Rüyada “Fare” Görmek

Fare
Rüyada fare görmek hiç de iyiye ve hayırlara işaret değildir. Rüyada fare görmek islami yorumu, rüyada fare görmek neye işaret eder açıklamaları
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek hiç de iyiye ve hayırlara işaret değildir. Rüyada görülen fare kişinin sağlık sıkıntıları çekeceğine yorumlanır. Rüyada fare görmek aynı zamanda parasal sıkıntılarında habercisidir. Kişinin iş hayatında aksilikler yaşayacağına ve sıkıntılar çekeceğine işaret eder. Rüyada fare görmek kişi hiç umulmadık bir anda hastalanıp yataklara düşebilir. Aile içinde dolaşan fare hane halkını maddi sıkıntılara sokacağının belirtisidir. Rüyada fare görmek aynı zamanda kötü huylu,haset kadın anlamına da gelir. Kişinin hane içinde veya iş hayatında onu çekemeyen ve ona zarar verecek bir kadının bulunduğunun habercisidir. Eğer kişi rüyayı gündüz uykusunda görmüş ise,rüyada görülen fare kişinin uzun ömürlü olacağına yorumlanır. Eğer rüyada görülen fare bir yeri kemiriyor ise bu hane içine hırsız gireceğini işaret eder. Rüyada  fare görmek ve rüyada farenin yuvasından çıktığı görülüyorsa bu evin rızkının, bolluk ve bereketinin azalacağının habercisidir.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek,kişinin karşısındaki kötü emelli ve art niyetli birilerini alt edeceğine bu kişilere karşı büyük zafer kazanacağına delalet eder. Rüyada fare öldürmek kişinin düşmanlarının olacağına, aile içinde düşmanlık ve çekemeyen insanların olduğuna yorumlanır. Rüyada fareyi taş ile öldürdüğünü görür isen bu aileye zarar veren, haset bir kadının çevrenizde bulunduğunun habercisidir. Kişinin etrafında küçük hesaplar yapan içten içe kaleye zarar verecek gizli düşmanlarının olduğunu işaret eder.

Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada fare yakalamak rüyayı gören kişinin bir kadına zarar verip ondan faydalanacağı anlamına gelir. Başka bir deyişle rüyada fare yakalamak rüyayı gören kişinin, karşısındaki düşmanını akıllı ve planlı bir şekilde mağlup edeceğine,kendisine zarar vermeye kalkanları engelleyeceği anlamına da gelir. Rüyada fare yakalamak aynı zamanda kişinin hayatından boş insanları çıkaracağına, hayatında doğru yolu bulup bu yolda ilerleyeceğini işaret eder.

Rüyada Kuyruğu Kopmuş Fare Görmek

Rüyada kuyruğu kopmuş fare görmek, kişinin hayatında ahlaksız bir kadının olduğunun habercisidir. Kuyruğu kopmuş fare içten pazarlıklı, fesat ,kötü niyetli kadın anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatındaki bu kadın kişiye küçük planlar yaparak ve sinsice yaklaşarak zarar vermeye çalışır. Eğer rüyada kuyruğu kopuk farenin rengi olması gerekenin dışında başka bir renkteyse bu  kişinin hayatında çirkin ve karaktersiz bir erkeğin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyada ölü fare görmek, kişinin hayatında çok dişli ve güçlü bir düşmanının olacağına işaret eder. Ölü fare gizli ve güçlü düşman anlamına gelir. Bu düşman kişinin her anını kollar ve ona zarar vermek için fırsat bekler. Kişi düşmanını fark edemez ise hayatında büyük zararlara ve kayıplara uğrayacağının belirtisidir.

Rüyada Siyah Ve Beyaz Fare Görmek

Rüyada siyah ve beyaz fare görmek, kişinin rüyasında gördüğü siyah ve beyaz fareler kişinin ömrünün az olacağın işarettir. Ayrıca rüya gören kişinin evine hiç bir zaman iyi niyetli ve dürüst insanların girmeyeceğinin habercisidir. Eğer kişi siyah-beyaz fareleri yatağında görmüş ise yatağına düşman bir kadının gireceğine işaret eder.

Rüyada Farenin Eve Girdiğini Görmek

Rüyada farenin eve girdiğini gören kişi maddi sıkıntılar çekecek ve parasal yönden iflasa uğrayacaktır. Aynı zamanda eve giren fare, hane içine girmiş düşmana yorumlanır. Bu düşman, kişiyi hem parasal yönden sıkıntıya sokarken hemde aile içine girerek büyü, muska gibi yollarla haneye huzursuzluğu ve ayrılığı getirecektir.

