Rüyada “Lahana” Görmek

Lahana
Rüyada lahana görmek ne manaya gelir; kenara yatırım amaçlı konulan sermaye yada birikim olarak nitelendirilir. Rüyada lahana görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Lahana Görmek

Rüyada lahana görmek, kenara yatırım amaçlı konulan sermaye yada birikim olarak nitelendirilir. Rüyada lahana görmek, rüya sahibinin üst üste kısmetlerinin artacağına, elinin bollaşacağını yorumlanır. Rüyada lahana görmek, rüya sahinin ticaret politikasında oldukça başarı sağlayacağına ve yükseleceğine delalettir. Aynı zamanda lahana görmek kişinin hayatında sert, tutumlu, katı ve dar görüşlü birisinin olacağına yorumlanır. Rüya lahana görmek, başka bir deyişle kişinin kötü bir haber alacağına ve depresyona gireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hem iş hayatında hemde aşk hayatında sorunlar yaşayacağına ve ayrılıkların olacağına yorumlanır. Kişi rüyasında lahanayı toplarken görüyorsa, bu kişinin birikimler yapacağına işarettir. Kişi ileriye dönük olarak sağlam yatırımlarda bulunmak isteyecek ve bu sebepten ufak yatırımlarla birikim yapmaya başlayacaktır.

Rüyada Lahana Sardığını Görmek

Rüyada lahana sardığını görmek, rüya sahibi için hayırlara işarettir. Rüya sahibinin iş hayatında olumlu gelişmeler olacağına, başarılarının emeğini alacağına işarettir. Rüya sahibi aynı zaman aşk hayatında da mutluluğu yakalayıp bu ilişkiyi evlilikle taçlandıracağını müjdeler.

Rüyada Lahana Yediğini Görmek

Rüyada lahana yediğini görmek, bir kişinin rüya sahibine sırlarını, dertlerini açacağına ve derman bekleyeceğine işarettir. Rüya sahibi bu kişiye el uzatacak ve dertlerine ortak olacaktır. Bu kişi yakın çevreden, aile içinden  veya iş ortamından olabilir.

Rüyada Lahana Aldığını Görmek

Rüyada lahana aldığını görmek, rüya sahibinin ayağına gelen iş fırsatlarını doğru değerlendirerek kısmetinin açılacağına işarettir. Rüya sahibi doğru zamanda doğru adım atarak makam, mevki sahibi olacak ve parasal güce kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Lahana Sarması Görmek

Rüyada lahana sarması görmek, kişinin güzel bir döneme geçeceğine işarettir. Kişinin iş hayatında ve aile hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına, güzel haberler alacağına işarettir. İş hayatında yöneticilik pozisyonuna yükselebilir, aile içinde ise çocuk müjdesine işarettir.

Rüyada Lahana Turşusu Görmek

Rüyada lahana turşusu görmek, hastalıklara şifa olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yakınında ağır hasta olan birinin sağlığına kavuşacağına işarettir. Kişinin tedavi gördüğü bir hastalığı varsa iyileşeceğine, eski sağlıklı günlerine geri kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Lahana Turşusu Yemek

Rüyada lahana turşusu yemek, kişinin her zaman kısmetli olacağına işarettir.Rüya sahibinin karşısına en yakın zamanda hayırlı bir kısmetinin çıkacağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.