Rüyada “Ada” Görmek

Ada
Rüyada ada görmek, rüya sahibi için bazen yaşanacak sıkıntılı günlere bazende mutlu olunacak , sevinç gözyaşı akıtılacak güzel haberlere işaret eder.
Rüyanın Tabiri : ne demek, ne demek, manası nedir, ne anlama gelir? neye işarettir.

Rüyada ada görmek, rüya sahibi için bazen yaşanacak sıkıntılı günlere bazende mutlu olunacak , sevinç gözyaşı akıtılacak güzel haberlere işaret eder. Rüyada ada görmek, kişinin yapacağı mutlu bir evliliğe, sahip olunacak hayırlı evlatlara, yaşanacak rahat, güzel bir hayata işaret eder. Rüyada ada görmek, kişinin göreceği sıkıntılı günlere, yaşayacağı yokluklara, acılara, çaresizliğe işaret eder. Bu rüya ne kadar iyiye yorulsa da bir o kadar da kötüye yorumlanır. Rüyanın iyi yönde mi yoksa kötü yönde mi yorulacağını bilmek için rüyanın nasıl görüldüğünü bilmek lazım. Rüyada ada görmek, daha çok kişinin iş hayatı ve aile hayatı üzerine yorumlanır.

Rüyada Ada Görmek

Rüyada ada görmek, rüya sahibinin yaşayacağı güzel günlerin, mutlu evliliğinin, iş hayatındaki başarılarının, bol kazançlı bir geleceğinin habercisidir. Aynı zamanda kişinin çekeceği sıkıntıların, çilelerin, acıların, sancılı geçecek zamanın, yoksulluğun da habercisidir. Rüya sahibi bu iki yönlü yorumlanan rüyayı gerçek hayatına göre olumlu yada olumsuz yorumlar. Bu rüya filmin iki yüzü gibi bir tarafta mutlu bir hayat diğer tarafta ise yaşanacak zor bir hayat. Görülen bu rüya daha çok rüya sahibinin iş hayatındaki kişileri, çevresindeki arkadaşlarını ve aile içindeki fertler ile arasındaki ilişkiye delalet eder.

Rüyada Adada Olduğunu Görmek

Rüyada adada olduğunu görmek, rüya sahibinin elinin ve gönlünün ne kadar açık olduğuna işaret eder. Kişinin yakın bir zaman içinde çok sevdiği bir dostuna yada iş arkadaşına maddi anlamda destek olabilir ve sıkıntılarını çözmesinde yardımcı olabileceğine delalet eder. Rüya sahibinin yapmış olduğu yardım ve iyiliklere karşı insanların hayır duasını alacağına, bu sebepten işlerinin yolunda giderek bereketli kazancına kazanç ekleyeceğine yorulur.

Rüyada Adada Mahsur Kaldığını Görmek

Rüyada adada mahsur kaldığını görmek, kişinin çekeceği maddi sıkıntıların son bulacağına ve birazda olsa rahata ereceğine işaret eder. Rüya sahibi ya işinde göstermiş olduğu başarılardan ötürü maaşına zam alacak yada iyi kazanç elde edeceği bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada Ada ve Deniz Görmek

Rüyada ada ve deniz görmek, rüya sahibinin iş konusunda yakın bir arkadaşı ile fikir ayrılığına düşerek laf dalaşı yaşayacağına lakin bu ufak atışmanın dahada büyümeden tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada Adaya Gitmek

Rüyada adaya gitmek, rüya sahibinin sahip olduğu malı, mülkü paylaşması gerektiğine yorulur. Kişinin sahip olduğu zenginliği kardeşleri yada anne babası ile paylaşarak ne kadar cömert bir kişiliğe sahip olduğuna işaret eder.

Rüyada Issız Adaya Düşmek

Rüyada ıssız adaya düşmek, rüya sahibinin yokluktan varlığa geçeceğine ve bu zenginlik karşısında iki yüzlü insanların çoğalacağına işaret eder. Rüya sahibinin kötü gününde yanında olmayan insanların iyi gününde yanında yer alacaklarına yorumlanır.

Rüyada Ada Satın Almak

Rüyada ada satın almak, bu rüya daha çok kişinin hane içine yorumlanır. Aile yaşanmış olan tatsız günlerin son bularak yerini huzurlu, mutlu günlerin alacağına delalet eder. Bu mutluluğun tek sebebi rüya sahibinin borçlarını ödeyerek maddi kazancını düzene sokmasıyla alakalıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.