Rüyada “Kedi Sevmek” Görmek

Kedi Sevmek
Rüyada kedi sevmek, tabiri caizse koynunda yılan beslediğine ve ona zarar verecek düşmanın çok yakınında olacağına delalet eder. İslami ve diyanet yorumu.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada kedi sevmek, rüya sahibinin tabiri caizse koynunda yılan beslediğine ve ona zarar verecek düşmanın çok yakınında olacağına delalet eder. Rüyada kedi sevmek, kişinin en yakınından göreceği ihanete ve yaşadıklarından dolayı çok üzüleceğine işaret eder. Rüyada kedi sevmek, rüya sahibinin hem ekmeğini yiyecek, hemde ona ihanet edecek sinsi bir düşmanının varlığına işaret eder. Rüyada kedi sevmek, kişinin yapacağı iyiliklere karşı, yardımlara karşı, güler yüzlü oluşuna karşı dost edineceği yerde düşman sahibi olacağına alamet eder. Kişinin iş hayatında ve aile hayatında sırtından bıçaklanacağı, kötülük göreceği kişilerin varlığına delalet eder.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, emeklerine karşı saygısızlık görüp hakarete uğrayacağına, haksızlık ve iftiraya maruz kalacağına işaret eder. Kişinin yardım amaçlı uzattığı elinin geri çevrilerek karşı taraftan göreceği hakaret ve iftira karşı cevapsız kalarak üzüntü yaşayacağına yorulur. Kişinin aile içinde yüzüne gülüp arkasından iş çeviren ve her fırsatı kendine koz olarak çeviren fesat, art niyetli kişi yada kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu kişilere karşı önlemlerini almalı ve hatta bu kişileri biran önce hayatından çıkarmalıdır. Yoksa kişinin göreceği zararlar günden güne daha çözülmez bir hal alacak ve elindekileri kaybedecektir.

Rüyada Kedi Yavrusu Sevdiğini Görmek

Rüyada kedi yavrusu sevdiğini görmek, rüya sahibinden ilgi ve alaka bekleyen kişilere delalet eder. Rüya sahibinin dünya zenginliklerine olan merakı, yeni yerler görme hevesi ve işine olan düşkünlüğünden ötürü ailesine fazla zaman ayıramayacağına bu sebepten aile bireyleri içinde kırgınlık, burukluk olmaktadır. Kişinin yakın çevresi ve ailesi tarafından ilgisiz davranışlarından ötürü sitem dolu sözler duyacağına yorulur.

Rüyada Kedi Seven Birini Görmek

Rüyada kedi seven birini görmek, kişinin hak etmediği şekilde yargısız infaza maruz kalacağına, iftiraya uğrayarak haksız yere suçlanacağına işaret eder. Kişinin atılan bu iftiralarda birinci derecede suçlu görüleceğine ve hatta bu sebepten hapis yatma durumunun olacağına delalet eder. Kişinin kendine savunmaya çalışacağına ve yaşadıkları karşısında gözyaşı dökeceğine işaret eder.

Rüyada Sarı Kedi Sevmek

Rüyada sarı kedi sevmek, kişinin çok sevip güven duyduğu kişiler tarafından ihanete uğrayacağına ve bu sebepten zor günler yaşayacağına işaret eder. Kişinin üzerinden atamayacağı ve yaşadıklarının etkisinde kalarak kolay kolay kimseye güvenemeyeceğine delalet eder. Kişinin yaşadığı hayal kırıklığı, pişmanlıklar, üzüntü hepsi rüya sahibinde ruhsal bir bozukluk yaratacaktır.

Rüyada Beyaz Kedi Sevmek

Rüyada beyaz kedi sevmek, hayırlı ve güzel olana işaret eder. Kişinin kötü ve zor günleri aşarak rahata ereceği ve mutlu olacağı günlerine geçiş yapacağı işaret eder. Çekilen meşakkatin son bularak huzur dolu bir hayatın sürüleceğine delalet eder.

Rüyada Kara Kedi Sevmek

Rüyada kara kedi sevmek, kişinin malına, mülküne ve hatta namusuna göz koymuş kötü niyetli kişi yada kişilerin varlığına delalet eder. Rüya sahibi bu kişilere karşı tedbirli olmalı ve biran önce bu insanların hayatında olmalarına izin vermemeli.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.