Rüyada “Güvercin” Görmek

Güvercin
Rüyada güvercin görmek neye işarettir; acısını paylaşacak, destek verecek, vefalı dostunun olduğuna yorulur. Rüyada güvercin görmek islami yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada güvercin görmek, zor günlerinde yanında olacak, sıkıntılarını paylaşacak bir dostun varlığına işaret eder. Rüyada güvercin görmek, rüya sahibinin acısını paylaşacak, destek verecek, vefalı dostunun olduğuna yorulur. Rüyada güvercin görmek, aşkı ve sevgiyi temsil eder. Rüyada güvercin görmek, meşakkatle gidilen yolculuğa delalet eder. Kişinin bir söz yada haber işiteceğine yorulur. Rüya sahibinin dilediği dileklerinin ve kurduğu hayallerinin gerçek olacağına rivayet eder. Bekar bir erkek rüyasında güvercin görüyor ise bu yakın zamanda hayırlı bir kısmetiyle evlilik yoluna gireceğine işaret eder. Bekar bir bayan içinse şans, kısmet, mutluluk anlamına gelmekle beraber doğru bir kişiyle evliliğe giden yol olarak da yorumlanır. Rüya sahibi işinde başarılı bir yönetici olarak çalışmalarının karşılığını fazlasıyla alacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin çok sevdiği ve güvendiği bir dostuyla ortaklık kuracağına delalet eder. Güvercin zorlukların üstesinden gelen, her şeye göğüs geren güçlü kadın anlamına da gelir.

Rüyada Güvercin Yakalamak

Rüyada güvercin yakalamak, kişinin etrafında sevilen ve sohbeti çekilen bir dostun varlığına delalet eder. Rüya sahibinin feraha ereceğine, hayallerine kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin kısa süre yaşanan zorlukların ardından mutlu olacağına ve rahata ereceğine rivayet eder. Kişinin hayallerine kavuşacağına ve umduğuna nail olacağına yorulur.

Rüyada Evinde Güvercin Görmek

Rüyada evinde güvercin görmek, güzel kalpli, sevimli ve iyi huylu bir eşe delalet eder. Kişinin evliliğinde huzuru, mutluluğu ve rahatı bulacağına yorumlanır. Eşlerin birbirinden razı olduğuna ve hane içinde bolluk, bereketi daim olacağına işaret eder.

Rüyada Güvercinin Üzerine Atladığını Görmek

Rüyada güvercinin üzerine atladığını görmek, rüya sahibi için hayırlara ve mutluluğa yorulur. Bu rüya nimetlerin çoluğuna, bolluk ve berekete işarettir. Kişinin maddi sıkıntılar çekmeyeceğine ve para içinde rahat bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Güvercinin Uçtuğunu Görmek

Rüyada güvercinin uçtuğunu görmek, sevinçli haberlere, neşeli dostluklara ve mutlu, huzurlu geçecek bir hayata delalet eder. Aynı zamanda uzun zamandır beklenen haberin alınacağına rivayet eder.

Rüyada Güvecin Eti Görmek

Rüyada güvercin eti görmek, mal, para, zenginlik ve ganimettir. Rüya sahibinin yakın zaman içinde paraya pula konacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin eline geçecek toplu paraya ve mirasa işaret eder.

Rüyada Başa Konan Güvercin Görmek

Rüyada başa konan güvercin görmek, rüya sahibinin bilgili, iyi huylu ve çalışkan biri olduğuna delalet eder. İşinde başarılı olacağına ve kazancının artacağına yorulur. Aynı zamanda beklenen güzel haberlerin müjdesidir.

Rüyada Güvercin Kanadı Koparmak

Rüyada güvercin kanadı koparmak, rüya sahibinin eşi ile zıtlıklara düşeceğine ve yaşanacak tartışmalara delalet eder. Rüya sahibinin eşiyle edeceği kavgalara ve yaşanacak ayrılıklara yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.