Rüyada “Limon” Görmek

Limon
Rüyada limon görmek, kişinin hayatında bazı sorunlar yaşayacağına delalet eder.Rüyada limon görmek ve limon yemek islami yorumları nelerdir?
Rüyanın Tabiri : ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek, kişinin hayatında bazı sorunlar yaşayacağına delalet eder.  Rüyada limon görmek, rüyayı gören kişinin aynı zamanda sağlık sorunları yaşayacağına da yorumlanır. Yeşil kabuklu limon görmek ise üzüntüye, sıkıntıya ve meydana gelecek kötü sorunlara işarettir. Aynı zamanda rüyada limon görmek kişinin karşısındakini aşağılamaya, dışlamaya, horlamaya ve küçük görmeye yorulur. Kişi rüyasında başka birinden limon aldığını görüyor ise o kişiyi hor görecek ve küçümseyecektir. Rüyada görülen sarı renkteki meyve ve sebzeler genelde sağlık sorunlarının olacağına işarettir. Rüyada limon görmek bazende gören kişinin haksızlığa uğrayacağına ve hak etmediği sözler işiteceğine,gururunun inceleceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Limon Yemek

Rüyada limon yemek, gören kişinin iş hayatındaki başarısından ve hırsından dolayı çevresindekiler tarafından çekilmediğine yorumlanır. Rüyada limon yediğini gören kişinin etrafı kem gözlerle ve fesat insanlarla doludur. Rüyayı gören kişi hayatında hiç ummadığı bir yerden kötü haber alacağına, kötü söz duyacağına işarettir. Kişinin etrafı iyi görünümlü düşman ve kötü ruhlu insanlarla çevrilidir. Çevresindeki bu kişilerin eline düşmemek için kişi doğru zamanda doğru adımlar atmak zorunda.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada limon ağacı görmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatında güler yüzlü, mütevazi, herkesin derdini dinleyip derman bulan, hoşgörülü ve yardımsever bir kişi olduğunu işaret eder. Kişinin aile içinde ve çalışma yerinde sevilen, sayılan, sözü dinlenen biri olduğunu gösterir.

Rüyada Limon Ağacı Çiçeği Görmek

Rüyada limon ağacı çiçeği görmek, çok hayırlı ve güzel olaylara vesiledir. Hastaların sağlığına kavuşmasına, borçluların borçlarını ödemesine, işsiz kalmışların iş bulmasına ve iş yeri açmalarına, hayatlarının düzene girmesine, berekete ve bol kazanca, mutluluğa yorumlanır. Bu rüyayı gören her kimse hayatının en ihtişamlı yıllarını yaşayacak ve mutluluk içinde ömür sürdürecektir.

Rüyada Limonata Görmek

Rüyada limonata görmek, iyi ve güzel şeylere yorumlanır. Kişinin hayatında güzel haberler alacağına, mutluluk verici güzel pek çok isteğin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Limonata İçmek

Rüyada limonata içmek, kişinin kendisini limonata içerken görmesi ferahlığa ve esenliğe kavuşacağının, güzel sözler duyup, güzel haberler alacağının işaretidir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.