Rüyada “Kurban Kesmek” Görmek

Kurban Kesmek
Rüyada kurban kesmek görmek, hayırlı kısmetlere, sevinçlere, mutluluklara, güzel haberlere, bolluğa, berekete, şansa işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada kurban kesmek görmek, görülen bu rüya hayırlı kısmetlere, sevinçlere, mutluluklara, güzel haberlere, bolluğa, berekete, şansa işaret eder. Rüyada kurban kesmek görmek, kişinin yaşadığı tüm sıkıntılardan, üzüntülerden kurtularak adeta feraha çıkarak mutlu olacağına delalet eder. Rüyada kurban kesmek görmek, kişinin hayalini kurduğu hayata zorlukları aşarak kavuşacağına, yapmış olduğu işlerde başarılı olacağına ve bunun neticesinde maddi manevi karşılığını fazlasıyla alacağına yorulur. Rüyada kurban kesmek görmek, kişinin üzerindeki nazarlardan kurtulacağına, kem gözlü kişilerden uzak durarak kendini koruyacağına, bir kuş gibi hafifleyip esenliğe kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibi üzerindeki ölü toprağını atarak eski ihtişamlı günlerine geri dönerek hayatını yeniden kuracaktır.

Rüyada Kurban Kestiğini Görmek

Rüyada kurban kestiğini görmek, rüya sahibinin kötü giden şansının yeniden yaver gideceğine, eski hareketli günlerine geri dönerek kendisi yeniden göstereceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş konusunda şansı ve kısmeti açılarak beklenenin üstünde çalışma gösterecek hem işinde hemde kariyerinde üstün başarı sağlayacaktır. Aynı zamanda bu rüyayı olumsuz yorumlarsak rüya sahibi rüyasında hasta veya yaşlı bir hayvanı kesiyor ise, bu rüya pek hayra yorulmamakla beraber kişinin öleceğine delalet eder.

Rüyada Kurban Kesmek ve Yemek

Rüyada kurban kesmek ve yemek, kişinin işiyle ve ailesi ile alakalı hayalini kurduğu herşeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından , sorunlarından kurtularak yüzüne gülen şansını doğru yönde değerlendireceğine delalet eder. Kişinin uzak yerden alacağı mutlu habere ve kendisi için hayırlı göreceği biri ile dünyaevine gireceğine işaret eder. Kişinin şehir, mekan değişikliği yaparak bulunduğu yerden mal mülk sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Kurban Kesmek Dağıtmak

Rüyada kurban kesmek dağıtmak, kişinin işindeki çalışmalarından ötürü başarı elde edeceğine ve bu sayede rakiplerinin önüne geçerek konumunda bir numaraya ulaşacağına yorulur. Kişinin yaşanan zorlukları bir bir aşarak mala mülke konacağına, maddi rahata kavuşmasıyla çevresindeki kişilere de yardım edeceğine işaret eder. Kişinin kazancı yüksek atılımlarda bulunarak zenginliğini artıracak doğru yatırımlar yapacağına delalet eder.

Rüyada Adak Kurban Kesmek

Rüyada adak kurban kesmek, rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmesiyle hayır amaçlı ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunacağına yorulur. Kişinin iş yoğunluğuna rağmen ibadetini yerine getirerek, dini görevlerini gerçekleştireceğine yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişinin aile içinde mutlu olacağı sevinçli bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Kurban Kesmek ve Yüzmek

Rüyada kurban kesmek ve yüzmek, kişinin soğuk kanlı olarak olaylar karşısında mantığıyla hareket edeceğine ve çok cesaretli biri olacağına işaret eder. Kişinin sıkıntılara ve sorunlara karşı tek başına göğüs gererek üstesinden geleceğine yorulur.

Rüyada Büyükbaş Kurban Kesmek

Rüyada büyükbaş kurban kesmek, kişinin bulunduğu çevrede saygınlık ve itibar göreceğine yorulur. Aynı zamanda başarı, zenginlik, şans ve kısmettir. Kişinin iş konusunda çalışkanlığı ve tecrübeleri sayesinde başarılara ulaşacağına, asla maddi sıkıntı eksikliği yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada Koyun Kestiğini Görmek

Rüyada koyun kestiğini görmek, bu rüya iyi yönde yorulmamak ile beraber hayırlı sayılmaz. Kişinin çevresindeki bir bayanın namusuna, iffetine göz koyacağına, ahlakına aykırı olan yalan yanlış iftiralarda bulunacağına delalet eder. Rüya sahibi kestiği kurbanın eti yer ise bu sefer olumsuz olarak yorumlanan bu rüya tersine dönebilir. Kişinin hayalini kurduğu dileklerinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Deve Kestiğini Görmek

Rüyada deve kestiğini görmek, rüya sahibinin Allah’a karşı dini vecibelerini harfi harfine yerine getirerek hiç ihmal etmeyeceğine delalet eder. Bu kişi öyle mübarek bir insandır ki Allah onu en makamlara layık görmüştür. Hem bu dünyada hemde öbür dünyada güzellikler göreceğine yorulur.

Rüyada Koç Kestiğini Görmek

Rüyada koç kestiğini görmek, kişinin içinde bulunacağı maddi sıkıntılara delalet eder. Rüya sahibinin isteği olmadan baskı altında başkalarına para ödemelerinde bulunarak kazancını kaybedeceğine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.