Rüyada Fare İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada fare ile konuştuğunu görmek, kişinin hayatına sürekli kötülük düşünen ve doğru yoldan sapmış kişi yada kişilerle arkadaşlık kuracağına ve onlarla zaman geçireceğine yorumlanır. Bu kötü niyetli arkadaşlar kişinin de kendileri gibi olmasını sağlayacak ve çevresindekilere zarar vermesine yol açacaklardır.

Rüyada Fare Yuvası Görmek

Rüyada fare yuvası görmek kötü insanların ve münafıkların yaşadıkları yerlere delalettir. Eğer kişi rüyasında fare yuvası görüyorsa kendisinin düşmanı olan bir kişinin hanesine girecek ve zarar görecektir. Kişi bu kötü insanlarla birlikte olarak çevresindeki iyi insanlara zarar vermeye başlar.

Rüyada Fareyi Takip Etmek

Rüyada fareyi takip etmek kişinin günahlardan sakınmayan, doğru yoldan şaşmış ve insanlara zarar veren biri olduğunu gösterir. Kişi çevresi tarafından dışlanır ve kötü isimlerle anılır. İnsanlar bu kişiden uzak durarak hayatlarına sokmamaya çalışırlar.

Rüyada Bir Sürü Fare Görmek

Rüyada bir sürü fare görmek, rızkın ve bereketin artacağına, kişinin hanesine bolluk ve bereketin gireceğine delalettir. Başka bir deyişle bu rüya kişinin haram mal ve para kazanacağına da yorumlanır. Kişinin hayatında günahlar işleyeceğine ve bu günahlardan tövbe ederek arınacağına da işarettir.

Rüyada Gözü Olmayan Fare Görmek

Rüyada gözü olmayan fare görmek kişinin, geçim darlığına düşeceğinin ve sıkıntılar çekeceğine yorumlanır. Kişinin yalan şahitlik yapacağına ve zorluklar çekeceğine işarettir.

Rüyada Yavru Fare Görmek

Rüyada yavru fare görmek iffetsiz,ahlaksız ve namussuz bir kadına işarettir. Rüya görülen yavru fare doğru görünen ama aslında yalancı, düzenbaz,ahlaksız bir kadını temsil eder. Kişi çevresindeki bu kadın veya kadınlar kendilerini korumaya çalışmalıdırlar.

Rüyada Fare Sesi Duymak

Rüyada fare sesi duymak hayatınızdaki tehlikelerin işaretidir. Kişi kendini bu tehlikelere karşı korumalı ve önlemler almalıdır.Rüyada fare sesi duymak kötü adamlarla karşı karşıya gelmeye ve ahlaksız kadınlarla düşüp kalkmaya işaret eder.

Rüyada Dişi Fare Görmek

Rüyada dişi fare görmek ahlaksız bir kadına yorumlanır. Dişi kadın etrafındaki erkekleri kandırarak onların hayatlarını mahvetmek için uğraşırlar. Rüyayı gören kişi, bu kadınla evlenerek hayatının geri kalan kısmını sıkıntılar içinde huzursuzca yaşayacaktır.

Rüyada Fare Pisliği Görmek

Rüyada fare pisliği görmek, kişinin hayatında ahlaksız,menfaatçi,yalancı ve günahkar birine yer vereceğinin habercisidir. Rüyasında farenin pisliğini yediğini gören kişi yaşamında dedikodulara ve iftiralara maruz kalacaktır. Rüyasında fare pisliğini yatağında görmüşse kişi yaşamında yanlış biriyle evlilik yapacağının belirtisidir.

Rüyada Fare Kapanı Görmek

Rüyada fare kapanı görmek rüya sahibinin insanları kandırarak onları zor duruma düşüreceğinin habercisidir. Kişi hile ve düzenbazlıkla insanlara zarar verecek,hak edilmeyen mal varlığına sahip olacağının işaretidir.

Rüyada Boğazınızdan Fare Çıkması

Rüyada boğazınızdan fare çıkması gören kişinin hayırsız bir evlada sahip olacağının habercisidir. Kişinin evladı tarafından üzüleceğin in,dert ve tasa çekeceğinin işaretidir.

Rüyada Fare Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada fare görmenin psikolojik anlamı; fare normal hayatta pis ve ürkütücü bir hayvan olarak bilinir. Normal hayatta insanlar üzerinde kötü izlenim yaratan bu hayvan rüyalarda da gören kişi üzerinde kötü düşüncelere yorumlanmasına sebep olur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.