Rüyada “Altın Kaybetmek” Görmek

Altın Kaybetmek
Rüyada altın kaybetmek görmek, rüya sahibinin kazandığı paranın masraflarını karşılamayacağına, parasızlıktan istediklerine sahip olamayacağına delalet eder
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada altın kaybetmek görmek, rüya sahibinin işlerinde verimin azalacağına ve bu sebepten maddi zarara uğrayacağına bununla birlikte zor geçecek bir döneme gireceğine işaret eder. Rüyada altın kaybetmek görmek, rüya sahibinin kazandığı paranın masraflarını karşılamayacağına, parasızlıktan istediklerine sahip olamayacağına delalet eder. Rüyada altın kaybetmek görmek, rüya sahibinin geçim sıkıntısı çekeceğine bundan ötürü elinde olan mallarını satışa çıkaracağına işaret eder. Rüyada altın kaybetmek görmek, kişinin yapmış olduğu birikimini zararını kapatmak adına harcayacağına ve bu paranın zararını karşılamaya yetmeyeceğine yorulur. Rüya sahibinin iş hayatında ve aile içinde yaşayacağı sıkıntılı zor günlere delalet eder.

Rüyada Altın Kaybetmek Görmek

Rüyada altın kaybetmek görmek, rüya sahibinin işinde yapacağı yanlış atılımlar yüzünden maddi kayba uğrayacağına ve elindekinden de olacağına yorulur. Yapılacak ortak işlere ve kaybedilecek büyük miktar paralara yorulur. Rüya sahibinin bu iş uğruna malını, mülkünü elden çıkaracağına ve sıfıra düşeceğine delalet eder. Yaşanacak bu ekonomik kriz aile içinde de çatlakların yaşanacağına ve eşler arasında büyük kavgalara, ayrılıklara neden olacağına yorulur. Kişinin yolunda giden hayatında bazı aksilikler yaşayacağına ve kısmetinin, şansının azalacağına yorumlanır. İşlerinde sekteye uğrayarak biranda hızla parasal kayıp yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Altın Küpe Kaybetmek

Rüyada altın küpe kaybetmek, rüya sahibinin işiyle alakalı yanlış kararlar alacağına ve kendisi için hayırlı olmayacak yeni işlere girişeceğine işaret eder. Rüya sahibi kazanç sağlamak amaçlı atılımlarda bulunduğu yeni işinde beklediğini göremeyecek ve elindekini de kaybedecektir. İş hayatında bütün aksilikleri üst üste yaşayacak ve buda mutsuzluğa, üzüntüye sebep olacaktır.

Rüyada Altın Bilezik Kaybetmek

Rüyada altın bilezik kaybetmek, rüya sahibinin severek yaptığı mesleğinde performans düşüklüğü yaşayıp insanları memnun edemeyeceğine ve bu sebepten maddi kayıplar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin ruhsal olarak psikolojik çöküntüye uğrayacağına ve hayattan bütün bağlarını kopararak kendini yalnız hissedeceği boşluğa bırakacağına işaret eder. Rüya sahibinde ruhsal sağlık sorunları yaşanacağına ve özel hayatı ile beraber iş hayatını da olumsuz yönde etkileyeceğine yorulur.

Rüyada Altın Kolye Kaybetmek

Rüyada altın kolye kaybetmek, rüya sahibinin iş hayatında başarılarıyla kazanmış olduğu itibarını kaybederek düşüşe geçeceğine ve saygınlığını yitirerek ikinci planda insan muamelesi göreceğine delalet eder. Kişinin maddi anlamda güç kaybetmesi demek aile içinde görevini yerine getiremeyerek, her konuda parasal eksiliği hissettireceğine yorulur. Buda aile içinde sıkıntılı, mutsuz, gergin bir ortamın olacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.