Oğlak Burcu Özellikleri

22 Aralık
20 Ocak

Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak burcu özellikleri; kendinden emin yapıları, güçlü kişilikleri ve sarsılmaz oluşlarıyla tanınırlar. İnsanlara karşı mesafeli davransalar da aslında içleri sevgiye ve ilgiye açtırlar. Oğlak burcu insanının öz güveni yüksektir ve maddiyata eğilimleri çok fazladır. Hayatlarının ilk sırasında iş ve para, ikinci sırada ise aşk vardır. Yaşamdaki amaçları her zaman kazanmak ve galip gelmektir. Koydukları kuralların dışına çıkmazlar ve çıkılmasını da istemezler. Oğlak burcu ciddi bir görünüme sahiptir ve bununla beraber gelenek, göreneklerine oldukça bağlıdır. Zamanı çok iyi kullanırlar, hamle yetenekleri çok iyidir. Bu yeteneklerini aşk hayatlarında, iş hayatlarında ve sosyal hayatlarında oldukça iyi kullanırlar. Azim oğlak burcunun parolasıdır. Oğlak burcu 30-35 yaşlarına kadar kendilerini bulmaya çalışırlar ve bir keçi kadar tehlikelidirler. Ancak belli yaştan sonra kişilikleri, yapıları oturur ve hayattan ne istediklerini iyi bilirler. İş hayatlarında başarıyı diğer burçlara göre çok geç kazanırlar. Oğlak burcu insanı hassas bir yapıya sahiptirler ve ilerlediğinde hastalık boyutuna geçebilir. Sevgili ve arkadaş tercihlerinde en güvenilir insan oğlak burcundan çıkar.

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Oğlak burcu kadını özellikleri; güçlü kişiliğe sahiptirler ve heyecan peşinde koşacak bir yapıya sahip değildirler. Hayattan tek beklentileri gerçek bir aşk ve oğlak kadınları söz konusu aşk ise gelip geçici davranmazlar. Aşk hayatında çok kırılgan bir yapıya sahiptirler ve en ufak bir hata onların yıkılmasına sebep olur. Oğlak kadını beğendiği erkeği elde etmek için saf ve zeki olmayan bir kadın rolüne bürünür, hedefe ulaştığında gerçek yüzünü gösterir. Sevdikleri zaman erkeğini bunaltan bir kişiliğe bürünürler. Para açısından oldukça tutumludur ve hüzürü harcamaları asla sevmezler. İş hayatlarında ağır ağır ilerlemeyi tercih ederler ve doğru yerde doğru adım atarlar. Hata yapmayı asla kabul etmezler ve hata yapılmasına fırsat vermezler. İş konusunda oldukça ciddi bir kişiliğe sahiplerdir.

Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri

Oğlak burcu erkeği özellikleri; kendilerine sonsuz bir güvenleri vardır. Oğlak burcu erkeğine yaklaşmak oldukça zordur. Bulundukları ortamda içlerine kapanık gibi görünürler, kendilerini rahat hissettikleri ortamlarda kendilerini gösterirler. Koruyucu yapıları doğuştan gelen bir özelliktir, başınızı koyabilecek bir omuz olmak için doğru tercihtir. Adam gibi adam ve tam bir baba figürüdür. Her alanda başarılı olmak isteyen oğlak burcu erkeği çok otoriter bir yapıya sahiptirler. Her zaman ” ben bilirim ” düşüncesine sahiptir. Hayatlarında her zaman ilk sıra para ve iş,ikinci sıra ise aşktır. İlişkilerinde bile hep baskıcı karakter olmak isterler.

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak burcu aşk hayatı; burçlar içinde en tedbirli olanıdır. Beğendikleri kişiyi elde etmek için önce arkadaş olmayı tercih ederler. İlişkilerinde sıcak ve sadıktırlar ama güvenmek daha önemlidir. Evlilik konusunda onlara aşk yetmeyebilir çünkü para her zaman daha ön plandadır.

Oğlak Burcu İş Hayatı

Oğlak burcu iş hayatı; iş hayatında sabırlı ve azimlidir. Hırslı yapıları en pozitif özellikleridir. İş konusunda kendilerine hep hedef koyarlar ve hedefe ulaşmak için çaba gösterirler. Hedeflerine ulaşırlar ama mutlu olmazlar çünkü daha fazlasını isterler. Para onların vazgeçilmezi ve hayatlarında olmazsa olmazıdır.

Oğlak Burcu Para Falı

Oğlak burcu para falı; hayatlarında ileriye dönük yatırımlarda bulunur ve maddi sıkıntı çekmezler. Kendilerini güvence altına almakta çok iyidirler. Para onlar için her zaman ilk sıradadır.

Oğlak Burcu Özellikleri
Oğlak burcu özellikleri
Girdiği Gruplar : Toprak, Öncü, Dişi
Burcun Yıldızı : Satürn
Burcun Sembolü : Oğlak
Burcun Günü : Cumartesi
Burcun Sayısı : 2-8
Burcun Taşları : Lal, Kehribar, Grena
Burcun Renkleri : Yeşil, Kahverengi
Burcun Çiçekleri : Gül, Kamelya
Burcun Kokuları : Kamelya, Çam
Burcun Madeni : Kurşun
Burcun Etkisindeki Bitkiler : Pancar, Kenevir, Mazı
Oğlak burcu özellikleri, oğlak burcu kadını özellikleri, oğlak burcu erkeği özellikleri, oğlak burcu aşk hayatı, oğlak burcu iş hayatı, oğlak burcu para falı, oğlak burcu günlük yorumu; kendinden emin yapıları, güçlü kişilikleri ve sarsılmaz oluşlarıyla tanınırlar. İnsanlara karşı mesafeli davransalar da aslında içleri sevgiye ve ilgiye açtırlar. Oğlak burcu insanının öz güveni yüksektir ve maddiyata eğilimleri çok fazladır. Hayatlarının ilk sırasında iş ve para, ikinci sırada ise aşk vardır. Yaşamdaki amaçları her zaman kazanmak ve galip gelmektir. Koydukları kuralların dışına çıkmazlar ve çıkılmasını da istemezler.
DEVAMINI GÖSTER

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.