Rüyada “Bıçak” Görmek

Bıçak
Rüyada bıçak görmek, rüyada bıçak aldığını görmek, rüyada kanlı bıçak görmek, rüyada eski bıçak görmek, rüyada meyve bıçağı görmek, islami rüya yorumları
Rüyanın Tabiri : manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek birbirlerine uzak olup hasret çeken kişilerin bir araya gelerek özlem ve hasret gidermesidir.  Kişilerin uzun yıllar birbirlerinden ayrı kalması ve kavuştuklarında özlem gidererek ayrı kaldıkları yılların acısını çıkarmaktır. Rüyada bıçak gören erkek ise;çok yetenekli olduğunun,elinden her iş geldiğinin,hayatındaki yapmış olduğu işlerden elinin akıyla çıkacağının ve başarısına başarı katacağını işaret eder. Başka bir rivayete göre rüyada bıçak görmek kişinin aile içinde ya da iş hayatında düşmanı,hasmı olduğunun habercisidir. Bu öyle bir düşmandır ki kişinin asla mutlu olmasını ve kariyerinde basamak çıkmasını istemez.Rüya gören kişi başına gelebilecek herhangi  bir kazayı,belayı ya da olayı son anda atlatacağını işaret eder.

Rüyada Bıçak Almak

Rüyada bıçak almak rüyayı gören kişinin kafaya taktığı düşmanının olduğuna ve onu düşündükçe sinirlendiği ve canının sıkıldığı kaba bir tabirle söylemek gerekirse kafasının attığına işarettir. Rüyada bıçak alan kişi etrafında kötü düşmanlarının olmasına ve başına gelen kötü olayların karşısında kendisine hakim olan ve sinirlerini kontrol etmeyi başarmasına işarettir. Kişi rüyasında bıçak aldığını görmesiyle aslında başından geçecek olan kötü olaylar karşısında dimdik durduğunu ve olayları çözdüğünün habercisidir.

Rüyada Kanlı Bıçak Görmek

Rüyada kanlı bıçak görmek kişinin birçok tehlikeli olayla karşı karşıya kalmasına delalettir. Bu rüya aslında gören kişiyi önceden uyarmak anlamına da gelir. Rüyada kanlı bıçak gören kişinin etrafı sinsi ve ona zarar verecek düşmanlarla çevrilmiştir. Bu düşmanlar fırsatını bulduklarında kişiyi köşeye sıkıştırarak ona zarar vermeyi planlamışlardır. Rüyada kanlı bıçak gören kişi aynı zamanda aile içinde veya iş hayatında çok güvendiği yakın bir kişi tarafından zarar göreceği anlamına da gelir. Başka bir deyişle rüyada kanlı bıçak görmek kişinin içindeki kötülüğün dışarı çıkması ve çevresindeki insanlara zarar vermek istemesine delalettir. Kişi içindeki kötülüğü dışarı çıkarmaya ve günah işlemeye istekli olur.

Rüyada Kırık Bıçak Görmek

Rüyada kırık bıçak görmek kişinin aile bağlarının güçleneceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi aile içinde küs olduğu ve uzun zamandır görüşmediği kişi ya da kişilerle el sıkışacağı anlamına gelir. Rüyada kırık bıçak gören bir kişi hasım olduğu bir düşmanıyla barışacağına ve küslüklerin son bulacağının işaretidir.

Rüyada Eski Bıçak Görmek

Rüyada eski bıçak görmek aile büyüklerinize husumet eden bir düşmanınızın aynı tavrı size de sergileyeceğinin işaretidir. Bazende bu rüya mana olarak eski bir dost yada akrabadan haber geleceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Yeni Bıçak Görmek

Rüyada yeni bıçak görmek iş hayatınızda yada sosyal hayatınızda size düşmanlık edecek olan bir kişinin varlığına tabir edilir. Rüyada yeni bıçak aldığını gören kişi hayatınıza girecek olan bir arkadaşınızın yada dostunuzun size zarar vereceğine işaret eder.

Rüyada Bıçakla Et Kesmek

Rüyada bıçakla et kesmek düşmanlarınız ile gireceğiniz bir tartışma yada kavgada galip geleceğinize yorumlanır. Rüyada bıçakla et kestiğini gören kişi çevresinde ketum ve aldığı kararlardan asla vazgeçmeyen ve düşmanlığının ağır olduğu bir kişiye işarettir.

Rüyada Bıçak Bulmak

Rüyada bıçak bulmak ummadığınız bir zamanda başkaları arasında yaşanan bir tartışmaya yada kavgaya tanık olacağınıza veya bu kavganın içinde yer alacağınıza işaret eder.

Rüyada Bıçak Saklamak

Rüyada bıçak saklamak rüya sahibinin aklında ve kalbinde bulundurduğu ve asla unutamadığı bir olaydan dolayı düşmanlık güttüğü kişi veya kişilerin olduğuna işarettir.

Rüyada Bıçak Bilemek

Rüyada bıçak bilemek rüyayı gören kişinin dostlarına ve düşmanlarına karşı her zaman hazır beklediğine yorumlanan bu rüya aynı zamanda yeni bir düşmanlığın başlangıcı anlamına gelir.

Rüyada Meyve Bıçağı Görmek

Rüyada meyve bıçağı görmek aşınıza ortak edeceğiniz bir kişinin olacağı ve bu kişinin aynı zamanda size hem maddi hem manevi yardımlarda bulunacağına işaret eder.

Rüyada Başkasında Bıçak Görmek

Rüyada başkasında bıçak görmek çevrenizdekileri kişilerin yakın bir zaman içerisinde kötü bir olay yaşayacağı ve sizlerin de bu durum karşısında temkinli ve tedbirli olmanız gerektiğine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.