Rüyada “Gelinlik” Görmek

Gelinlik
Rüyada gelinlik görmek genelde bekarların evleneceğine yorumlanır. Rüyada eski gelinlik görmek islami yorumu nedir? Rüyada beyaz gelinlik
Rüyanın Tabiri : ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik görmek genelde bekarların evleneceğine yorumlanır. Bekar bir kız rüyasında beyaz bir gelinlik görüyorsa bu o kızın evleneceğine ve kısmetlerinin artacağına işarettir. Rüyada gelinlik görmek kişinin tez zaman da hayırlı haberler alacağına da işaret eder. Rüyayı gören kişinin beklediği bir haber varsa bu rüyayı gördükten sonra güzel haberlere ulaşacağının ve mutlu olup yüzünün güleceğinin habercisidir. Rüyasında gelinlik gören evli bir kadın ise bu rüyada tez vakitte bir evlat sahibi olacağının müjdesini alır. Yıllardır evlat hasreti çeken bir kadının ellerini açıp ettiği  dualarından sonra Allah’ın  ona bu müjdeli haberi verdiğinin bir işareti olarak yorumlanabilir. Gelinlik saflığın, mutluluğun, huzurun, sevincin temsilidir ve bu rüyayı gören her kimse dileklerine kavuşur.

Rüyada Güzel Ve Temiz Gelinlik Görmek

Rüyada güzel ve temiz gelinlik görmek, kişinin evliliğinde mutlu olacağına dairdir. Rüyayı gören kız bekar ise evleneceği erkekle mutlu ve mesut olacağının işaretidir. Güzel ve temiz gelinlik hayırlı haberlerin vesilesidir. Kişinin iş hayatında başarılı olacağına, sıkıntılardan kurtularak ferahlamaya ve özel hayatında mutluluğa ereceğinin habercisidir. Kişinin yaşamında gerçekleşecek bir gönül ilişkisinin başlayacağına ve aşk hayatında renkli bir hayata geçeceğinin işaretidir. Bazende bu rüya bir bebek ile de yorumlanabilir. Rüyada güzel ve temiz gelinlik gören evli bir bayan ise bir kız çocuğunun olacağına işarettir.

Rüyada Siyah Ve Kirli Gelinlik Görmek

Rüyada siyah ve kirli gelinlik görmek, kişinin evliliğinde sorunlar yaşayacağına işarettir. Rüyada gelinliğin beyaz renkte değilde siyah, gri veya kirli olması bekar kızın evleneceği erkekle huzursuz olacağına, mutlu olamayacağına ve göz yaşı dökeceğine yorumlanır. Bazende bu rüya kişi için sıkıntıya da yorumlanır. Kişinin iş hayatında sıkılacağına ve yapmış olduğu yatırımlarda zarara uğrayacağına işarettir. Rüyayı gören kişi erkek ise izdivaç da bulunacağı kadının huysuz ve ahlaksız olacağına delalettir.

Rüyada Bekar Kızın Gelinlik Görmesi

Rüyada bekar kızın gelinlik görmesi,eğer kız evlenmeye hazır ise hayırlı bir izdivaç yapmasına, hayatında kimse yoksa yeni bir aşk hayatına atılacağının habercisidir. Beyaz gelinlik mutlu, mesut, huzurlu bir hayata; kısa gelinlik aile içinde maddi sıkıntılara; uzun gelinlik hayırlı ve uzun bir ömre; kabarık gelinlik parasal sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye işarettir. Bekar kızın giydiği gelinlik kabarık ve uzun ise; kişinin mutlu ve rahat bir hayat süreceğinin habercisidir.

Rüyada Duvak Görmek

Rüyada duvak görmek, hayırlı ve müjdeli haberin temsilcisidir. Eğer takılan duvak kısa ise tez vakitte bir haber alınacağına;duvak uzun ise beklenen haberin uzun zaman sonra ulaşacağına delalettir. Gelin duvağı kirli ise; kişinin geçim sıkıntısı yaşayacağına, duvak çiçekli ise; kişinin çok çocuklu bir aile olacağına, duvak parlak ise; başarılarla dolu bir hayata erişeceğinin habercisidir.

