Rüyada “Hamile” Görmek

Hamile
Rüyada hamile görmek, rüyada hamile birinin sancı çektiğini görmek, rüyadahamile eş görmek, rüyada erkek çocuk hamile kalmak, rüyada kız çocuğuna hamile kalmak
Rüyanın Tabiri : ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek, rüyada hamile olan kişi rüyayı gören kişinin yakın arkadaşı ise hayırlı kısmet göreceğinin işaretidir. Aynı şekilde güzel haberler alınacağına ve yeni bir hayata başlanılacağına yorumlanır. Hamilelik üzerine yapılan rüya yorumlarından bazıları da parasal yönden yorumlanır. Rüyada hamile görmek rüyayı gören kişinin bol kazanç sağlayacağı işlere atılacağını haberdar eder. Kişinin borçlarını ödemesi ve kenara ileri dönük yatırımlar yapması buna örnek olabilir. Rüyanızda görmüş olduğunuz kişi eğer tanımadığınız biri ise bu rüya gören kişiye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hanesinde mutlu olacağına,maddi ve manevi rahata ereceğine işaret eder. Bu rüya hayırlı haber ve kısmet olarak da yorumlanır. Rüyada hamile görmek gelecek zaman içerisinde kişinin hayatının bolluk, bereket, mutlu ve şans içerisinde süreceğinin habercisidir.

Rüyada Arkadaşını Hamile Olarak Görmek

Rüyada arkadaşını hamile olarak görmek, kişinin rüyasında gördüğü arkadaşının sıkıntılarından kurtulacağına, rahata ereceğine, maddi konudan bakıldığında yüksek gelirlere ulaşacağına işaret eder. Kişinin bu güzel haberleri alması zaman içerisinde çekilen sıkıntıları unutturacaktır. Kişinin rüyasında gördüğü arkadaşına yardım edeceğine de yorumlanır. Kişinin arkadaşına sağladığı yardım ve desteğin olumlu sonuçlar vereceğine işarettir. Bu rüya müjdeli haberlerin başlangıcı ve güzel bir dönemin geleceğinin habercisidir.

Rüyada Annesini Hamile Görmek

Rüyada annesini hamile görmek, kişinin stres yaşadığı ve bununla beraber olumsuz bir haber alacağının işaretidir. Eğer kişi annesinin hamile olup doğum yaptığını görmüş ise bu rüya gören kişinin stresli olan yaşamının alacağı güzel haberlerle beraber pozitife dönüşeceğinin belirtisidir. Kişi rüyasında annesini değilde kız kardeşini hamile olarak görmüş ise buda kişinin geçici sıkıntılar yaşayacağına yorumlanır. Yaşanacak olan bu sıkıntılı süreçte kişinin doğru zamanda doru adımlar atması önemlidir.

Rüyada Eşini Hamile Görmek

Rüyada eşini hamile görmek, gören kişiye hem parasal anlamda kazanç hemde aile içinde başarı olarak yorumlanır. Karı koca arasında çok istenilen bir dileğin gerçekleşeceğine işarettir. Kişinin çocuk hasretiyle yandığına ve bu isteğin yakın zamanda olacağının habercisidir. Kişi kızını hamile görüyorsa bu rüyada kızının hayırlı bir geleceği olacağına ve mutlu bir evliliğinin sürmesine yorumlanır.

Rüyada Başkasını Hamile Görüp Kıskanmak

Rüyada başkasını hamile görüp kıskanmak, kişinin hayatında başkalarını kıskanması, onların hayatını örnek alması ve bu sayede hedeflerine çok çabuk ulaşması, hatalar karşısında erken çözümler üretmesine yorumlanır. Parasal yönden sıkıntı çekmeyeceğine ve karşısına çıkan iş imkanlarını iyi değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada Başkasını Hamile Görüp Sevinmek

Rüyada başkasını hamile görüp sevinmek, hem rüyayı gören kişiyi hemde ailesini bekleyen güzel haberlere delalettir.  Kişinin aile içindeki  kara haberlerin dağılacağına ve rahat bir nefes alacaklarına yorumlanır. Borcu olanların bolluğa geçerek borçlarını ödeyeceğine, rızklarını artıracaklarına, bahtlarının ve kısmetlerinin çoğalacağına işaret eder.

Rüyada Erkek Çocuğuna Hamile Kalmak

Rüyada erkek çocuğuna hamile kalmak, kişinin baba tarafından güzel haberler alacağına, bütün sorunlarını unutarak yaşamış olduğu anın tadını çıkaracağına yorumlanır. Kişinin hayatında güzel insanlarla tanışarak  güzel bir çevreye sahip olacağının habercisidir.

Rüyada Kız Çocuğuna Hamile Kalmak

Rüyada kız çocuğuna hamile kalmak, bekar kişilerin evleneceğine ve çok kısa sürede ebeveyn olacaklarına bununla birlikte hayatlarına mutlu olarak devam edeceklerinin habercisidir. Kişinin ailesiyle rüya gibi hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada İkiz Bebeğe Hamile Kalmak

Rüyada ikiz bebeğe hamile kalmak, kişinin hayatının her daimin de kısmetinin bol olacağına, şans kapılarının açılacağına ve bununla beraber iş hayatında feraha ereceğinin habercisidir. Haneye girecek çok sayıda iyi habere, resmi evraklarla kişiye devlet kapısının açılacağına işarettir.

Rüyada Erkeği Hamile Görmek

Rüyada erkeği hamile görmek, hem kötü bir haber alınacağına hemde aksiliklerin üst üste geleceğine işarettir. Rüyada erkeği hamile görmek kişinin hastalanacağına ve uzun bir süre başkalarına muhtaç olacağına yorumlanır. Kişinin işten çıkarılacağına ve rızk kapısının kapanacağına işaret eder.

Rüyada Yaşlı Birini Hamile Görmek

Rüyada yaşlı birini hamile görmek, hane içinde sözü geçen yaşlı birinin hastalanacağına ve tüm aile yakınlarının bu olay karşısında seferber olacağına yorumlanır.

Rüyada Hamile Biriyle Tanışmak

Rüyada hamile biriyle tanışmak, kişinin ayakları üzerinde duracağına ve zenginliğe erişeceğine yorumlanır. Hamile kişi iş yerinden ise güzel haberlere müjdelenir.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada hamile kaldığını görmek, ortak iş yaptığı kişilerle yollarını ayıracağını ve yeni işlere yelken açacağına yorumlanır.

Rüyada Hamile Birini Doğururken Görmek

Rüyada hamile birini doğururken görmek, kişinin hayatındaki amacına ulaşacağına, kariyer peşinde koşanlar için şartların elverişli olacağına yorumlanır.

Rüyada Hamile Biriyle Kavga Etmek

Rüyada hamile biriyle kavga etmek, kişinin duygularına hakim olamamasına, sinirli bir anda kişinin kavga edeceğine yorumlanır. Kavga ettiği kişiyle de küs kalmaya işarettir.

Rüyada Hamile Birinin Sancı Çektiğini Görmek

Rüyada hamile birinin sancı çektiğini görmek, geleceğe yönelik işlerin gerçekleşeceğine ve kişinin hayatındaki olumlu gelişmeler için aldığı kararlardan vazgeçmeyeceğine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.