Rüyada “Fareler Görmek” Görmek

Fareler Görmek
Rüyada Fareler Görmek neye işarettir; kişinin iş hayatında ve yapacağı projelerinde başarısızlık yaşayacağına işaret eder. Rüya tabirleri islami yorumu.
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Fareler Görmek

Rüyada fareler görmek, rüya sahibi için pek hayra yorulmaz. Rüyada fareler görmek, kişinin iş hayatında ve yapacağı projelerinde başarısızlık yaşayacağına işaret eder. Rüyada fareler görmek, rüya sahibinin çok büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına delalet eder. Rüyada fareler görmek, rüya sahibinin iş için gideceği yerde hastalık kapacağına ve bu sebepten işlerinin aksayacağına delalet eder. Rüya sahibinin işinde sürekli şanssızlıklar yaşayacağına ve maddi kayıplara uğrayacağına işaret eder. Kişinin parasal kayıplara uğrayarak ihtiyaçlarında kısıtlamalar yapacağına yorulur. Rüya sahibi hazırladığı projelerde aksaklık yaşayacak ve beklediği sunumu yapamayacaktır. Kişinin bu sorunları yüzünden iş kaybı yaşayarak firmaların gözündeki kariyerini sıfıra düşürecektir. İş ortamındaki sıkıntılar aile içine yansıyacak ve büyük kavgaların, tartışmaların ateşini fitilleyecektir. Aile içinde huzur kalmayacak ve eşler arasında ayrılıklar olacaktır. Yaşanan bunca sıkıntının ardından rüya sahibinin sağlık sorunları yaşayarak ciddi hastalıklara yakalanacaktır.

Rüyada Fareleri Öldürmek

Rüyada fareleri öldürmek, rüya sahibinin çevresindekiler tarafından çok büyük ihaneti uğrayacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılardan ötürü çok büyük üzüntüler yaşayacağına, çok zor günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibi kendisine kötülük yapan kişi yada kişilere karşı daha tedbirli olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin dikkatli davranması neticesinde düşmanlarına karşı büyük zaferler kazanacağına ve işlerinin yoluna gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin eski mutlu günlerine geri kavuşacağına ve rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada Fareleri Yakalamak

Rüyada fareleri yakalamak, rüya sahibinin sosyal hayatında veya iş hayatında çok fazla tanımadığı biri ile ortak işler yapacağına işaret eder. Bu kişi kötü işler peşinde olacak ve rüya sahibinin iyi niyetinden faydalanacaktır. Rüya sahibi farkında olmadan bu kişiye kötü emellerinde yardım edecek ve çevresindekileri büyük zarara uğratacaktır. Rüya sahibinin bu kişinin gerçek yüzünü gördükten sonra ortaklığı bozarak geri adım atacağına yorulur. Bu kişi ile alakalı tüm irtibatını kesecek ve yaptığı hataları tamir etmeye çalışacaktır.

Rüyada Farelerle Uğraşmak

Rüyada farelerle uğraşmak, rüya sahibinin iş hayatında olduğu kadar sosyal hayatında da başarılı olacağına işaret eder. Rüya sahibi işinde sağlam kişiler ile ortaklık kuracak ve büyüme yolunda sağlam adımlar atacaktır. Rüya sahibinin çevresi tarafından başarıları kıskanılacak ve zarara uğraması için kötülüğe maruz kalacaktır. Rüya sahibinin çok azimli, dirayetli ve akıllı olmasında ötürü yapılacak bu kötülükler karşısında hiç zarar görmeden kurtulacaktır.

Rüyada Farelerin Kaçtığını Görmek

Rüyada farelerin kaçtığını görmek, çevresindeki kıskanç ve fesat insanları kendi işlerine bakmaları konusunda uyaracağına ve onlara hatalarını anlamaları için küçük dersler vereceğine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.