Rüyada “Kedi Kesmek” Görmek

Kedi Kesmek
Rüyada kedi kesmek, çok yakınında art niyetli ve kötülük peşinde olan sinsi bir düşmanın varlığına işaret eder. Rüyanın İslami anlamı ve diyanet yorumu
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada kedi kesmek, rüya sahibinin çok yakınında art niyetli ve kötülük peşinde olan sinsi bir düşmanın varlığına işaret eder. Rüyada kedi kesmek, kişinin düşmanına karşı tedbir ve önlem alacağına yorulur. Rüyada kedi kesmek, rüya sahibinin malından, mülkünden, parasından faydalanacak birine işaret. Rüyada kedi kestiğini görmek isteyen içten pazarlıklı ve çıkarcı bir kişinin varlığına işaret eder. Rüyada kedi kesmek, rüya sahibinin sırtından geçinmeye çalışan art niyetli bir düşmana tabir edilir. Aynı zaman da bu düşmanın farkına vararak bu kişiyi kendinden uzaklaştırmaya çalışıp önlemler alacağına delalet eder. Başkasının alın terine, emeğine göz diken aç gözlü kişilerin deşifre olacağına işaret eder.

Rüyada Kedi Kesmek

Rüyada kedi kesmek, rüya sahibinin aile içinde yada iş ortamında iyi niyetli görünen ama aslında içten içe sinsice yaklaşan ve yalnız kendi çıkarlarını gözeten bir düşmanın varlığına delalet eder. Rüya sahibi bu kişilere karşı önlemlerini almazsa hem işinde zarara uğrayacak hemde aile içinde huzuru bozularak tartışmalar yaşayacağı bir ortam içinde olacaktır. Bu kişiler rüya sahibinin malına, mülküne ve emek harcayarak geldiği kariyerine göz dikecek ve aynı zamanda ayağını kaydırmak için kötü planlar arayışında olacaklardır.

Rüyada Kedi Kesmek İslami Anlamı

Rüyada kedi kesmek islami anlamı, kişinin mücadele edeceği ve yenmeye çalışacağı güçlü bir düşmana delalet eder. Rüya sahibinin en zayıf noktasını bularak oradan saldırmaya çalışan ve planları ile zekice hareket eden büyük bir düşmanın varlığına, gücüne işaret eder. Bu düşman öyle bir kötülüğe bürünmüş ki rüya sahibine sinsice yaklaşıp zehrini yavaş yavaş batıracağına alamet eder.

Rüyada Kedi Kesmek Diyanet Yorumu

Rüyada kedi kesmek diyanet yorumu, rüya sahibinin yakınında olan bir kişinin şeytana karşı zayıf düşerek ona kul olacağına ve dünyada onun kölesi olup onun vazifelerini yerine getireceğine delalet eder. Rüya sahibi yakınındaki bu düşmanına karşı zayıf düşecek ve şeytanın insan üzerindeki etkisini gösterecektir. Rüya sahibinin kendi dininden yada başka bir dinden olan kişi yada kişiler ile karşı karşıya gelecek ve gireceği bu savaşta mağlup edilip hüsrana uğrayacaktır.

Rüyada Kedi Kesmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi kesmek ne anlama gelir, kişinin başarısını, mutluluğunu, sevincini çekemeyen ve içten içe hasetlik duyan yakındaki bir düşmana işaret eder. Kişinin işine kötülük katacak ve zarara uğramasına neden olacaktır. Kişinin gönül muhabbetine sokulacak kalp acısı yaşamasına neden olacaktır. Kişinin çevresindeki itibar ve saygısına leke getirerek başını öne eğmesine sebep olacaktır. İnsan hüviyetine bürünmüş kötülüklerini insanlara zarar vererek ve acı çekmelerini sağlayarak başaran şeytanın varlığına işaret eder.

Rüyada Kedi Kestiğini Görmek

Rüyada kedi kestiğini görmek, rüya sahibinin yakın zamanda işe yaramaz ve kul hakkına göz dikmiş aç gözlü biri ile tanışacağına işaret eder. İnsanların mallarına göz dikmiş ve bu malları gizli gizli çalarak sömüren kötü niyetli kişilerin varlığına delalet eder.

Rüyada Kesilmiş Kedi Görmek

Rüyada kesilmiş kedi görmek, kişinin kötülükten korunacağına bu sebepten ötürü iyiye yorulur.Rüya sahibinin yakınındaki düşmanına karşı kendini savunmak amaçlı tedbirler alacağına ve kendini koruyacağına işaret eder. Kişinin kötü emellerine karşı rüya sahibinin dur diyeceğine alamet eder.

Rüyada Kesilerek Ölmüş Kedi Görmek

Rüyada kesilerek ölmüş kedi görmek, rüya sahibine karşı nankörlük ve ihanet etmiş bir kişinin toplum içinde rezil edilerek cezasını çekeceğine delalet eder. Rüya sahibi malına göz dikmiş bu kişi yada kişileri hayatından çıkararak onlara en büyük cezayı verecektir.

Rüyada Kedi Boğduğunu Görmek

Rüyada kedi boğduğunu görmek, rüya sahibinin malına göz koyan art niyetli kişilere karşı verilecek mücadeleye ve bu savaşın sonunda zafer elde edileceğine delalet eder. Rüya sahibinin uzun yıllar çalışarak, emek harcayarak, alın teri dökerek elde ettiği kazancına, rızkına göz dikmiş düşmana işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.