Rüyada “Cam” Görmek

Cam
Rüyada cam görmek, rüyada çatlak cam görmek, rüyada kirli cam görmek, rüyada cam kırmak, rüyada pencere camı görmek, rüyada cam silmek, rüyada cam bardak görmek
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Cam Görmek

Rüyada cam görmek kişinin duygu ve düşüncelerini yoğun bir şekilde dışa yansıtmasına işarettir. Rüyada cam görmek gören kişi tarafından kötüye yorumlansa da aslında cam hayırlı işlere vesile olma anlamına gelir. Kişinin hayatı boyunca mutlu olacağına,uzun yaşayacağına,işinde yükseleceğine ve itibar,saygı göreceğine yorumlanır. Rüyada cam görmek kişinin yaşamında mutluluğa ve saadete işarettir. Rüyada cam gören kişi erkekse eşinin öleceğine,kadınsa kocasının öleceğine de delalet edilir. Rüyada cam gören kişi erkek yada kadın olup bekar ise aile içinde saygı görmeye,iş hayatında yükselip kariyeriyle beraber hürmet göreceğine de yorumlanır. Rüyada cam gören kişinin parasal birikimi varsa iyi yatırımlar yapacağına ve maddi yükselişe geçeceğinin işaretidir.

Rüyada Kirli Cam Görmek

Rüyada kirli cam görmek rüya gören kişinin yanlış yolda ilerlemesine işaret eder. Kişinin ailesi ve çevresi tarafından uyarılmasına ve ikaz edilmesine rağmen hata yapmaya devam etmesine,kişinin sıkıntılar yaşayacağının işaretidir. Rüyasında kirli cam gören kişinin yaşadığı ve yaptığı hatalar sonucunda çektiği sıkıntılardan pişmanlık duyduğu kurtulma çabasında olduğunu alamet eder. Rüyasında silinmemiş kirli cam gören kişi  hayatında yalan söylemek ve onu seven kişileri hayal kırıklığına uğratma çabasında olduğunu da gösterir. Rüyasında bir evin camlarının kirli olduğunu gören kişi hayatında bir boşluğa düşeceğinin,yalnız kalacağının,maddi manevi sıkıntılar çekeceğinin ve bu sorunlar karşısında çaresiz kalacağına da yorumlanır.

Rüyada Çatlak Cam Görmek

Rüyada çatlak cam görmek rüya sahibinin planladığı hayatının istenildiği gibi gitmeyeceğine,çabalarının boşa çıkacağına ve bununla birlikte hep yanlışlara sürükleneceğine işarettir. Camda çatlaklıklar görmek kişinin iradesinin zayıflayacağına,hükümsüzlüğüne ve üzüntüye işarettir. Rüyada çatlak cam gören kişi kadın ise evliliğinde sıkıntılar yaşayacağına ve eşi tarafından kötü sözler duyacağına yorumlanır. Rüyada çatlak cam görmek aile içinde huzursuzluğa,sıkıntıya,ayrılığa ve göz yaşına delalettir. Kişi bu zorluklar karşısında hayatına devam etmeye çalışsa da üst üste yaşayacağı sorunlar karşısında zayıf,güçsüz kalacağına ve çok üzüleceğine yorumlanır.

Rüyada Kırık Cam Görmek

Rüyada kırık cam görmek kişinin uzun bir aradan sonra rahat bir nefes alacağına ve sıkıntıların kendiliğinden zaman aşımına uğrayarak normale döneceğine işarettir. Rüyada kırık cam gören kişi aile içinde üzülmüşse bu üzüntünün sevince eğer iş hayatında parasal zorluk yaşadıysa bu sıkıntının bolluğa dönüşeceğinin habercisidir. Rüyada kırık cam görerek hayatında sıkıntılar yaşayan kişi bu sıkıntıları kendiliğinden atlatacak ve refaha çıkacaktır.

Rüyada Cam Kırmak

Rüyada cam kırmak rüyayı gören kişinin hayatında kesin ve net kararlar alacağının işaretidir. Rüyasında cam kıran kişi hayatında değişiklikler yaparak sıfırdan başlamaya ve hayatındaki düşüncelerin,inançların değişeceğinin habercisidir. Rüyayı gören kişi hayatında ses getirecek kararlarla yola devam etmeye karar vereceğinin belirtisidir. Rüyada cam kırdığını gören kişi yaşamına karşı aldığı karar ve değişikliklerle hayata baş kaldırdığının habercisidir.

Rüyada Pencere Camı Görmek

Rüyada pencere camı görmek gören kişi için bazen hayra bazende şerre işaret edilir. Rüyada pencere camı görmek hayra yorulduğunda rüya sahibi için şans, kısmet, bolluk, mutluluk ve zenginliğe işarettir. Rüyada pencere camı görmek şerre yorulduğunda ise uğursuzluk ve şanssızlığa delalettir.

Rüyada Cam Taşımak

Rüyada cam taşımak gören kişi için iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sorunlar karşısında kimseden destek almadan üstesinden gelebileceğine işarettir. Rüyasında cam taşıyan kişi hayatındaki zorlukları kimseden yardım almadan kendi akıl ve gücü sayesinde başarabileceğine yorumlanır.

Rüyada Cam Silmek

Rüyada cam silmek,camı silen kişinin yaşantısında refaha ve esenliğe ereceğine,geleceğinin parlak olacağına bununla beraber kişinin dualarının kabul olacağına işarettir.

Rüyada Camdan Atlamak

Rüyada camdan atlamak kişinin başının belaya gireceğine,tehlikelerle karşı karşıya kalacağına işarettir. Rüyada cam silmek kişinin üzüleceğine ve parasal sıkıntılar çekeceğine de yorumlanır.

Rüyada Cam Bardak Görmek

Rüyada cam bardak görmek yeni bir aşka,mutlu bir evliliğe işarettir. Rüyada cam bardak gören kişi hayatında yeni bir insana yer vererek mutlu bir aşka başlayacak yada sevdiği kişiyle hayatını birleştireceğini işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.