek büyük kısmeti elinin tersiyle iteceğine ve yaptığı hatayı fark ederek başını duvarlara vuracağına işaret eder. Bu rüya kişinin tamamen şanssızlığına, talihsizliğine, kısmetsizliğine yorumlanır. Rüya sahibi önlem almadığı sürece elindekileri de kaybedecektir.

Rüyada Ölü Balık Görmek

Rüyada ölü balık görmek, rüya sahibinin işlerini dahada büyütmek için girişimlerde bulunacağına lakin bu atılımlardan zaferle değil zararla geri döneceğine işaret eder. Rüya sahibi öyle bir döneme girecektir ki işiyle alakalı ne yapsa hep mağlubiyetle sonuçlandıracaktır. İşini büyütmek bir yana elindeki işini de kaybetme riski yaşayacaktır. Rüya sahibinin yersiz atılımları aile içinde de tartışmalara ve hatta kavgalara neden olacaktır. Eşler arası ayrılıkların yaşanacağı kaçınılmaz olacaktır. Rüya sahibi biran önce kendini toparlayarak ele geçen fırsatları doğru yönde değerlendirmeli ve atılımlarda bulunmalıdır.

Rüyada Ölü Balık Tutmak

Rüyada ölü balık tutmak, rüya sahibinin başarısızlıklara atacağı imzalara işaret eder. Rüya sahibi büyük umutlarla ve büyük heveslerle girişeceği işlerde başarısızlığa uğrayacak ve her defasında hayal kırıklığı yaşayacaktır. Rüya sahibinin hüsrana uğrayacağına ve kısmetinin iş konusunda kapalı olacağına işaret eder.

Rüyada Ölü Balık Yemek

Rüyada ölü balık yemek, kişinin yaşayacağı maddi manevi hasara işaret eder. Rüya sahibinin kazancında azalma ve aile içindeki rızkından kesilme olacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı sorunlardan ötürü ruhsal ve bedensel sağlık problemleri yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Ölü Balık Sürüsü Görmek

Rüyada ölü balık sürüsü görmek, rüya sahibinin peş peşe yaşayacağı aksiliklere işaret eder. İş hayatında sürekli aksilikler yaşayacağına ve sorunlarının günden güne dahada artacağına yorumlanır. Rüya sahibinin işiyle alakalı kafasının karıştığı kadar sağlığının da bozulacağına yorulur.

Rüyada Ölü Balık Toplamak

Rüyada ölü balık toplamak, rüya sahibinin kedere ve eleme bürüneceğine, yaşadığı üzüntünün sağlığına zarar vereceğine işaret eder. Rüya sahibinin işle alakalı ticaret kapılarının kapanacağına ve kısmetsiz bir döneme gireceğine yorumlanır. Rüya sahibinin hem özel hayatında hemde aile hayatında sıkıntılar yaşayacağına ve hatta ayrılma eşiğine geleceğine delalet eder.

Rüyada Ölü Balık Temizlemek

Rüyada ölü balık temizlemek, kişinin beyhude işler ile uğraşacağına ve hedeflediği amaca ulaşamayacağına yorulur. İşinde harcadığı emeklerinin boşa çıkacağına ve hüsrana uğrayacağına, hevesinin kursağında kalacağına işaret eder.

Rüyada Ölü Süs Balığı Görmek

Rüyada ölü süs balığı görmek, rüya sahibinin iş hayatının ve özel hayatının istediği gibi gitmeyeceğine, mutsuz olacağı bir süreçten geçeceğine yorulur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.