Rüyada “Leblebi” Görmek

Leblebi
Rüyada Leblebi Görmek neye işarettir; sağ elin aldığını, sol elin görmeyeceği paraya yada kazanca işaret eder. Rüyada leblebi görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Leblebi Görmek

Rüyada leblebi görmek, sağ elin aldığını, sol elin görmeyeceği paraya yada kazanca işaret eder. Rüyada leblebi görmek, kişinin kazancının bereketsiz olacağına delalet eder. Rüyada leblebi görmek, kişinin elde ettiği kazancıyla borçlarını ödeyeceğine ve yine parasız kalacağına yorumlanır. Rüyada leblebi görmek, kişinin çok çalışıp, az maaş alacağına yorulur. Kişinin yaşamında kuru maaşından başka hiçbir ek geliri olmamasından dolayı ay sonu sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu sıkıntılara rağmen neşesini kaybetmediğine ve hane içinde huzuru sağlamaya çalışacağına yorulur. Kişi bu sıkıntıları mümkün oldukça hane içine yansıtmamaya çalışacaktır. Kişinin işinde emeğinin hakkını alamayacağına ve bu sebepten maddi sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder. Rüya sahibi karın tokluğuna çalışsa da haline şükredecektir. Bu sıkıntılar, zorluklar uzun süre devam edecek olsada, kişi umudunu hiç kaybetmeyecektir. Rüya sahibi belli bir sıkıntıdan sonra rahatı ve huzuru bulacak, şansı yüzüne gülecektir. Allah bir kere yürü ya kulum diyecek ve işleri açılacak, kazancı artacaktır. Yeter ki sabretmesini ve şükretmesini bilmek lazım.

Rüyada Leblebi Yediğini Görmek

Rüyada leblebi yediğini görmek, kişisel bazı sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin peşini musibet ve uğursuzluk bırakmayacak ve sıkıntıları daha da artacaktır. Rüya sahibinin kendisiyle alakalı bazı sıkıntılar yaşayacağı ve bu sebepten mutsuz olacağına yorumlanır.

Rüyada Leblebi Almak

Rüyada leblebi almak, rüya sahibinin bir yakını için borcun altına gireceğine işaret eder. Rüya sahibi yaptığı bu yardımın kendisine hayır mı yoksa şermi getireceğini zamanla anlayacaktır. Kişinin arkadaşı için yapacağı bu yardım ailesi tarafından pek olumlu karşılanmayacak ve sorunlar yaşanacaktır. Bu rüya aynı zamanda kişinin yakın bir dostuyla ortak iş yapacağına delalet eder.

Rüyada Leblebi Kavurmak

Rüyada leblebi kavurmak, rüya sahibinin hem çok zor hemde kızdıracak bir durum ile karşı karşıya kalacağına işaret eder. Rüya sahibi kendisiyle alakası olmayan bir olaya karışacak ve bunun ceremesini çekecektir. Yakınındaki bu kişi yada kişiler kendisine zarar vermekle beraber, onu sürekli zor durumlar içinde bırakmaya çalışacaklardır.

Rüyada Leblebi Şekeri Görmek

Rüyada leblebi şekeri görmek, rüya sahibinin mutlu bir yaşam süreceğine yorulur. Kişinin hane içinde yüzü her daim gülecek ve ağız tadını kaçıracak sorunlar yaşamayacaktır. Rüya sahibinin evliliği neşe ve keyif içinde geçecek, mutlu, huzurlu ve rahat bir hayat sürecektir.

Rüyada Yaş Leblebi Görmek

Rüyada yaş leblebi görmek, rüya sahibinin rızkının ve kazancının artacağına yorulur. Hanesinde bolluk ve bereketin hiç eksilmeyeceğini rivayet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.