Rüyada “Bebek Düşürmek” Görmek

Bebek Düşürmek
Rüyada bebek düşürmek neye işarettir; kurduğu olumsuz düşüncelerin gerçekleşerek başına geleceğine işaret eder.Rüyada bebek düşürmek islami yorum.
Rüyanın Tabiri : ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Bebek Düşürmek

Rüyada bebek düşürmek, rüya sahibinin kafasında kurduğu olumsuz düşüncelerin gerçekleşerek başına geleceğine işaret eder. Rüyada bebek düşürmek, rüya sahibinin yakın zamanda kötü haber alacağına ve olumsuz olaylar yaşayacağına yorumlanır. Rüyada bebek düşürmek, rüya sahibinin maddi zarara uğrayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada bebek düşürdüğünü görmek, kişinin maddi yada manevi zararlar göreceğine ve yaşadığı sorunların dahada artacağına işaret eder. Başka bir değişle görülen bu rüya, rüya sahibinin haksız yere suçlanacağına ve yapmadığı bir şey için yargılanacağına yorulur. Yaşanacak bir olay karşısında çevre tarafından olumsuz tepki alacak ve hatta dışlanacaksınız. Bu olay rüya sahibinin itibarını zedelediği kadar iş hayatında da kariyerini etkileyip parasal yönde düşüş yaşamasına neden olacaktır. Rüya sahibi ne kadar bu suçlamayı kabul etmese de bu durum yakın çevresi tarafından kabullenilerek hayıflanacaktır. Rüya sahibi parasal sıkıntılar yaşayacak hatta borçlanıp iflas edecektir. Rüyada bebek doğurmak kişinin kendisini toparlaması uzun zaman alacak ve bu süreçte ciddi anlamda sıkıntı yaşayacaktır.

Rüyada Düşük Yaptığını Görmek

Rüyada düşük yaptığını görmek, rüya sahibi için meşru olmayan iş ve ilişkilere işaret eder. Rüya sahibinin ailesinden ve çevresinden sakladığı sırlarının ummadık biranda ortaya çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu sırlardan dolayı sıkıntı yaşayacağına ve toplum tarafından dışlanacağı na işaret eder. Rüya sahibinin yaşadıkları ile alakalı oturup çözüm bulmak amaçlı düşünceler içinde olacağına delalet eder.

Rüyada Hamileyken Bebek Düşürmek

Rüyada hamileyken bebek düşürmek, rüya sahibinin kendine karşı eleştiri de bulunacağına işaret eder. Rüya sahibinin toplum içinde kendini daha aşağıda görmesine ve çevresindekilere kıyasla kendini aşağılayacağına delalet eder. Rüya sahibinin başkalarına gerek kalmaksızın kendi kendine zarar vermeye çalışacağına işaret eder. Rüyada hamileyken bebek düşürdüğünü görmek kişinin ruhsal açıdan psikolojik sağlık sorunlarının olduğuna yorulur. Rüya sahibinin hal hareketlerinden ötürü çevresi tarafından dışlanacağı na tabiri caizse deli muamelesi göreceğine alamet eder.

Rüyada Ölü Bebek Görmek

Rüyada ölü bebek görmek, rüya sahibinin sonu kötü biten bir olay yaşayacağına işaret eder. Kişinin yaşadıkları karşısında mutsuz ve üzgün olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin duygusal yönden çok zayıf bir bünyeye sahip olacağına ve bu sebepten yaşadıkları karşısında çok çabuk yıkılacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.