Kova Burcu Özellikleri

21 Ocak
19 Şubat

Kova Burcu Özellikleri

Kova burcu özellikleri; burçlar içerisinde en uyumsuz olanıdır. Ayakları yere bassa da aslında havai bir kişiliğe sahiptir. Çevresindekilere karşı yardım sever ve özgür ruhludur. Kova burcu için özgürlük yaşamın değişmeyen yegane kuralıdır. Özgürlük onlar için sonsuzluktur ve en büyük sıkıntıyı aşk konusunda çekiyorlar. Kova burcunun özgür olması onu tercih eden erkekler ve kadınlar için sorun yaşatıyor. Hava gurubunun burcudur kova, neşeli tavırları ve zeki oluşları en dikkat çeken özellikleridir. Kurallar onlar için kurulmamıştır. Özgür düşüncelerini ve değişken fikirlerini kimseden sakınmazlar. Her konuda dik kafalı ve sabit düşüncelidir. Bir karar aldıklarında onları bu karardan kimse vazgeçiremez. Kova burcu akıllıdır ve bu onlar için çok büyük avantajdır. İkili ilişkiler kurmakta oldukça başarılıdırlar. İnsanlara olan sevgisi dolu doludur. Ancak özgürlüğe olan düşkünlüğünden dolayı ilişkileri kısa sürer.

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova burcu kadını özellikleri; aşırı derece özgürlüğe düşkündür ve kısıtlanmayı sevmezler. Aşk hayatında da bu özelliğinden dolayı çok sıkıntılar çekiyor. Kendini kısıtlayan erkeklerden uzak durmayı tercih ediyor. Kova burcu kadını oldukça kararlı bir yapıya sahip ve kafasına koyduğunu elde etmeyi iyi bilir. Neşeli, enerjik ve sevimli olması çevresinde kalabalık dostlukların olacağının göstergesidir. Zeki ve akıllı olmaları her türlü soruna pratik çözüm getirmelerini kolaylaştırır. Kova kadını son derece dürüst ve açık sözlüdür. Yalan söylemekten asla hoşlanmazlar, dolambaçlı işler ona göre değildir. Romantizmden çok hoşlanmaz aksine macera dolu bir kişiliğe sahiptir. Kova burcu kadını çalışmayı çok sever, kariyer yapmak ister. Dış görünüşleri oldukça modern bir görünüme sahiptir.

Kova Burcu Erkeği Özellikleri

Kova burcu erkeği özellikleri; sıradan bir görünüşe sahip ve oldukça kibardır. Her konuda insanların iyiliğini ister ve asla olumsuz düşünmez. Hayatın olumsuz yönünü görmez ve hayata enerjik, neşeli bakar. Özgürlüklerine oldukça düşkündürler asla kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Genellikle konuları mantığı ve aklıyla çözer, geniş fikirlidir. Kova burcu erkeği değişimci, farklı ve özgürdür. Yalan söylemeyi beceremezler, açık sözlü ve dürüsttürler. Ailesine her zaman önem verir ve ev hayatı onun için çok önemlidir. Kova burcu erkeği mutluluğun adamıdır.

Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova burcu aşk hayatı; istedikleri kişiyi kafaya takmışlar ise muhakkak elde etmeye çalışırlar. Aşk hayatları oldukça eğlencelidir. Özgürlüklerine düşkün oldukları için uzun süreli ilişki kuramazlar. Aşk hayatlarında kısıtlanmaya tahammülleri yoktur. Birlikte olmak istedikleri kişiye direk duygularını açarlar.

Kova Burcu İş Hayatı

Kova burcu iş hayatı; genellikle kendi işlerini kurmayı tercih ederler. Parlak ve pratik zekaları sayesinde daima başarılı olurlar. İş hayatında sürekli yükselme peşindedirler.

Kova Burcu Para Falı

Kova burcu para falı; sürekli çalışma ihtiyacı duyarlar çünkü para onlar için özgürlüklerine açılan bir kapıdır. Kova burcu insanı özgür hayatlarına kavuşmak için parayı sadece bir araç olarak görürler.

Kova Burcu Özellikleri
Kova burcu özellikleri
Girdiği Gruplar : Hava, Pozitif, Sabit
Burcun Yıldızı : Uranüs, Satürn
Burcun Sembolü : Elinde kova taşıyan kadın figürü
Burcun Günü : Çarşamba
Burcun Sayısı : 1-4-7
Burcun Taşları : Yeşim, Akik
Burcun Renkleri : Mavi ve Karışık renkler
Burcun Çiçekleri : Menekşe ve Kır çiçekleri
Burcun Kokuları : Sümbül, Yasemin
Burcun Madeni : Uranyum
Burcun Etkisindeki Bitkiler : Ada çayı, Porsuk ağacı
Kova Burcu Özellikleri - Kova Burcu Kadını Özellikleri - Kova Burcu Erkeği Özellikleri - Kova Burcu Aşk Hayatı - Kova Burcu İş Hayatı - Kova Burcu Para Falı - Kova Burcu Günlük Yorum; burçlar içerisinde en uyumsuz olanıdır. Ayakları yere bassa da aslında havai bir kişiliğe sahiptir. Çevresindekilere karşı yardım sever ve özgür ruhludur. Kova burcu için özgürlük yaşamın değişmeyen yegane kuralıdır. Özgürlük onlar için sonsuzluktur ve en büyük sıkıntıyı aşk konusunda çekiyorlar. Kova burcunun özgür olması onu tercih eden erkekler ve kadınlar için sorun yaşatıyor. Hava gurubunun burcudur kova, neşeli tavırları ve zeki oluşları en dikkat çeken özellikleridir. Kurallar onlar için kurulmamıştır.
DEVAMINI GÖSTER

Yorum yazın

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.