Rüyada “Koltuk” Görmek

Koltuk
Rüyada koltuk görmek, rüya sahibinin iş hayatında resmi bir makama erişeceğine, saygınlık ve itibar sahibi olacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada koltuk görmek, rüya sahibinin devlet dairesinde veya resmi bir kurumda işe başlayacağına delalet eder. Rüyada koltuk görmek, rüya sahibinin iş hayatında resmi bir makama erişeceğine, saygınlık ve itibar sahibi olacağına işaret eder. Rüyada koltuk görmek, kişinin başarılarla sonuçlanacak işlere girişeceğine, kariyer basamaklarını sağlam ve emin adımlarla çıkacağına yorumlanır. Rüyada koltuk görmek, rüya sahibinin aile kurma isteğinin olacağına, iş hayatındaki başarısını özel hayatında da taçlandıracağına işaret eder. Rüya sahibinin eşine ve çocuklarına bağlı mutlu bir aile ortamında içinde uzun bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Koltuk Görmek

Rüyada koltuk görmek, rüya sahibinin iş hayatında yıkılması güç bir itibar ve başarıya sahip olacağına işaret eder. Devlet kapısında çok iyi bir iş sahibi olacağına, sağlam adımlar ve doğru kararlar vermesiyle biranda başarıya ulaşacağına delalet eder. Kişinin ailesi ve çevresi tarafından itibar göreceğine, saygınlığını artıracağına yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatındaki başarısını aile ortamı içine yansıtarak mutlu bir evlilik telaşına kapılacağına yorumlanır. Rüya sahibinin sanki yeniden doğmuş gibi hayata yeniden başlayacağına imkansızlıkların, sıkıntı ve zorlukların hiç yaşanmamış gibi yok olacağına delalettir. Rüya sahibinin uzun soluklu bir iş temposuna girip başarılı sağlayacak kararlar vereceğine işaret eder.

Rüyada Eski Koltuk Görmek

Rüyada eski koltuk görmek, genellikle bu rüya kişinin yakın zamanda para sıkıntısı, yoksulluk çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı sorunların her geçen gün daha da büyüyeceğine, çeşitli sıkıntılar içinde boğuşacağına yorumlanır. Aile içinde yaşanacak büyük tartışmalara ve bunun neticesinde bitecek evliliklere, mutsuz, huzursuz birlikteliklere delalet eder. Sağlık sorunlarının baş göstereceği zor bir süreç içinde olan rüya sahibi çaresizlikle yüzleşecektir.

Rüyada Yeni Koltuk Görmek

Rüyada yeni koltuk görmek, rüya sahibinin zor işlerin üstesinden gelebileceğine, imkansızlıklarda bile başarı elde edeceğine işaret eder. Kişinin hak ettiği hayatı yaşamak için çok çaba ve emek göstereceğine ama sonunda hak ettiği hayata kavuşacağına yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya iki kişinin mutluluğunu ve güzel bir birlikteliğin ilk adımlarının atılacağına delalet eder.

Rüyada Koltuk Taşıdığını Görmek

Rüyada koltuk taşıdığını görmek, yaşanan sıkıntı ve sorunların sonrasında rüya sahibinin feraha ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin iyiye ulaşmak için çektiği sıkıntıların, çilelerin son bulacağına yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatında sürekli ayağını kaydırmak isteyen dost görünümlü düşmanlarının olduğuna işaret eder. Atacağı adımlarda daha temkinli olması gerektiğine, aile ve iş hayatında vermiş olduğu kararlarında defalarca düşünmeli hataya düşmemelidir.

Rüyada Koltukta Oturduğunu Görmek

Rüyada koltukta oturduğunu görmek, rüya sahibinin gerçekleşmesi zor olacak hayaller kuracağına işaret eder. Rüya sahibinin bir türlü yaşadığı sıkıntı ve sorunları halledememesine, çaba göstermesine rağmen yerinde sayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin bu zor günlerde etrafındaki fırsat düşkünü kişilere karşı daha dikkatli olmasına ve tedbiri elden bırakmamasına işaret eder.

Rüyada Koltuk Sattığını Görmek

Rüyada koltuk sattığını görmek, rüya sahibinin parasal konuda dara düşeceğine ve hatta fakirleşeceğine işaret eder. Kişinin yaşadıkları karşısında kendine ders çıkaracağına manevi yönden yanlışlarını düzelteceğine yorumlanır. Kısa süre içinde yaşanacak ayrılıklara, küslüklere, kırgınlıklara işaret eder.

Rüyada Yeşil Koltuk Görmek

Rüyada yeşil koltuk görmek, görülen bu rüya iki şekilde yorumlanır. Birincisi rüya sahibinin çok istediği bir işte adım adım başarıya ulaşacağına, kariyer basamaklarını sağlam şekilde çıkacağına yorulur. İkinci olarak da rüya sahibinin çevresinde bulunan kötü niyetli kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Koltuk Görmek

Rüyada kırmızı koltuk görmek, yaşanan sıkıntılı günlerin son bulacağına yorumlanır. Aile içinde yaşanan sorunların düzelmesiyle beraber mutlu günlerin geleceğine işaret eder. Küslüklerin son bulacağına, güzel birlikteliklerin yaşanacağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.