Rüyada “Elbise” Görmek

Elbise
rüyada elbise giymek, rüyada kırmızı elbise giymek, rüyada ıslak elbise giymek, rüyada eski elbise giymek, rüyada yırtık elbise giymek, rüyada elbise dikmek
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Elbise Giymek

Rüyada elbise görmek, rüyayı gören kişi adına iki şekilde yorumlanır. Rüyada kişi beyaz elbise giydiğini görüyorsa kalbinin temiz ve iyi olduğunu işaret eder. Rüyada elbise görmek vebeyaz rengin saflığını ve temizliğini kişi kendinde görür ve iyi niyet, güzel duygu ve düşünceler taşıdığını temsil eder. Rüyada elbise giymek kişinin yaşantısında güzel olaylar yaşayacağının belirtisidir. Rüyayı gören kişinin elbisesi siyah renkte ise; kişi çok disiplinli ve baskıcı bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Rüyada elbise görmek kişi kendisinde hata görmez ve sadece kendi bildiğinin doğru olduğuna inanır. Rüyada elbise giymek rüyayı gören kişi için olumlu olduğu kadar olumsuz düşüncelere de yol açtığının işaretidir.

Rüyada Eski Elbise Giymek

Rüyada eski elbise giymek kişinin yerinde saydığına yorumlanır. Rüyayı gören kişi yaptığı yatırımlarda beklediği sonucu alamazken hep hayal kırıklığına uğrayacağının belirtisidir. Kişinin parasal konularda tedbirsizliğine yol açar. Eski elbise, kişinin alışkanlıklarından vazgeçemeyeceğine, doğru bilinen inançları umursamadığına ve bunun neticesinde kişinin manevi boşluğa düşeceğinin habercisidir. Rüya sahibinin bir türlü mutlu olamayacağına işaret eder.

Rüyada Yırtık Elbise Görmek

Rüyada yırtık elbise görmek, kişinin gönül yarasına, güvenilen bir kişiden darbe yiyeceğine işarettir. Kişinin iftiraya veya hakarete uğrayacağının belirtisidir. Kişinin haksızlıklara uğraması, hevesinin kursağında kalmasına ve darbe yiyeceğine yorumlanır.

Rüyada Renkli Elbise Giymek

Rüyada renkli elbise giymek, rüya sahibinin hayatındaki imkanları iyi değerlendireceğine işarettir. Kişinin hayatında iyi işler başaracağına, kazancının artacağına ve kişinin helal yoldan para kazanacağının habercisidir. Kişinin sağlık ve sıhhatinin yerinde olacağına ve her zaman yüzünün güleceğine yorumlanır.

Rüyada Elbise Dikmek

Rüyada elbise dikmek kişinin kendisine iş yeri açacağına veya çalıştığı işten yüksek mertebeye geleceğine işarettir.  Kişinin başkasına elbise diktiğini görmek kişinin başkalarına yardım edeceğine ve el uzatacağına yorumlanır.

Rüyada Elbise Kesmek

Rüyada elbise kesmek kişinin yaşamında başına gelen kötü olaylar kurtulacağına ve iyi, güzel günlere ereceğinin habercisidir. İş hayatında ise parasal sıkıntılardan rahata ereceğinin işaretidir.

Rüyada Yeni Elbise Giymek

Rüyada yeni elbise giymek kişinin hayata dört elle sarılacağını ve başarıyı yakalayacağının habercisidir. İş hayatında başarılarından dolayı ödül kazanacağının ve mükafatının alacağına delalettir.

Rüyada Elbise Satın Almak

Rüyada elbise satın almak, rüyayı gören kişinin ticarette yeni atılımlara atılacağını ve imkanları doğru yerde kullanarak bol kazanç sağlayacağına yorumlanır.

Rüyada Uzun Elbise Giymek

Rüyada uzun elbise giymek kişinin dini konularda ilim ve fikir sahibi olduğuna yorumlanır. Kişinin genç yaşta ibadet edeceğine ve sevaplarının çokluğuna işaret eder.

Rüyada Kısa Elbise Giymek

Rüyada kısa elbise giymek kişinin maddi yetersizliğine,borçlanmasına,sıkıntılı günler geçireceğine yorumlanır. Kişinin aile içerisinde mutsuz olacağının habercisidir.

Rüyada Kırmızı Elbise Giymek

Rüyada kırmızı elbise giymek, kişiyi heyecanlandıracak ve hatta şaşkına çevirecek haberler alacağını işaret eder. Kişinin inişli, çıkışlı bir hayatının olacağına yorumlanır.

Rüyada Islak Elbise Giymek

Rüyada ıslak elbise giymek,rüyayı gören kişi için mutluluk anlamına gelir ve bununla beraber tüm dertlerden kurtulacağına da yorumlanır. Kişinin hayatında hayırlı işlere adım atacağının habercisidir.

Rüyada Çiçekli Elbise Giymek

Rüyada çiçekli elbise giymek hayatta neşe verici haberlerin olacağına,yeni kararlar alınacağına,küskünlüklerin sona ereceğine yorumlanır. Nişanlanmak,evlenmek,çocuk yapmak gibi güzel haberlere vesile olacağının belirtisidir.

Rüyada Dar Elbise Giymek

Rüyada dar elbise giymek,rüyayı gören kişinin hayatında verdiği sözleri tutamayacağı anlamına gelir. Kişinin çevresindeki insanlara mahcup olacağının habercisidir.

Rüyada Bol Elbise Giymek

Rüyada bol elbise giymek, kişinin kalbinin feraha ereceğini ve herhangi bir kötü durumla karşılaşmayacağının haberidir. Bereket ve bolluk içinde yaşamın habercisidir.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.