Rüyada “Anıtkabir” Görmek

Anıtkabir
Rüyada Anıtkabir'i görmek, vücudunun her zerresine kadar vatan, millet aşkı ile yanıp tutuştuğuna ve kalbinde Atatürk'e duyduğu büyük sevgiye işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada Anıtkabir’i görmek, rüya sahibinin vücudunun her zerresine kadar vatan, millet aşkı ile yanıp tutuştuğuna ve kalbinde Atatürk’e duyduğu büyük sevgiye işaret eder. Rüyada Anıtkabir’i görmek, bu ülke için savaşmış, büyük fedakarlıkta bulunmuş şehitlere, gazilere minnet duyduğuna, o kişiler için göz yaşı dökeceğine delalet eder. Rüyada Anıtkabir’i görmek, rüya sahibinin başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere geçmişte ve bulunduğu zaman içinde kendini vatana adayan kahramanlara saygı duyduğuna yorumlanır. Rüyada Anıtkabir’i görmek, kahramanlarımızın ruhlarına dua edeceğine ve kendininde bu vatan, millet için gözünü kırpmadan canını ortaya koyacağını vurgular.

Rüyada Anıtkabir’i Görmek

Rüyada Anıtkabir’i görmek, öncelikle rüya sahibinin hayatı boyunca minnet duyduğu ve içinde büyüttüğü sevginin ortaya çıkışıdır. Rüya sahibinin Atatürk’e olan sevgisini, saygısını ve duyduğu minneti gösteren bir işarettir. Kişinin geçmişte ve günümüzde bu vatan için canını veren kahramanlarımız adına edeceği dualara delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı bir takım sıkıntıları yine kendi gücü ve inancıyla atlatacağına yorumlanır. Kişinin yaşadığı sıkıntıları dışarı yansıtmadan ve çok fazla problemleri yaymadan halledeceğine işaret eder. Kişinin hayata karşı bardağın her zaman dolu tarafına bakacağına delalet eder. Rüya sahibinin şansının açık olacağı bir yola doğru ilerleyeceğine, ayağına gelen kısmetlerini çok iyi şekilde değerlendireceğine işaret eder. Aynı zamanda kişinin uzun zamandır içinde arzu ve istek duyduğu ama bir türlü yapamadığı, gidemediği hayallerine kavuşma arzusu içinde olacağına yorulur.

Rüyada Anıtkabir’e Gittiğini Görmek

Rüyada Anıtkabir’e gittiğini görmek, rüya sahibinin Atatürk’e duyduğu büyük sevgi ve özlem ile yaşadığını, bu sebepten Atatürk’ün kabrini ziyaret etmek arzusu içinde olacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında çok güzel işler başaracağına ve hayırlı kapılardan rızkını elde edeceğine delalet eder. Kişinin yüklü miktarda kazanç elde ederek hayattan istediği her şeye sahip olacağına yorulur. İyi işlere imza atarak adından uzun yıllar söz ettireceğine delalet eder.

Rüyada Anıtkabir’i Ziyaret Etmek

Rüyada Anıtkabir’i ziyaret etmek, bu rüyayı gören kişinin hayatında kimseye yük olmama çabası içinde olduğuna ve yaşadığı her sıkıntıyı, sorunu kendi içinde halletmeye çalıştığına delalet eder. Kişinin bir çocuğun büyümesi gibi işinde yavaş yavaş ama sağlam adımlar ile yükseleceğine işaret eder. Yapmış olduğu çalışmalarıyla başarıya ulaşarak adından söz ettireceğine yorulur.

Rüyada Atatürk’ün Anıtkabir’ini Görmek

Rüyada Atatürk’ün Anıtkabir’ini görmek, kişinin hayatı boyunca vatana en büyük hizmeti veren Atatürk’e minnet ve şükran duyacağına delalet eder. Kendisinden sonra gelecek olan nesillere Atatürk’ü ve başarılarını anlatmayı kendine kutsal bir görev olarak göreceğine işarettir.

Rüyada Atatürk’ü Görmek

Rüyada Atatürk’ü görmek, çok güzel ve başarılı işlere imza atacağına, hayatı içinde yaşadığı zorluklara yalnız başına göğüs gereceğine işaret eder. Hayatında değer verdiği ve çok yakın gördüğü bir arkadaşı ile ufak yatırımlı işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada Anıtkabir’i Görmek İslami Yorumu

Rüyada Anıtkabir’i görmek islami yorumu, kişinin hayatı boyunca yapmak istediği hayallerini sonunda hayata geçirme fırsatı bulacağına alamet eder. Aynı zamanda helal yollardan kazanacağı rızkına yorulur.

Rüyada Anıtkabir’i Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada Anıtkabir’i görmek diyanet yorumu, yaşanan zorlukları kendi başına halletmeye çalışarak gücünü ortaya koyacağına işaret eder. Kazandığı her kuruşun bereketli olacağına ve kul hakkı yemeden hayatını sürdüreceğine delalet eder.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; rüya sahibinin Atatürk’e duyduğu sevgisinin her geçen gün dahada büyüyerek içine sığamayacağına işaret eder. Atatürk’ün kabrini görme arzusu ile yollara düşeceğine alamet eder.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri;  kişinin kendi iç dünyasında Atatürk’e karşı büyüttüğü sevginin yüceliğine ve kabri dahi olsa görme arzusu içinde olacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.