Rüyada Erkeğin Gelinlik Giydiğini Görmesi

Rüyada erkeğin gelinlik giydiğini görmesi, genellikle hayra yorulmaz. Kişinin karakterine ve fıtratına yakışmayan davranışlarda bulunmasına, sıkıntılar yaşayacağına yorumlanır. Eğer kişi evli ise hanesinde huzursuzluğa ve eşi ile problemler yaşayacağına işarettir. Böyle bir rüya görmek kişinin kadınsı hal ve davranışlarda bulunacağını gösterir. Bazende kişinin sinsi biri olduğuna, dedikodu yaptığına,fesat ve kinci olduğuna işaret edilir.

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek, kişinin müjdeli haber alacağına yorumlanır. Bu rüya yeni doğmuş bir çocuğa, evli çift için hamileliğe, bekarlar için evliliğe işarettir. Rüyada yüzü asık gelin görmek kötü haberler alınacağına işaret eder. Bazende bu rüya yanlış bir evliliğe, yapılan işlerde başarısızlığa, kötü huylu biriyle ilişki yaşamaya ve doğru olmayan arkadaşlıklara yol açar.

Rüyada Gelin ve Güvey Görmek

Rüyada gelin ve güvey görmek, mutlu bir evliliğin habercisidir. Bu rüyayı gören kişi bekar ise yakın bir zamanda mutlu bir evliliğe adım atacaktır. Kişi evli ise çevresinde yakın bir arkadaşının en kısa zamanda nişanlanıp yada evleneceğine yorumlanır.

Rüyada Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek, kişinin nasıl göreceğine göre yorumlanır. Eğer düğün davullu zurnalı ise bu rüyayı gören kişinin üzüleceğine, sıkıntılar çekeceğine, günahkar olacağının işaretidir. Düğün kalabalık ise bulunduğunuz yerde hiç tanımadığınız insanlarla laf kalabalığına gireceğinizin belirtisidir.

Rüyada Gelinliğin Uzun Olduğunu Görmek

Rüyada gelinliğin uzun olduğunu görmek, kişinin bir yolculuğa çıkacağının işaretidir. Eğer gelinliğin etek bölümü kirli ve eskiyse bu yolun meşakkatli olacağını gösterir. Gelinlik temiz ve parlak ise, hayırlı ve huzurlu bir seyahat edeceğinin işaretidir. Bu rüyayı gören kimse ya yeni bir işe girer yada evlenerek yeni bir hayata başlar.

Rüyada Dantelli Gelinlik Görmek

Rüyada dantelli gelinlik görmek giyen kişinin eline yakın zamanda bir miras geçeceğinin habercisidir. Bu rüya gören kişi için hayırlara vesiledir. Dantelli gelinlik rüyayı gören kişiye hiç ummadığı yerden gelecek olan parayla feraha ereceğinin işaretidir.

Rüyada Birinin Gelinlikle Gömüldüğünü Görmek

Rüyada birinin gelinlikle gömüldüğünü görmek, kişinin kendisini kefen yerine gelinlikle gömüldüğünü görmesi hem bu dünyada hemde diğer dünyada çok büyük lütuflarla ve mutluluklarla karşılaşır. Kişinin ahlaklı ve hayırlı bir insan olduğunun habercisidir. Kişinin toplum içinde saygı ve hürmet görmesine yorumlanır.

Rüyada Gelinin Arkasından Yürümek

Rüyada gelinin arkasından yürümek, kişinin gelinlik içinde gördüğü arkadaşı veya akrabası tarafından iyilik göreceğine yorumlanır. Eğer tanımadığınız bir gelinin arkasından yürüdüğünüzü görüyorsanız saygılı ve kudretli insanlarla tanışacağınıza işaret eder.

Rüyada Ölmüş Bir Kadını Gelinlikle Görmek

Rüyada ölmüş bir kadını gelinlikle görmek, kişinin öbür dünyada yerinin güzel olacağını gösterir. Eyer ölmüş kadın tekrar gelinlik giyiyorsa kişinin şehitlik mertebesine ereceğine ve bu kişiden gelen soyun hayırlı bir zat olacağına işarettir.

Rüyada Gelinliğin Eteğine Basmak

Rüyada gelinliğin eteğine basmak, kişinin istemeden de olsa çevresindeki insanlara zarar vereceğine ve insanların nefretini, öfkesini kazanacağına yorumlanır. Bazende bu rüya kişinin haram mal ve para kazanacağına işarettir.

Rüyada Gelinlik Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada gelinlik görmenin psikolojik yorumu, bulunduğunuz ilişkide kendinizi nasıl gördüğünüzü yansıtır. Gelinlik güzel bir sembol olduğu için insanlarda psikolojik olarak olumlu sonuçlara yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.