Rüyada “Altın Para” Görmek

Altın Para
Rüyada altın para görmek, rüya sahibinin biranda konacağı mirasa, eline geçecek toplu paraya, zenginliğe, mutluluğa, rahat yaşayacağı bir hayata işaret eder
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada altın para görmek, genel olarak kısmete, şansa, bolluğa, berekete, iyiye ve hayra yorulur. Rüyada altın para görmek, rüya sahibinin biranda konacağı mirasa, eline geçecek toplu paraya, zenginliğe, mutluluğa, rahat yaşayacağı bir hayata işaret eder. Rüyada altın para görmek, kişinin işinde göstereceği üstün başarıya ve bu başarının getireceği paraya, şöhrete, itibara delalet eder. Rüyada altın para görmek, kişinin yaşamış olduğu sıkıntılı zor günleri atlatarak rahata ereceğine, sorunlarının üstesinden bir bir geleceğine ve rahat bir nefes alacağına işaret eder. Yaptığı işlerinde kısmetleri artacak ve yüzü gülmeye başlayacak buda aile içinde huzurlu olacağına yorulur.

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para görmek, rüya sahibinin zor ve sıkıntılı süreçten geçtikten sonra düze çıkacağına ve bununla beraber işlerini yola koydukça rahat bir nefes alacağına işaret eder. Bereketinin ve bolluğunun artacağına, şansının, kısmetinin açık olacağına özellikle işinde başarıdan başarıya koşacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin alacağı bir haber ile hayatının biranda değişeceğine yorulur. Bu değişiklik rüya sahibine konacak bir miras, beklemediği bir yerden eline geçecek toplu bir para olabilir. Rüya sahibinin ayağına gelen fırsatları iyi değerlendireceğine ve hayatında büyük değişiklikler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Altın Para Bulmak

Rüyada altın para bulmak, rüya sahibinin hayırlı bir evlet sahibi olacağına ve böyle bir evlada sahip olduğu için hergün şükredeceğine işaret eder. Bu rüya daha çok çocukların anne babalarına karşı duydukları minnet borcuna delalet eder.

Rüyada Altın Para Dağıttığını Görmek

Rüyada altın para dağıttığını görmek, rüya sahibinin ahlaklı, yardımsever, iyi niyetli bir kimse olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin hayatı boyunca insanlara iyilik yapacağına, kötü niyetli olmadığına ve karşısındakilere hep iyi amellerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada Birisine Altın Para Vermek

Rüyada birisine altın para vermek, kişinin sürekli hata yapacağına ve yaptıklarının cahillik şeklinde yorumlanacağına ve insanlar tarafından kabul edilmeyen biri olacağına işaret eder. Kişinin olaylar karşısında yanlış davranacağına ve aldığı kararların kendisine sıkıntı yaratacağına yorulur.

Rüyada Altın Para Kaybetmek

Rüyada altın para kaybetmek, kişinin yerine getirdiği ibadetinin eksik olduğuna işaret eder. Görülen bu rüya aslında rüya sahibine bir uyarı niteliğindedir. Kişinin dünya zenginliğine karşı aç olduğunu ve doğru olmayan işlere karışacağına işaret eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.