Rüyada “Nehir” Görmek

Nehir
Rüyada nehir gör manası nedir; ağaçların bol meyve vermesine ve fidanların büyümesine işarettir. Rüyada nehir görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Nehir Görmek

Rüyada nehir görmek, ekinlerin filizlenmesine, ağaçların bol meyve vermesine ve fidanların büyümesine işarettir. Rüyada nehir görmek, baharın gelişini, doğanın uyanışını müjdeler. Rüyada nehir görmek, rızkın artacağına, yaşamın güzelleşeceğine ve hayatın kolaylaşacağına işarettir. Rüyada nehir görmek, rüya sahibinin işlerinin artacağına, bol paralar kazanacağına, sıkıntılarından kurtulup rahatlayacağına yorumlanır. Rüyada görülen nehir kirli ise  bu kişinin işlerinde sorunlar çıkacağına, başarısızlığa uğrayıp maddi sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Kirli nehrin görüldüğü yerde ekinler çürüyecek, insanlar açlık çekecek ve hiç bitmeyen sorunlar yaşanacağına işarettir. Rüya sahibi işinden ve ailesinden olacak, yalnız kalacak ve boşluğa düşecektir. Ama rüyada görülen temiz ise bu kişinin rütbelere, makamlara ulaşacağına, rahata ereceğine işarettir. Rüya sahibi için bol nimet ve bol para demektir. Hayata dair bütün olumsuz durumlardan kurtulacak ve sefa içinde hayat sürdüreceğine yorumlanır.

Rüyada Nehrin Taştığını Görmek

Rüyada nehrin taştığını görmek, rüya sahibi için bolluğun ve bereketin akmasına yorumlanır. Rüya sahibi eline geçecek bu fırsatları iyi değerlendirerek bol kazançlar sağlayacaktır. Rüya sahibinin bu kazancından ailesi ve çevresi de faydalanacak, yeni işler kurarak çok sayıda çalışana ekmek yedirerek patron olacağına delalet eder.

Rüyada Nehir Geçmek

Rüyada nehir geçmek, rüya sahibinin zorlukları aşarak, mücadeleler vererek bir yerlere gelmesine yorumlanır. Bu sayede kişinin kendisine olan güveni, inancı artacak ve bir şeyleri başaracağına inanacağına işarettir. Kişinin kimsenin yardımı olmadan kendi gayret ve çabasıyla bir yerlere gelmesine ve bir şeyleri başaracağına müjde eder.

Rüyada Nehir Suyu İçmek

Rüyada nehir suyu içmek, mutluluk, bolluk, başarı, kısmet ve şifanın habercisidir. Kişinin çok büyük mirasa konacağına, biranda zenginliğe kavuşacağına yorumlanır. Kişi eline geçecek olan bu servetle yatırımlar yapacak ve zenginliğine zenginlik katacaktır.

Rüyada Nehir Kenarında Yürümek

Rüyada nehir kenarında yürümek, kişinin tüm sıkıntıları geride bırakacağına, sağlık sorunlarından kurulacağına, rahatlığa kavuşacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılar yüzünden kaybettiği neşesine geri kavuşacağına, yüzünün güleceğine işarettir.

Rüyada Nehire Girmek

Rüyada nehire girmek, kişinin tatile çıkacağına, güzel yerler göreceğine işarettir. Rüya sahibinin yakın zamanlarda yorulan bedenini dinlendirmek amaçlı doğayla bütünleşen bir yerlere gideceğine yorumlanır.

Rüyada Nehir Üzerinde Yürümek

Rüyada nehir üzerinde yürümek, kişinin Allah katında makbul olacağına, hidayete ermiş kişi olarak dualar alacağına yorumlanır. kişinin iyi niyet ve temiz kalplilikle yapacağı yardımlara ve güzel işlere delalettir.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.