Rüyada “Çarşaf” Görmek

Çarşaf
Rüyada Çarşaf Görmek Ne Manaya Gelir; fesat düşüncelere sahip olduğunu göstermektedir. Rüyada Çarşaf Görmenin İslami Yorumu
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Çarşaf Görmek

Rüyada çarşaf görmek, rüya sahibinin kişisel yapısına ve konulara göre yorumlanır. Rüyada çarşaf görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta ne kadar ketum biri olduğunu, fesat düşüncelere sahip olduğunu göstermektedir. İş hayatında olsun gerek aile hayatında olsun kimseyle konuşmayan hiçbir şeyini paylaşmayan biri olacağını gösterir. Rüyada çarşaf görmek, aynı zamanda rüya sahibinin çevresindeki kişilerden bir şeyler saklayacağına, gizli kapak işler çevireceğine yorumlanır. Rüyada çarşaf görmek, kişinin hayatının dıştan bakıldığında çok sakin olduğuna ama içten bakıldığında çok büyük sorunların yaşandığına işarettir. Rüya sahibi sırlarını kimseye söylemeyerek kendisi çözmeye çalışır ama bu konuda başarılı olamayacak kadar aciz durumda olacağına yorumlanır. Rüya sahibi çevresine ne kadar ketum davransa da yine faydayı aile içinden ve yakın arkadaşlarından görecektir. Rüya sahibi tabiri caizse hayatının çarşaf gibi dolanmasından zor zahmetler neticesinde kurtulup, refaha erecektir.

Rüyada Yatak Çarşafı Görmek

Rüyada yatak çarşafı görmek, gerçek hayatta inadından vazgeçmeyen, dediğim dedik birinin olduğuna yorumlanır. Rüya sahibi hep kendi istediğinin olmasını ister aksi takdirde çok mutsuz ve agresif bir kişiliğe bürüneceğine işarettir. Rüyada yatak çarşafı görmek aynı zamanda geçimsiz bir kadına da yorumlanır. Evlilik konusunda baskın olmaya çalışan, kocasını bezdiren, aileyi yöneten kişi olmaya çalışan ve her konuda yalnız kendi düşüncelerinin doğru olduğuna inanan bir kadının habercisidir. Rüya sahibinin aile içinde eşiyle geçimsizliğine, huzursuz olduğuna ve yüzünün gülmediğine yorumlanır.

Rüyada Yatağa Çarşaf Serdiğini Görmek

Rüyada yatağa çarşaf serdiğini görmek, rüya sahibinin yeni bir hayata yelken açacağına işarettir. Rüya sahibinin yeni bir çevre edineceğine, mekan değişikliği yaşayacağına alamet eder. Aynı zamanda bu rüya önemsiz bir sorunun en kısa atlatılacağına ve rahata erileceğine yorumlanır.

Rüyada Temiz Çarşaf Görmek

Rüyada temiz çarşaf görmek, rüya sahibinin kendini bulunduğu ortama göre değiştireceğine, yeni yeni bilgiler edineceğine işarettir. Rüya sahibi egolarından arınacak, komplekslerinden kurtulacak ve kendini geliştirecek, güzel bir insan olma yolunda ilerleyecek tabir edilirse.

Rüyada Çarşaf Topladığını Görmek

Rüyada çarşaf topladığını görmek, rüya sahibinin canını sıkmayacak lakin biraz keyifsiz olmasına neden olacak bir durumla karşı karşıya geleceğine yorumlanır. Kişinin bu sıkıntıdan etkilenmeden ve zarar görmeden üstesinden geleceğine, hafif şekilde atlatacağına tabir edilir.

Rüyada Çarşafa Büründüğünü Görmek

Rüyada çarşafa büründüğünü görmek, rüya sahibinin kimseyle paylaşmadığı bir fikrinin olduğuna işarettir. Henüz vakti gelmeyen bir meselenin varlığına yorulur.

Rüyada Yırtık Çarşaf Görmek

Rüyada yırtık çarşaf görmek, rüya sahibinin yaşamında sıkıntı ve zorluk çekeceğine, kötü günler göreceğine, mutsuz bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada Beyaz Çarşaf Görmek

Rüyada beyaz çarşaf görmek, iş hayatında büyük işler peşinde koşan rüya sahibinin, hayallerini gerçekleştirmek için eşinden onay alacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yapacağı işte karısının da söz hakkı olduğuna işarettir.

Rüyada Siyah Çarşaf Görmek

Rüyada siyah çarşaf görmek, rüya sahibinin çevresinde riyakar insanların olduğuna ve bu kişilerden zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada Yeşil Çarşaf Görmek

Rüyada yeşil çarşaf görmek, rüya sahibinin kalpten geçireceği muradına tez vakitte kavuşacağına ve sevinç gözyaşları dökeceğine yorumlanır.

Rüyada Çarşaf Görmenin İslami Yorumu

Rüyada çarşaf görmenin İslami yorumu, rüya sahibinin bekar ise çok yakında evleneceğine, kadın ise çok yakında bir evlat sahibi olacağına yorumlanır. Hane içinde bolluk ve berekete, inanca, mutluluğa delalettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.